Maciej Jasko photo

Admiralbet Polska 2024

Na początku Lutego 2024 roku, do grona licencjonowanych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce dołączyła kolejna firma. Jak już wcześniej informowaliśmy pod koniec roku, Ministerstwo Finansów przyznało autoryzację bukmacherowi AdmiralBet. Kim jest nowy gracz na polskim rynku?

admiralbet polska

AdmiralBet w Polsce

AdmiralBet, firma z austriackimi korzeniami, jest częścią grupy hazardowej NOVOMATIC. Szerszy opis różnorodnych działań tej grupy, które sięgają lat 80. XX wieku. Ciekawostką jest, że NOVOMATIC swoje pierwsze kroki w Polsce stawiał już 25 lat temu, zakładając polską filię firmy.

Do tej pory w Polsce NOVOMATIC głównie skupiał się na rynku kasyn stacjonarnych, dostarczając oprogramowanie dla nich. W 2023 roku grupa postanowiła jednak poszerzyć swoją działalność w Polsce i aplikowała o licencję dla swojej marki bukmacherskiej AdmiralBet.

W ubiegłym tygodniu spółka NOVOBET Sp. z o.o. oficjalnie otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów na rozpoczęcie działalności online. To oznacza, że już niedługo na polskim rynku bukmacherskim pojawi się nowy gracz.

Start AdmiralBet

Operator będzie oferować swoje usługi na stronie www.admiralbet.pl. Na chwilę obecną nie ma jeszcze dostępnej żadnej strony informacyjnej.

AdmiralBet już odnosi sukcesy na kilku europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Serbia, Włochy czy też w swojej ojczyźnie, Austrii. Data oficjalnego startu w Polsce nadal pozostaje tajemnicą, ale można się spodziewać, że może nastąpić przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Jednak istnieje wiele przykładów, które pokazują, że czas między uzyskaniem licencji a faktycznym rozpoczęciem działalności może być dłuższy, niż się początkowo wydaje.

O wszelkich nowych aktualizacjach i informacjach, które uda nam się zdobyć w tej sprawie, będziemy informować na łamach Bukmacherskiezaklady.net.

Autor

Maciej Jasko

32 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net