Maciej Jasko photo

Metody płatności w zakładach bukmacherskich online

Żaden typer nie obstawi żadnego zakładu bukmacherskiego, jeśli jego konto gracza na stronie dowolnego operatora internetowego będzie świeciło pustkami. Aby zasilić budżet konieczne jest wpłacenie depozytu, a my postanowiliśmy sprawdzić jakie są rodzaje metod płatności u legalnych bukmacherów w Polsce. Jakie depozyty respektują najlepsi bukmacherzy? Jak wybrać metodę płatności online? Z jakimi kosztami należy się liczyć i po jakim czasie środki zostaną zaksięgowane na saldzie depozytowym u bukmachera? Za mniej niż 5 minut poznacie odpowiedź na komplet powyższych pytań.

Wpłaty u bukmacherów

Nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie w 2017 roku wymusiła na polskich legalnych bukmacherach obowiązek respektowania wyłącznie wiarygodnych metod płatności. Efekt tego jest taki, że środki typerów są w 100% bezpieczne, a do dyspozycji graczy jest kilka sprawdzonych metod wpłacenia depozytu na konto u bukmachera. Te najpopularniejsze to m.in.:

💰 Przelewy24 – najbardziej tradycyjny sposób wpłacenia depozytu to klasyczny przelew bankowy, z którego korzysta większość typerów.

💰 BLIK – prawdziwą furorę na rynku internetowych płatności robi w ostatnich latach aplikacja BLIK. Rzecz jasna to jedna z metod płatności dostępnych w ofercie legalnych bukmacherów.

💰 Karty płatnicze – sporą rzeszę fanów posiadają także karty debetowe oraz kredytowe, którymi wpłacimy depozyt w każdej polskiej firmie bukmacherskiej – VISA czy Mastercard

💰 Portfele elektroniczne – ze sporym zadowoleniem obserwujemy, że coraz więcej bukmacherów respektuje depozyty przez Skrill, Neteller oraz PayPal.

💰 Karty prepaid – wpłaty Paysafecard dają graczowi spore poczucie anonimowości, z drugiej strony wymagają udania się do sklepu, aby taką kartę nabyć.

metody platnosci bukmacher

Depozyty bukmacherskie

Zasilenie budżetu na stronie legalnego bukmachera internetowego jest najłatwiejszą rzeczą pod słońcem i sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków. Warto zaznaczyć, że środki na koncie gracza księgowane są niemalże natychmiast, a chwilę po zleceniu depozytu typer może obstawiać wybrane zakłady bukmacherskie. Jak wpłacić depozyt na stronie operatora z polską licencją Ministerstwa Finansów? Instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej.

1️⃣ Załóż konto na stronie wybranego bukmachera z naszego rankingu legalnych operatorów – pierwszym krokiem jest rzecz jasna wybór najlepszej firmy oraz rejestracja konta. Wypełnienie formularza rejestracyjnego trwa kilka minut i po tym czasie gracz może dokonywać pierwszej wpłaty.

2️⃣ Zaloguj się na konto i kliknij button DEPOZYT – w celu dokonanie wpłaty należy przenieść się do sekcji depozytów, a odpowiedni button znajduje się zazwyczaj w prawym górnym rogu strony bukmachera.

3️⃣ Wybierz metodę płatności – w zależności od klasy bukmachera do dyspozycji graczy jest spory wybór błyskawicznych oraz w 100% bezpiecznych opcji płatniczych.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu – wpisz kwotę, jaką chcesz zasilić swoje konto gracza.

5️⃣ Dokończ depozyt – system automatycznie przeniesie się na stronę banku lub innego operatora płatności, gdzie będziesz mógł zlecić przelew na stronę bukmachera.

6️⃣ Gotowe!!! Chwilę później przelew zostanie zaksięgowany na głównym saldzie depozytowym na stronie bukmachera, a gracz będzie miał możliwość typowania wybranych zakładów sportowych.

superbet metody platnosci

Ile powinien wynosić depozyt? To kwestia bardzo indywidualna, natomiast wybierając kwotę pierwszej wpłaty warto mieć z tyłu głowy, że najlepsi polscy bukmacherzy bardzo często premiują nowych klientów specjalnym bonusem od depozytu. Taka promocja na start gwarantuje zazwyczaj podwojenie, a niekiedy nawet potrojenie wpłaconej kwoty, a dobrym przykładem takiej oferty jest bonus na start od bukmachera STS.

metody platnosci sts

Okazuje się bowiem, że nowi klienci STS mogą otrzymać dodatkowe środki na grę po każdym z trzech pierwszych depozytów, a do zgarnięcia jest aż 1560 PLN. Więcej szczegółów dotyczących tej promocji dostępnych jest na oficjalnej stronie bukmachera STS, a pełną listę wszystkich dostępnych bonusów u legalnych operatorów poznasz regularnie czytając nasze poradniki typera.

