Maciej Jasko photo

Metody płatności w zakładach bukmacherskich online

Żaden typer nie obstawi żadnego zakładu bukmacherskiego, jeśli jego konto gracza na stronie dowolnego operatora internetowego będzie świeciło pustkami. Aby zasilić budżet konieczne jest wpłacenie depozytu, a my postanowiliśmy sprawdzić jakie są rodzaje metod płatności u legalnych bukmacherów w Polsce. Jakie depozyty respektują najlepsi bukmacherzy? Jak wybrać metodę płatności online? Z jakimi kosztami należy się liczyć i po jakim czasie środki zostaną zaksięgowane na saldzie depozytowym u bukmachera? Za mniej niż 5 minut poznacie odpowiedź na komplet powyższych pytań.

 

Bezpieczne depozyty na stronach legalnych bukmacherów internetowych

 

Nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie w 2017 roku wymusiła na polskich legalnych bukmacherach obowiązek respektowania wyłącznie wiarygodnych metod płatności. Efekt tego jest taki, że środki typerów są w 100% bezpieczne, a do dyspozycji graczy jest kilka sprawdzonych metod wpłacenia depozytu na konto u bukmachera. Te najpopularniejsze to m.in.:

 

💰 Przelewy24 – najbardziej tradycyjny sposób wpłacenia depozytu to klasyczny przelew bankowy, z którego korzysta większość typerów.

💰 BLIK – prawdziwą furorę na rynku internetowych płatności robi w ostatnich latach aplikacja BLIK. Rzecz jasna to jedna z metod płatności dostępnych w ofercie legalnych bukmacherów.

💰 Karty płatnicze – sporą rzeszę fanów posiadają także karty debetowe oraz kredytowe, którymi wpłacimy depozyt w każdej polskiej firmie bukmacherskiej – VISA czy Mastercard

💰 Portfele elektroniczne – ze sporym zadowoleniem obserwujemy, że coraz więcej bukmacherów respektuje depozyty przez Skrill, Neteller oraz PayPal.

💰 Karty prepaid – wpłaty Paysafecard dają graczowi spore poczucie anonimowości, z drugiej strony wymagają udania się do sklepu, aby taką kartę nabyć.

 

metody platnosci bukmacher

Jak wpłacić pieniądze na konto u bukmachera?

 

Zasilenie budżetu na stronie legalnego bukmachera internetowego jest najłatwiejszą rzeczą pod słońcem i sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków. Warto zaznaczyć, że środki na koncie gracza księgowane są niemalże natychmiast, a chwilę po zleceniu depozytu typer może obstawiać wybrane zakłady bukmacherskie. Jak wpłacić depozyt na stronie operatora z polską licencją Ministerstwa Finansów? Instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej.

 

1️⃣ Załóż konto na stronie wybranego bukmachera z naszego rankingu legalnych operatorów – pierwszym krokiem jest rzecz jasna wybór najlepszej firmy oraz rejestracja konta. Wypełnienie formularza rejestracyjnego trwa kilka minut i po tym czasie gracz może dokonywać pierwszej wpłaty.

 

2️⃣ Zaloguj się na konto i kliknij button DEPOZYT – w celu dokonanie wpłaty należy przenieść się do sekcji depozytów, a odpowiedni button znajduje się zazwyczaj w prawym górnym rogu strony bukmachera.

 

3️⃣ Wybierz metodę płatności – w zależności od klasy bukmachera do dyspozycji graczy jest spory wybór błyskawicznych oraz w 100% bezpiecznych opcji płatniczych.

 

4️⃣ Podaj kwotę depozytu – wpisz kwotę, jaką chcesz zasilić swoje konto gracza.

 

5️⃣ Dokończ depozyt – system automatycznie przeniesie się na stronę banku lub innego operatora płatności, gdzie będziesz mógł zlecić przelew na stronę bukmachera.

 

6️⃣ Gotowe!!! Chwilę później przelew zostanie zaksięgowany na głównym saldzie depozytowym na stronie bukmachera, a gracz będzie miał możliwość typowania wybranych zakładów sportowych.

 

superbet metody platnosci

 

Ile powinien wynosić depozyt? To kwestia bardzo indywidualna, natomiast wybierając kwotę pierwszej wpłaty warto mieć z tyłu głowy, że najlepsi polscy bukmacherzy bardzo często premiują nowych klientów specjalnym bonusem od depozytu. Taka promocja na start gwarantuje zazwyczaj podwojenie, a niekiedy nawet potrojenie wpłaconej kwoty, a dobrym przykładem takiej oferty jest bonus na start od bukmachera STS.

