Katarzyna Nowotna photo

Bukmacher bez podatku 2024

Nowelizacja ustawy o prawie hazardowym sprawia, że legalni operatorzy mają obowiązek pobierania podatków od zakładów, przez co wygrane na kuponach są znacznie uszczuplone. Istnieje jednak metoda, aby ominąć ten przykry obowiązek w sposób 100% legalny i zgodny z polskim prawem, a taką możliwość dają legalni bukmacherzy bez podatku. W tym artykule pokażemy w jaki sposób zwiększyć swoje wygrane i typować zakłady bukmacherskie bez podatku obrotowego. Zapraszamy do lektury.

Bukmacher bez podatku Kwiecień 2024 [LISTA]

Z przyjemnością obserwujemy trend, w ramach którego rok po roku na polskim rynku pojawiają się kolejni bukmacherzy bez podatku. Nasze testy przeprowadziliśmy początkiem 2024 roku i na ich bazie stwierdzamy, że obstawianie bez podatku jest możliwe na stronach siedmiu topowych bukmacherów z rankingu firm, którzy posiadają zezwolenie ministra właściwego do spraw finansów publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce.

Klienci których bukmacherów mogą cieszyć się wyższymi wygranymi na kuponach i obstawianiem zakładów bez konieczności płacenia 12% prowizji od stawki każdego kuponu? Na ten moment taką możliwość mają typerzy, którzy zarejestrują profil gracza w następujących firmach:

 • Bukmacher bez podatku forBET
 • Bukmacher bez podatku LV Bet
 • Bukmacher bez podatku TOTALbet
 • Bukmacher bez podatku Betcris
 • Bukmacher bez podatku Fortuna
 • Bukmacher bez podatku GO+Bet
 • Bukmacher bez podatku Superbet

Nie myślcie sobie jednak, że tylko gracze posiadający aktywny profil u ww. operatorów mogą obstawiać bez podatku. Istnieją w 100% legalne sposoby, aby uniknąć, albo przynajmniej zauważalnie zniwelować negatywne skutki potrącania 12% podatku od stawki każdego kuponu, natomiast o tym opowiemy Wam nieco później. Póki co sprawdzamy jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku na stronach poszczególnych legalnych operatorów z polskiego rankingu.

Polscy bukmacherzy bez podatku 2024 – lista legalnych firm
Bukmacher Promocja
forBET
 • 30 dni bez podatku
 • Ranne granie bez podatku
 • Bez podatku na fazę grupową Euro 2024
LV Bet
 • Zbijamy podatek po rejestracji
TOTALbet
 • Wygrywaj więcej bez podatku
Betcris
 • Totalny zwrot podatku
Fortuna
 • Happy Hours
GO+Bet
 • Sporty wirtualne bez podatku
Superbet
 • Gry wirtualne bez podatku

Ranking bukmacherów bez podatku w Polsce na Kwiecień 2024

 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Freebet 20 zł za samą rejestrację
 • Selling Point-2 Bonus 600 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-3 Codziennie cashback 30 PLN
 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-3 30 PLN za samą rejestrację
 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów
 • Selling Point-1 Pakiet powitalny 900 zł
 • Selling Point-2 Kurs 100 dla nowych graczy!
 • Selling Point-3 50 zł za polecenie znajomego

forBET bez podatku

Bukmacher forBET jest dosyć mocno znany polskim graczom obstawiającym zakłady bukmacherskie online w Polsce. Posiada on sporą liczbę bonusów na start oraz okolicznościowych promocji tj. Hit Dnia z 0% marżą czy chociażby Turbokurs Bartka Iganciak – jednak w tym artykule skupiamy się na bukmacherach którzy oferują obstawianie bez podatku. Właśnie forBET jest w ścisłej czołówce polskich bukmacherów którzy posiadają w swojej ofercie możliwość stawiania kuponów bez podatku. Są to 3 dedykowane promocje: forBET 30 dni bez podatku / forBET ranne granie bez podatku oraz Pakiet EURO24 bez podatku na fazę grupową. Każdą z tych promocji opisujemy poniżej.