Metody płatności u bukmacherów [LISTA]

Przechodzimy do rzeczy – jakie są rodzaje metod płatności u legalnych bukmacherów w Polsce? Jakie opcje mają do dyspozycji klienci poszczególnych firm z licencją Ministerstwa Finansów? Odpowiedź na te pytania odnajdziecie w poniższej tabeli.

Metody płatności bukmacherów 2024
GOplusbet
eTOTO
PZBuk
Betclic
Betfan
LV Bet
Superbet
forBET
STS
TOTALbet
Betters
Betcris
Betway
BetX
Fuksiarz

Wpłata Etoto

Depozyt w Etoto jest bajecznie prosty oraz bardzo szybki, nam to zajęło dosłownie 60 sekund – od moment zalogowania się do zaksięgowania kwoty na naszym koncie gracza w Etoto. Etoto oferuje aż 5 metod depozytu: portfel elektroniczny (Paysafecard), karty płatnicze (Mastercard i Visa), systemy płatności internetowych (PayU, PayPal i Przelewy24) oraz płatności przez telefon czyli tzw. płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay oraz BLIK). Najmniejszą stawką do wpłaty w Etoto jest 1 PLN, a z kolei maksymalny limit wpłat to.. ile tylko zechcecie. Poniżej prezentujemy krok po kroku jak dokonać wpłaty u bukmachera Etoto:

1️⃣ Załóż konto i zaloguj się w Etoto.

2️⃣ Kliknij czerwony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz jedną z metod depozytu.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

5️⃣ Potwierdź wpłatę.

6️⃣ Chwilę później możesz typować pierwsze zakłady bukmacherskie (pamiętaj o powitalnym bonusie od depozytu aż do 777 PLN).

depozyt etoto

Depozyt PZBuk

PZBuk umożliwia graczom dokonywanie wpłat poprzez popularne systemy płatnicze, takie jak karty Visa i Mastercard przy użyciu Dotpay. Możliwe jest także korzystanie z bezpiecznych kart przedpłaconych PaySafeCard oraz usług BLIK i iMoje. Wpłaty są natychmiastowe i bezpieczne. Konto gracza, utworzone z bezpiecznym hasłem, zapewnia długoterminowe bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Jednakże, aby dokonać wypłaty, konieczna jest weryfikacja konta poprzez dokument tożsamości, co wymaga udokumentowania pełnoletniości i zamieszkania w Polsce, zgodnie z wymogami prawnymi. Podczas naszych testów od momentu wpłaty do zaksięgowania środków na koncie gracza minęło 30 sekund.

1️⃣ Dokonaj rejestracji w PZBuk.

2️⃣ Kliknij na saldo.

3️⃣ Kliknij biały button WPŁATA.

4️⃣ Wybierz najlepszą metodę i podaj kwotę depozytu (min. 5 PLN).

5️⃣ Wybierz najodpowiedniejszą dla siebie metodę wpłaty.

6️⃣ Zatwierdź wpłatę.

7️⃣ Po 10 sekundach od zatwierdzenia możesz zacząć typować swoje ulubione zakłady online.

pzbuk wpłata

Wpłata Betclic ☄️

Dostępne opcje wpłaty u bukmachera Betclic mogą wydawać się ograniczone w porównaniu do innych liderów rynku bukmacherskiej w Polsce, którzy oferują szeroki wybór metod płatności. Niemniej jednak, Betclic skupia się na tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązaniach. Pomimo tego, wpłaty w Betclic są łatwe i szybkie, więc każdy znajdzie tu odpowiednią dla siebie opcję, czy to Paysafecard, Skrill czy inna metoda. Instrukcja krok po kroku dla wpłaty depozytu w Betclic znajduje się poniżej:

1️⃣ Załóż konto w Betclic (możesz to zrobić również w aplikacji mobilnej bukmachera).