 

metody platnosci sts

 

Okazuje się bowiem, że nowi klienci STS mogą otrzymać dodatkowe środki na grę po każdym z trzech pierwszych depozytów, a do zgarnięcia jest aż 1560 PLN. Więcej szczegółów dotyczących tej promocji dostępnych jest na oficjalnej stronie bukmachera STS, a pełną listę wszystkich dostępnych bonusów u legalnych operatorów poznasz regularnie czytając nasze poradniki typera.

 

Metody płatności respektowane przez bukmacherów w Polsce

 

Przechodzimy do rzeczy – jakie są rodzaje metod płatności u legalnych bukmacherów w Polsce? Jakie opcje mają do dyspozycji klienci poszczególnych firm z licencją Ministerstwa Finansów? Odpowiedź na te pytania odnajdziecie w poniższej tabeli.

 

Metody płatności od Polskich legalnych bukmacherów
GOplusbet
eTOTO
PZBuk
Betclic
Betfan
LV Bet
Superbet
forBET
STS
TOTALbet
Betters
Betcris
Betway
BetX
Fuksiarz

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Etoto? 💥

 

Etoto depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Załóż konto i zaloguj się w Etoto.

2️⃣ Kliknij czerwony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz jedną z opcji i podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Chwilę później możesz typować pierwsze zakłady bukmacherskie (pamiętaj o powitalnym bonusie od depozytu aż do 100 PLN).

 

 

depozyt etoto

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera PZBuk? 💫

 

PZBUK depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Dokonaj rejestracji w PZBuk.

2️⃣ Kliknij biały button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz najlepszą metodę i podaj kwotę depozytu (min. 5 PLN).

 

 

pzbuk metody platnosci

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betclic? ☄️

 

Betclic depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Załóż konto w Betclic (możesz to rzecz jasna zrobić w aplikacji mobilnej bukmachera).

2️⃣ Kliknij czerwony plusik widoczny obok stanu budżetu.

3️⃣ Wybierz bezpieczną opcję płatniczą i podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Obstaw dowolny kupon, a jeśli przegrasz, to otrzymasz cashback bonus aż do 200 PLN.

 

 

betclic metody platnosci

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betfan?

 

Betfan depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Dokonaj rejestracji konta gracza w Betfan.

2️⃣ Kliknij żółty button z plusem obok salda na koncie.

3️⃣ Wybierz jedną z opcji płatności i podaj kwotę (min. depozyt to 2 PLN).

4️⃣ Wpłać min. 50 PLN, a otrzymasz bonus 200% od depozytu aż do 300 PLN.

 

 

betfan metody platnosci

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera LV Bet? 🔮

 

LV Bet depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto gracza w LV Bet.

2️⃣ Kliknij zielony button z plusem widoczny w prawym górnym rogu.

3️⃣ Wybierz najlepszą metodę płatności i podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Zgarnij bonusy aż do 2000 PLN po każdym z trzech pierwszych depozytów.

 

 

lvbet metody platnosci

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Superbet? 🧨

 

Superbet depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Wypełnij formularz rejestracyjny i zaloguj się w Superbet.

2️⃣ Kliknij żółty button WPŁATA.

3️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN w ciągu 14 dni od rejestracji, a otrzymasz bonus 100% aż do 200 PLN.

 

 

superbet depozyt

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera forBET? 🌠

 

forBET depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Załóż konto gracza i zaloguj się w forBET.

2️⃣ Kliknij zielony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz jedną z opcji i podaj kwotę (min. depozyt forBET to 1 PLN).

4️⃣ Wpłacając 2000 PLN otrzymasz dodatkowe 2000 PLN ekstra w ramach bonusu na start.

 

 

metody platnosci forbet

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera STS? 💎

 

STS depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Zarejestruj się w STS i zaloguj się na konto gracza.

2️⃣ Kliknij pomarańczowy button DEPOZYT w prawym górnym rogu.

3️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Pamiętaj, że za każdy z trzech pierwszych depozytów otrzymasz darmowe bonusy, a łączna pula środków do zgarnięcia to aż 1500 PLN.

 

 

sts depozyt

 

 

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz? 💡

 

Fuksiarz depozyty/wpłata:

 

1️⃣ Załóż konto i zaloguj się we Fuksiarzu.

2️⃣ Kliknij czerwony button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz metodę płatniczą i podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

4️⃣ Kilkanaście sekund później będziesz mógł typować wybrane zakłady bukmacherskie.

 

metody platnosci fuksiarz

 

 

Ile trwa depozyt i wypłata środków u legalnych bukmacherów w Polsce?