forBET 30 dni bez podatku

Bukmacher forBET oferuje możliwość typowania bez podatku, jednakże ta opcja działa przez 30 dni, a także obowiązuje wyłącznie nowo zarejestrowanych klientów. W ramach tej promocji, aby móc korzystać z ulgi podatkowej, konieczne jest stawienie kuponu AKO z przynajmniej trzema typami składowymi. Warto zauważyć, że forBET nie akceptuje w tej promocji typowania „pewniaków” o kursach np. 1.10, gdyż kursy minimalne zakładów powinny wynosić przynajmniej 1.30, tak samo jak w grze bez podatku w Fortunie. W forBET możesz składać zakłady bez podatku na ofertę przedmeczową, „na żywo” oraz w sportach wirtualnych.

forbet 30 dni bez podatku

Ranne granie bez podatku forBET

Kolejną promocją bukmachera forBET, która niweluje podatek jest RANNE GRANIE. Promocja jest skierowana do stałych klientów bukmachera, którzy obstawią kupon od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 11 rano. Aby skorzystać z promocji ranne granie wystarczy mieć już zarejestrowane konto, a głównym warunkiem jest postawienie kuponu AKO z minimalnie 3 zdarzeniami, a każde z nich z minimalnym kursem 1.30. Oferta obowiązuje na zdarzenia pre-match, na zdarzenia na żywo oraz na zakłady wirtualne z wyłączeniem tenisa. Promka obowiązuje na stronie komputerowej, stronie mobilnej oraz w aplikacji bukmacherskiej forBET (iOS oraz Android).

ranne granie forbet

forBET bez podatku na EURO24

Bukmacher forBET nie poprzestaje na tylko dwóch promocjach dotyczących obstawiania bez podatku. Obecnie została włączona trzecia promocja gdzie bukmacher już teraz gwarantuje obstawianie bez podatku w trakcie fazy grupowej Euro 2024 (14 – 26 czerwiec). Aby spełnić warunki należy założyć nowe konto w dniach 8 styczeń – 30 kwiecień oraz pamiętać, iż do promocji kwalifikują się kupony AKO z co najmniej 3 selekcjami oraz kursem każdego typu 1.30.

forbet bez podatku na faze grupowa

LVBet bez podatku

Właściciele bukmachera LV Bet również przygotowali promocję dla graczy pragnących ominąć podatek. Zakłady bukmacherskie LV bet bez podatku dostępne są przez 33 dni po rejestracji konta. Do promocji kwalifikują się kupony AKO (3 lub więcej selekcji, minimalny kurs łączny kuponu 2.40). Bonus aktywuje się na kuponach przedmeczowych i na żywo, również na tych obstawionych za pomocą aplikacji bukmacherskiej LV Bet.

lvbet bez podatku

TOTALbet bez podatku

Firma TOTALbet to polski bukmacher bez podatku w trybie non stop, a zatem promocja obowiązuje 365 dnie / 24 godziny na dobę. Do promocji kwalifikują się zakłady z sekcji SPORT oraz ESPORT na wydarzenia PRE oraz LIVE. Bonus aktywuje się na wszystkich kuponach AKO (co najmniej 3 selekcje po kursie minimalnym 1.30).

totalbet bez podatku

Bukmacher bez podatku Betcris

Betcris rozwiązał tę kwestię nieco inaczej, niż pozostali bukmacherzy bez podatku, a mianowicie na koniec dnia zwraca potrąconą wcześniej w ramach 12% podatku od obrotu kwotę. Zwrot naliczany jest od kwoty podatku zapłaconego na zwycięskich kuponach AKO w ciągu danego dnia (stawka minimalna 10 PLN, 3 lub więcej selekcji, kurs minimalny każdego typu 1.30). Maksymalny freebet na koniec każdego dnia wynosi 50 PLN.

betcris bez podatku

GObet bez podatku

W GO+Bet dostępne są zakłady bukmacherskie bez podatku CAŁY CZAS, na sporty wirtualne. Zakład powinien zostać zagrany za środki z głównego salda depozytowego. Do promocji kwalifikują się tylko stawki zwycięskich kuponów. Bukmacher promuje swoją ofertę jako najprawdopodobniej najłatwiejszą w Polsce, co rzeczywiście jest prawdą. Grając bez podatku w Go+Bet, z pewnością przypadnie do gustu fanom zakładów sportowych, zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. To zdecydowanie jeden z największych atutów tej oferty bukmachera.