2️⃣ Kliknij czerwony plusik widoczny obok stanu budżetu.

3️⃣ Wybierz opcję płatniczą.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

5️⃣ Kieruj się zgodnie z informacjami podanymi przez usługodawcę płatności.

6️⃣ Zaczekaj chwilę na zatwierdzenie środków na koncie gracza (nie dłużej niż 25 sekund).

7️⃣ Obstaw dowolny kupon, a jeśli przegrasz, to otrzymasz cashback bonus aż do 200 PLN.

betclic depozyt

Wpłata Betfan

Dobry bukmacher online powinien dążyć do zapewnienia graczom maksymalnego komfortu, co obejmuje różnorodność metod płatności. W przypadku Betfan dostępnych jest kilka metod wpłat, umożliwiających zlecenie wpłaty już od 2 zł, bez pobierania prowizji za wypłaty. Bonus za rejestrację obejmuje także promocję od wpłaty depozytu. Proces wpłaty jest prosty i intuicyjny, umożliwiający dokonanie depozytu zarówno na koncie tymczasowym, jak i stałym. Oto instrukcja krok po kroku, jak dokonać wpłaty, aby skorzystać z Betfan bonus dla nowych graczy:

1️⃣ Dokonaj rejestracji konta gracza w Betfan.

2️⃣ Kliknij w żółty przycisk „WPŁATA” obok salda na koncie.

3️⃣ Wybierz jedną z dostępnych opcji płatności.

4️⃣ Podaj kwotę wpłaty (min. depozyt to 2 PLN).

5️⃣ Wpłać min. 50 PLN, a otrzymasz bonus 200% od depozytu aż do 300 PLN.

betfan wpłata

Wpłaty LV Bet 🔮

W LVBET możliwe jest szybkie zasilanie internetowego konta typerskiego zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, przy czym operator nie nakłada żadnych dodatkowych opłat ani prowizji za dokonywanie wpłat. Oznacza to, że wpłacając 100 zł na konto online w LVBET, będziemy mieć do wykorzystania na zakłady pełne 100 zł. LVBET oferuje osiem różnych metod zasilania bankrollu bukmacherskiego, w tym BLIK, szybkie płatności Przelewy24, portfel elektroniczny Paysafecard, Plix, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze VISA i Mastercard oraz PayPal. Lista dostępnych metod płatności jest obszerna, co umożliwia każdemu obstawiającemu znalezienie preferowanej opcji. Aby zrealizować depozyt na główne saldo u tego bukmachera, konieczne jest wcześniejsze założenie bezpłatnego konta bukmacherskiego na stronie internetowej LVBET lub w aplikacji mobilnej na telefon. Aby dokonać wpłaty na bukmacherskiej konto w LVBet należy:

1️⃣ Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto gracza w LV Bet.

2️⃣ Kliknij zielony button z plusem widoczny w prawym górnym rogu.

3️⃣ Wybierz najlepszą metodę płatności.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

5️⃣ Zgarnij bonusy aż do 2000 PLN po każdym z trzech pierwszych depozytów.

lvbet wpłata

Superbet wpłaty 🧨

Oczywiście, im większy zakres dostępnych metod płatności, tym korzystniej. W Superbet istnieje możliwość dokonywania wpłat zarówno poprzez przelew bankowy, jak i kartę, portfele wirtualne czy Paysafecard. Jednakże w przypadku wypłat wybór jest znacznie bardziej ograniczony, opierając się jedynie na przelewie na osobiste konto bankowe. To ograniczenie nie wynika jednak z braku elastyczności Superbet, a raczej z regulacji prawnych dotyczących polskiego rynku hazardowego. Warto pamiętać, że możliwość wypłaty istnieje jedynie dla posiadaczy stałego konta gracza, które zostało zweryfikowane za pomocą dowodu osobistego. Poniżej prezentujemy krok-po-kroku jak dokonać wpłaty na konto gracza u bukmachera Superbet:

1️⃣ Wypełnij formularz rejestracyjny i zaloguj się w Superbet.

2️⃣ Kliknij żółty przycisk WPŁATA.

3️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Wybierz preferowaną metodę depozytu, zatwierdź ją a po kilka sekundach możesz obstawiać swoje pierwsze zakłady.