 

Ustaliliśmy już, że najlepsi legalni bukmacherzy realizują błyskawiczne depozyty, dzięki którym środki zostają zaksięgowane na koncie gracza niemalże natychmiast niezależnie od dnia i pory. A jak wygląda kwestia wypłaty wygranych środków?

Zacznijmy od dwóch kluczowych kwestii. Po pierwsze musicie bowiem wiedzieć, że o ile w przypadku depozytów topowi operatorzy z polską licencją respektują kilka sprawdzonych metod płatności, tak w przypadku przelewów wychodzących dostępna jest tylko jedna opcja, a mianowicie tradycyjny transfer na konto w banku (rachunek musi należeć do gracza). Po drugie z kolei warto pamiętać, że wypłaty do banku dostępne są jedynie dla posiadaczy konta stałego, czyli dla graczy, którzy pomyślnie przebrnęli przez proces weryfikacji danych osobowych i przesłali komplet wymaganych dokumentów.

Po jakim czasie środki pojawią się na rachunku bankowym? To zależy od polityki bukmachera oraz od godzin księgowania danego banku. Najlepsi internetowi operatorzy zakładów realizują błyskawiczne wypłaty do najpopularniejszych banków w Polsce i wówczas środki zostaną zaksięgowane na koncie w kilkanaście minut, natomiast jeśli Twój serwis nie respektuje szybkich przelewów, to na wygraną zaczekasz nawet do kilku dni roboczych.

 

metody platnosci u bukmacherow

Minimalny depozyt u legalnych bukmacherów

 

Minimalna kwota wpłaty to najniższy możliwy depozyt, jaki będzie respektowany przez konkretnego bukmachera internetowego. Jest to dość istotna informacja szczególnie z perspektywy mniej doświadczonych i początkujących typerów, którzy nie zawsze dysponują sporym budżetem na grę. Pamiętajcie, że poniższe kwoty mogą nieco się różnić w zależności od wybranej metody płatniczej – sprawdź pełną listę minimalnych depozytów.

 

 

Maksymalne depozyty u legalnych bukmacherów

 

Poznaliśmy zatem minimalną kwotę depozytu, a ile najwięcej można jednorazowo wpłacić na konto u bukmachera internetowego? Ta informacja może być z kolei cenna z perspektywy doświadczonych graczy, którzy zamierzają obstawić “grubasa”, czyli dość pewny w ich mniemaniu zakład bukmacherski za sporą kwotę.

 

Maksymalne depozyty u bukmacherów w Polsce
GOplusbet 100,000 PLN
Etoto 200,000 PLN
PZBuk Brak limitu
Betclic 100,000 PLN
Betfan Brak limitu
LV Bet 25,000 PLN
Superbet 50,000 PLN
forBET Brak limitu
STS Brak limitu
Betcris 40,000 PLN
TOTALbet Brak limitu
Betway
Brak limitu
Fortuna
100,000 PLN
BetX
5,000 PLN
Betters 10,000 PLN
Fuksiarz Brak limitu

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów Grudzień 2023

 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 300 zł
 • Selling Point-2 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Freebet urodzinowy 20 zł
 • Selling Point-2 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-3 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-1 100 zł za polecenie znajomemu
 • Selling Point-2 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-3 Kurs 100 dla nowych graczy!
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Koło niespodzianek
 • Selling Point-3 Sklep gracza
 • Selling Point-1 Freebet 50 PLN w aplikacji
 • Selling Point-2 Zakład bez ryzyka do 500 zł
 • Selling Point-3 Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Selling Point-1 Transmisje e-sportowe na żywo
 • Selling Point-2 Wcześniejsza wypłata kuponu
 • Selling Point-3 Ogromna selekcja sportów wirtualnych
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Freebet 200 zł za wyzwania
 • Selling Point-2 Stwórz swój własny kupon
 • Selling Point-3 Bonus 200% do 300 zł
 • Selling Point-1 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Do 1000 PLN bonus za aktywność
 • Selling Point-1 Klub VIP
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł
 • Selling Point-3 50 zł bonus dla nocnych marków
 • Selling Point-1 Bonus 300 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-2 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-3 Freebet 20 zł
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Transmisje na żywo
 • Selling Point-3 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-1 Freebet 350 zł co miesiąc
 • Selling Point-2 Przegrany kupon = freebet
 • Selling Point-3 Darmowy bonus 30 zł na eSport
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 600 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Freebet 30 zł
 • Selling Point-1 150 zł za polecenie znajomych
 • Selling Point-2 Transmisje na żywo
 • Selling Point-3 Freebety każdego dnia

Autor

Maciej Jasko

21 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net