Zakład bez ryzyka 500 PLN

Fortuna bez podatku

Fortuna to bukmacher bez podatku w określonych porach (serwis informuje graczy o aktywacji bonusu). Do promocji FORTUNA HAPPY HOURS kwalifikują się kupony AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdej selekcji 1.30). Stawka takiego zakładu nie może być niższa od 2 PLN. Nie jest możliwe łączenie kuponów bez podatku z ofertami Superoferty, Maxikombi, Zakładu Bezpiecznego, Ekspert, Hitu Dnia oraz zakładów zamkniętych przez funkcję Early Cash Out. Ponadto, oferta nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne i gry karciane Bet on Games. Niemniej jednak, te typy zakładów można obstawiać za punkty FKP.

fortuna bez podatku

Superbet gra bez podatku

Jesteś fanem sportów wirtualnych i lubisz wysokie wygrane? Bukmacher Superbet ma dla Ciebie coś ciekawego. Bardzo podobno promocja do tej którą oferują właściciele GO+plus czyli grę bez podatku na sporty wirtualne jednakowoż jest ona zboostowana o premię, które może wynieść maksymalnie 40%. Warunki są bajecznie proste:

 • podatek neutralizowany jest przy kuponie AKO
 • minimalnie 3 lub więcej selekcji
 • im więcej typów na kuponie, tym wyższy bonus (maksymalna premia +40% przy 10 lub więcej zdarzeniach na kuponie)

superbet bez podatku

Zakład bez ryzyka do 3500 PLN

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Na wstępie obiecaliśmy Wam, że nie tylko bukmacherzy bez podatku gwarantują wyższe wygrane na kuponach. Negatywne skutki 12% prowizji można łatwo (i w 100% legalnie) zlikwidować korzystając z innych promocji dostępnych w ofercie licencjonowanych operatorów. Poniżej prezentujemy dla Was listę bukmacherów, którzy posiadają w swoich ofertach bonusowych promocje za pomocą których możecie zniwelować 12% podatek.

Fortuna AKO Bonus

Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane na wielokrotnych kuponach AKO. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon z 5 typami po kursie minimalnym 1.15 (bonus +7%). Im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus, a maksymalna premia +50% dostępna jest na kuponie AKO z 14 lub więcej typami.

bukmacher bez podatku

Superbet superbonus

Superbet umożliwia obstawianie bez podatku nie tylko sportów wirtualnych, ale również tradycyjnych zakładów sportowych. Do promocji SUPERBONUS kwalifikuje się każdy kupon AKO z co najmniej 5 typami po kursie minimalnym 1.20 (bonus +7%). Im więcej typów, tym wyższy bonus, a maksymalna premia +100% dostępna jest na kuponie AKO z 24 lub więcej typami.

superbet superbonus

Betclic Multi+

Co prawda Betclic to nie jest stricte bukmacher bez podatku, ale pozwala zwiększyć wygrane na kuponach. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon AKO z 5 lub więcej zdarzeniami (bonus +5%). Maksymalny bonus +120% dostępny jest na kuponie z 21 lub więcej selekcjami.

betclic multi+

Betfan AKO booster

W Betfan zakłady bukmacherskie bez podatku dostępne są na kuponach AKO. Przy 5 selekcjach po kursie minimalnym 1.40 premia wyniesie +10%. Typując kupon AKO z 20 lub więcej typami można powiększyć swoją wygraną o 150% (jest to najwyższy tego typu BOOSTER w Polsce). Sprawdź pełną ofertę bukmachera Betfan TUTAJ

betfan ako booster

Betters raisebet

Gra bez podatku w Betters możliwa jest na kuponach AKO. 5 selekcji na kuponie po kursie minimalnym 1.25 oznacza bonus +5%. Typując 20 lub więcej zdarzeń po kursie minimalnym 1.25 można zwiększyć kwotę wygranej o bonus +120%.