5️⃣ Wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN w ciągu 14 dni od rejestracji, a otrzymasz bonus 100% aż do 200 PLN.

superbet depozyt

forBET wpłaty 🌠

Jak to w przypadku legalnego polskiego bukmachera internetowego, forBET Zakłady Bukmacherskie umożliwiają złożenie depozytu na trzy różne sposoby. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy gracz znajdzie najwygodniejszą dla siebie opcję bez większego wysiłku. Aby doładować konto bukmacherskie online i rozpocząć obstawianie wyników wydarzeń sportowych z oferty bukmacherskiej forBET, można wybrać spośród e-portmonetek (mPay, SkyCash czy Paysafecard), kart płatniczych VISA czy Mastercard oraz usług płatności internetowych typu PayU, Dotpay oraz Tpay. Poniżej krótka instrukcja jak złożyć swój pierwszy depozyt u bukmachera forBET:

1️⃣ Załóż konto gracza i zaloguj się w forBET.

2️⃣ Kliknij zielony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz jedną z opcji metod płatniczych.

4️⃣ Podaj kwotę i zatwierdź transakcję (min. depozyt forBET to 1 PLN).

5️⃣ Po 20 sekundach transakcja zostanie zaksięgowana i będzie mógł obstawiać na stronie forBET.

6️⃣ Wpłacając 2000 PLN otrzymasz dodatkowe 2000 PLN ekstra w ramach bonusu na start.

depozyt forbet

STS depozyt 💎

Aby bezpiecznie korzystać z zakładów bukmacherskich w STS, należy najpierw założyć bezpłatne konto bukmacherskie online i dokonać wpłaty. Minimalny pierwszy depozyt wynosi 1 zł, choć przeciętny gracz zazwyczaj wpłaca kwoty między 50 zł a 300 zł. STS oferuje różnorodne metody transferu pieniędzy na konto online, takie jak Skrill, Paysafecard. Dzięki nim można zawierać wartościowe zakłady bukmacherskie przez internet, w tym AKO i SOLO lub SYSTEM, co może przynieść zyski. Wpłaty do STS można dokonać na wiele bezpiecznych sposobów, takich jak przelew przez PayU, a także za pomocą kart Visa i Mastercard. Dzięki rozbudowanej sieci opcji wpłaty, STS zajmuje wysoką pozycję wśród najlepszych polskich operatorów. Przelew na konto w STS jest bezpłatny, użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z transferem pieniędzy. Ponieważ żadna metoda płatności w STS nie jest obarczona prowizją, cała wpłacona kwota może być przeznaczona na obstawianie zakładów bukmacherskich w STS. Poniżej prezentujemy krok po kroku jak dokonać pierwszego depozytu:

1️⃣ Zarejestruj się w STS i zaloguj się na konto gracza.

2️⃣ Kliknij pomarańczowy przycisk DEPOZYT w prawym górnym rogu.

3️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Zaznacz preferowaną metodę wpłaty depozytu.

5️⃣ Postępuj zgodnie z instrukcjami pośrednika płatności.

6️⃣ Po dosłownie 20 sekundach środki pojawią się na Twoim koncie gracza STS.

7️⃣ Pamiętaj, że za każdy z trzech pierwszych depozytów otrzymasz darmowe bonusy, a łączna pula środków do zgarnięcia to aż 1660 PLN.

sts depozyt

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz? 💡

Fuksiarz depozyty/wpłata:

1️⃣ Załóż konto i zaloguj się we Fuksiarzu.

2️⃣ Kliknij czerwony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz metodę płatniczą i podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Kilkanaście sekund później będziesz mógł typować wybrane zakłady bukmacherskie.

metody platnosci fuksiarz

Wypłaty u bukmacherów

Ustaliliśmy już, że najlepsi legalni bukmacherzy realizują błyskawiczne depozyty, dzięki którym środki zostają zaksięgowane na koncie gracza niemalże natychmiast niezależnie od dnia i pory. A jak wygląda kwestia wypłaty wygranych środków?

Zacznijmy od dwóch kluczowych kwestii. Po pierwsze musicie bowiem wiedzieć, że o ile w przypadku depozytów topowi operatorzy z polską licencją respektują kilka sprawdzonych metod płatności, tak w przypadku przelewów wychodzących dostępna jest tylko jedna opcja, a mianowicie tradycyjny transfer na konto w banku (rachunek musi należeć do gracza). Po drugie z kolei warto pamiętać, że wypłaty do banku dostępne są jedynie dla posiadaczy konta stałego, czyli dla graczy, którzy pomyślnie przebrnęli przez proces weryfikacji danych osobowych i przesłali komplet wymaganych dokumentów.

Po jakim czasie środki pojawią się na rachunku bankowym? To zależy od polityki bukmachera oraz od godzin księgowania danego banku. Najlepsi internetowi operatorzy zakładów realizują błyskawiczne wypłaty do najpopularniejszych banków w Polsce i wówczas środki zostaną zaksięgowane na koncie w kilkanaście minut, natomiast jeśli Twój serwis nie respektuje szybkich przelewów, to na wygraną zaczekasz nawet do kilku dni roboczych.

metody platnosci u bukmacherow

Minimalny depozyt u bukmacherów

Minimalna kwota wpłaty to najniższy możliwy depozyt, jaki będzie respektowany przez konkretnego bukmachera internetowego. Jest to dość istotna informacja szczególnie z perspektywy mniej doświadczonych i początkujących typerów, którzy nie zawsze dysponują sporym budżetem na grę. Pamiętajcie, że poniższe kwoty mogą nieco się różnić w zależności od wybranej metody płatniczej – sprawdź pełną listę minimalnych depozytów.

Maksymalne depozyty u legalnych bukmacherów

Poznaliśmy zatem minimalną kwotę depozytu, a ile najwięcej można jednorazowo wpłacić na konto u bukmachera internetowego? Ta informacja może być z kolei cenna z perspektywy doświadczonych graczy, którzy zamierzają obstawić “grubasa”, czyli dość pewny w ich mniemaniu zakład bukmacherski za sporą kwotę.

Maksymalne depozyty u bukmacherów
GOplusbet 100,000 PLN
Etoto 200,000 PLN
PZBuk Brak limitu
Betclic 100,000 PLN
Betfan Brak limitu
LV Bet 25,000 PLN
Superbet 50,000 PLN
forBET Brak limitu
STS Brak limitu
Betcris 40,000 PLN
TOTALbet Brak limitu
Betway
Brak limitu
Fortuna
100,000 PLN
BetX
5,000 PLN
Betters 10,000 PLN
Fuksiarz Brak limitu

Ranking bukmacherów z najlepszymi metodami płatności na Maj 2024

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Selling Point-2 Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Selling Point-3 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Pakiet powitalny 900 zł
 • Selling Point-2 Kurs 100 dla nowych graczy!
 • Selling Point-3 50 zł za polecenie znajomego
 • Selling Point-1 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Do 1000 PLN bonus za aktywność
 • Selling Point-1 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Selling Point-1 Freebet 200 zł za wyzwania
 • Selling Point-2 Stwórz swój własny kupon
 • Selling Point-3 Bonus 200% do 300 zł
 • Selling Point-1 Freebet 20 zł za samą rejestrację
 • Selling Point-2 Bonus 600 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-3 Codziennie cashback 30 PLN
 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-3 30 PLN za samą rejestrację
 • Selling Point-1 Koło niespodzianek
 • Selling Point-2 Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Selling Point-3 Szansa na codzienny 2500 zł freebet
 • Selling Point-1 Freebet 350 zł co miesiąc
 • Selling Point-2 Przegrany kupon = freebet 30 zł
 • Selling Point-3 Freebet 10 zł za weryfikację konta
 • Selling Point-1 Transmisje na żywo
 • Selling Point-2 100 zł freebet za zaproszenie znajomych
 • Selling Point-3 Codziennie do 1000 zł w freebetach
 • Selling Point-1 Wyścigi konne przez cały rok
 • Selling Point-2 Wiele metod płatności
 • Selling Point-3 Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Selling Point-1 Transmisje e-sportowe na żywo
 • Selling Point-2 Wcześniejsza wypłata kuponu
 • Selling Point-3 Ogromna selekcja sportów wirtualnych
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 250 zł
 • Selling Point-2 Freebet 30 zł za zgody marketingowe
 • Selling Point-3 Płatności za pomocą Revolut

Autor

Maciej Jasko

30 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net