betters raisebet

LV Bet Kombi BOOST

Promocja w LV Bet aktywuje się na kuponach AKO z kursem minimalnym poszczególnych zdarzeń 1.25. Trzy selekcje na kuponie gwarantują bonus +2%. Typując poprawnie 15 lub więcej zdarzeń kwota bonusu wyniesie +75%.

lvbet kombi boost

Bukmacherzy bez podatku – jak wyliczyć wygraną?

Za sprawą nowelizacji o prawie hazardowym, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku polski rynek bukmacherski musiał dostosować się do wymogów Ministerstwa Finansów RP. Jednym z jej kluczowych zapisów był obowiązek pobierania podatków przez legalnych bukmacherów. Efekt tego jest taki, że każdy licencjonowany operator obciąża swoich klientów dwoma rodzajami opłat:

 • 12% podatkiem od obrotu na każdym kuponie
 • 10% podatkiem od wygranych powyżej 2279,99 PLN

Tego drugiego ominąć nie sposób i musi go pobierać nawet bukmacher bez podatku, a jedyne wyjście to rozbicie stawki zakładu na kilka mniejszych kuponów (i co za tym idzie niższe wygrane). Przy okazji ważna rzecz – jak zapewne wiecie większość firm z polskiego rankingu najlepszych bukmacherów umożliwia błyskawiczną rejestrację bez konieczności weryfikacji danych. Pamiętajcie jednak, że niektórzy bukmacherzy bez dowodu osobistego limitują kwotę wygranej na pojedynczym kuponie i niekiedy nie będzie mogła ona przekroczyć 2279,99 PLN.

Co do kwestii 12% podatku obrotowego – jeśli macie podstawowe wyobrażenie na temat tego, jak działają kursy bukmacherskie, to bez trudu zrozumiecie mechanizm obliczenia potencjalnej wygranej na kuponie. Przykładowo – jeśli zamierzacie za dokładnie 100 PLN obstawić zakład po kursie 2.00, to u bukmachera bez podatku kwota wygranej będzie prezentowała się tak:

100 PLN x 2.00 = 200 PLN

Z kolei na stronie bukmachera potrącającego 12% podatek obrotowy identyczny kupon będzie prezentował się tak:

(100 PLN x 12%) x 2.00 = 88 PLN x 2.00 = 166 PLN

Ktoś powie, że podatek to zaledwie marne 12 PLN. Zgoda, tyle tylko, że w przypadku powodzenia kwota wygranej będzie niższa aż o 34 PLN. Różnica jest zatem widoczna gołym okiem, a teraz pomnóżcie tę kwotę razy dziesięć, sto lub tysiąc zakładów. No właśnie i wtedy to już się okazują całkiem sporą sumą.

Jak obstawiać bez podatku?

Garść informacji na temat obstawiania bez podatku w konkretnych firmach odnajdziecie w powyższych sekcjach. Generalnie całe przedsięwzięcie sprowadza się do trzech błyskawicznych kroków i spełnienia kilku łatwych warunków promocji, które prezentujemy poniżej:

 1. Sprawdź ofertę poszczególnych firm z polskiego rankingu i wybierz bukmachera bez podatku.
 2. Wypełnij formularz i załóż konto w danej firmie pamiętając o wykorzystaniu naszych kodów bonusowych gwarantujących wyższy pakiet powitalny. Przykładowo – nasz kod promocyjny STS gwarantuje premierowy zakład bez ryzyka, a w razie niepowodzenia odzyskasz stawkę przegranego kuponu aż do 100 PLN.
 3. Spełnij warunki promocji i ciesz się zakładami za 100% zainwestowanej kwoty gwarantującej przy okazji zauważalnie wyższe profity w przypadku powodzenia.

Najlepszy bukmacher bez podatku w Polsce 2024 według naszych ekspertów

Łatwo jest się pogubić przy ocenie najlepszego bukmachera bez podatku w Polsce. Dlatego my służymy pomocą – w trakcie naszych testów braliśmy pod uwagę następujące parametry:

 • Liczba promocji gwarantujących zakłady bukmacherskie bez podatku – im więcej bonusów umożliwiających typowanie bez 12% podatku obrotowego, tym wyższa pozycja w naszym rankingu.
 • Niski próg skorzystania z bonusu – minimalna liczba typów na kuponie oraz niska wartość kursów minimalnych kwalifikujących zakład do gry bez podatku to kolejny kluczowy aspekt z perspektywy gracza.
 • Dostępność promocji – niektóre promocje gwarantujące obstawianie bez podatku są tymczasowe, inne pojawiają się przy okazji konkretnych zdarzeń lub o określonych porach, a jeszcze inne obowiązują non stop.

Którzy polscy bukmacherzy bez podatku najlepiej wpisują się w powyższe schematy? Kandydatów do tego miana było co najmniej kilku, wysoko w naszym rankingu znalazły się m.in. firmy Betcris oraz TOTALbet, natomiast bezdyskusyjnym królem jest według nas serwis forBET. Dlaczego?

Po pierwsze w trakcie naszych testów forBET oferował nie jedną, nie dwie, ale aż trzy promocje gwarantujące zakłady bukmacherskie bez podatku od obrotu. Po drugie, każda z tych promocji ma bardzo niski próg wejścia, czyli w skrócie łatwo z niej skorzystać. I wreszcie po trzecie – forBET ubiegł wszystkich legalnych konkurentów i jako pierwszy bukmacher w Polsce zapewnił swoim graczom obstawianie bez podatku na Euro 2024!

Legalni bukmacherzy bez podatku – FAQ

Polscy gracze muszą liczyć się z dwoma rodzajami podatków. Pierwszym jest 12% prowizja od stawki każdego kuponu (i to właśnie tę opłatę biorą na siebie firmy oferujące zakłady bukmacherskie bez podatku), a drugim jest 10% podatek od wygranych powyżej 2279,99 PLN. Tej drugiej opłaty uniknąć nie sposób, chyba że zamiast jednego dużego kuponu gracz rozbije stawki i wygrane na kilka mniejszych zakładów.

Lista takich operatorów wydłuża się z każdym rokiem. W trakcie naszych testów polscy bukmacherzy bez podatku to firmy forBET, TOTALbet, LV Bet, Fortuna, Superbet, Betcris oraz GO+Bet.

To bardzo proste, wystarczy przeczytać regulamin promocji i postępować według nakreślonego scenariusza. Bukmacherzy bez podatku biorą wówczas 12% prowizję na siebie, a stawka netto wynosi dokładnie tyle, ile zostało potrącone z konta budżetu gracza.

Oczywiście, że tak. Warunek jest taki, że bukmacher bez podatku posiada aktualną licencję Ministerstwa Finansów i znajduje się w rankingu legalnych operatorów.

Nie, każda wygrana powyżej 2279,99 PLN na pojedynczym kuponie obarczona jest 10% podatkiem, dzięki czemu pozostałej kwoty nie trzeba zgłaszać żadnym organom.

Według nas legalni bukmacherzy bez podatku nie mają żadnych mankamentów, a mają sporo zalet – a jednym z głównych powodów jest większa finalna wygrana.

Autor

Katarzyna Nowotna

6 Artykułów

Wpadłam w sidła jednej firmy na przestrzeni 7 lat, gdzie moje umiejętności miały okazję zaprezentować się różnorodnym klientom z różnych branż. To jak wyprawa przez dzikie dzicze biznesu, gdzie zdobyłam mnóstwo przydatnych skarbów do mojego codziennego życia. Wielką pasją był dla mnie sport - kiedyś byłam żywiołowym uczestnikiem potyczek siatkarskich oraz tenisowych. Teraz moje sportowe ambicje sprowadzają się głównie do bycia kibicem i zapoznawania się z najnowszymi wieściami ze świata sportu, a szczególnie z analizą bukmacherów online oraz ich promocji.