Logo image for Paypal Mobile Image

Bukmacher PayPal | RECENZJA

5/5

E-mail

checkmark

Tak

Kontakt telefoniczny

checkmark

Tak

Czat na żywo

checkmark

Tak

STS Mobile Image

Oferta powitalna 760 PLN

Obstawiaj teraz

Co prawda zakłady bukmacherskie i PayPal nie są opcją pierwszego wyboru w naszym kraju, co nie oznacza jednak, że nie warto im się przyjrzeć z bliska. Od czego macie nas?! Ekipa typerów serwisu BukmacherskieZakłady.net postanowiła wziąć pod swoją lupę depozyty PayPal, a w trakcie naszych testów sprawdziliśmy, u których operatorów zakładów sportowych online tego rodzaju metoda płatności jest dostępne, ile kosztuje transfer, jak wypłacić środki na PayPal i czy w ogóle warto zaprzątać sobie głowę tą metodą. Oraz czy przy pomocy depozytu PayPal gracz otrzyma bonusy bukmacherskie takie jak : bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, bonus bez obrotu czy freebet? My już to wiemy!

Paypal bukmacherzy

Bukmacher PayPal

PayPal to żywa legenda bezpiecznych płatności internetowych. Swoje korzenie firma ma w roku 1998, obecnie działa w ponad 200 krajach świata, obsługuje 25 walut, a liczba użytkowników PayPala już dawno przekroczyła 250 milionów. Zanim sprawdzimy na czym polega fenomen firmy wyjaśnijmy najpierw, czym w ogóle jest PayPal.

bukmacherzy paypal

A w największym możliwym skrócie jest to portfel elektroniczny, który obsługuje szybkie i bezpieczne płatności online. Z wykorzystaniem PayPala można m.in. płacić za zakupy w setkach, tysiącach sklepów internetowych, ale również – i na tym skupimy się w naszym artykule – zasilić swój budżet na grę na stronie legalnego operatora zakładów sportowych.

Bukmacher PayPal rejestracja

Czy w kontekście wpłacenia depozytu na stronie firmy bukmacherskiej konieczna jest wcześniejsza rejestracja konta w PayPal? Tak, w tym przypadku nie wystarczy pobrać specjalnej aplikacji mobilnej, jak ma to miejsce w przypadku BLIK-a, lecz trzeba wypełnić formularz i założyć konto w PayPal. Jak? To całkiem proste!

bukmacher paypal

W pierwszym kroku zostaniecie poproszeni o wybór konta osobistego lub firmowego (wybieracie rzecz jasna osobiste), a następnie wypełniacie wszystkie pola formularza, w którym należy podać m.in. numer telefonu, adres email, imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Chwilę później będziecie mogli zalogować się na swoje konto w PayPal, zasilić konto portfela (np. przelewem bankowym), a następnie przelać środki na saldo depozytowe wybranego operatora zakładów.

Depozyty u bukmacherów PayPal

Typowanie zakładów bukmacherskich będzie możliwe dopiero po zasileniu swojego budżetu na stronie legalnego operatora. Aby tak się stało, to konieczne jest wpłacenie depozytu PayPal, czyli przelanie środków z e-portfela do głównego budżetu bukmachera. Jak to zrobić?

Na potrzeby naszego testu skorzystaliśmy z oferty firmy Superbet, a jeśli nie macie ciągle konta w tym serwisie, to przypominamy, że dokonując rejestracji i wpłacając depozyt PayPal otrzymacie jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów na start na polskim rynku. Do zgarnięcia jest m.in. bonus od depozytu 200 PLN oraz tydzień bez ryzyka aż do 3500 PLN, a łączna kwota darmowych środków to aż 3754 PLN. Przypominamy, jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się czym się różni gra bez ryzyka oraz bonus od depozytu – zapraszamy do naszej sekcji bonusy bukmacherskie, gdzie przedstawiliśmy pełny wachlarz informacji na ten temat.

superbet pakiet powitalny

Superbet bukmacher PayPal krok po kroku

1️⃣ Zaloguj się na swoje konto w Superbet. Nie masz konta? Dokonaj błyskawicznej rejestracji tymczasowego konta bez dowodu osobistego.

2️⃣ Kliknij żółty button WPŁATA.

3️⃣ Wybierz PayPal z listy dostępnych opcji płatności.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu.

5️⃣ Zostaniesz przeniesiony na swój portfel PayPal, gdzie dokończysz transfer środków.

6️⃣ Chwilę później wpłata pojawi się na głównym saldzie depozytowym w Superbet, a Ty będziesz mógł typować zakłady.

superbet bukmacherzy

Bukmacherzy PayPal

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka

Wypłaty bukmacher PayPal

Załóżmy, że gracz wpłacił depozyt PayPal, obstawił kilka kuponów, a z racji tego, że jego bukmacherski nos go nie zawiódł jego główne saldo depozytowe prezentuje się teraz całkiem okazale. Jak przelać wygrane środki z budżetu bukmachera na e-portfel PayPal?

Niestety, na ten moment nie ma takiej możliwości, a jedyną respektowaną przez bukmacherów opcją transferu jest tradycyjny (bardzo często błyskawiczny) przelew na rachunek bankowy.

Wady i zalety PayPal bukmacher

 

Jak się zapewne domyślacie wieloletnie doświadczenie serwisu PayPal przekłada się na bardzo solidną jakość usług, które z pewnością znajdą uznanie w oczach typerów obstawiających internetowe zakłady sportowe. Aby nie było zbyt słodko, to doszukaliśmy się także drobnych niedociągnięć, a zarówno jedne, jak i drugie poznacie poniżej.

 

 

metoda platnosci paypal

 • Maksymalne bezpieczeństwo środków - posiadacze konta w PayPal nie mają najmniejszych powodów do obaw w kontekście bezpieczeństwa środków. Firma posiada kilka dekad doświadczeń na rynkach finansowych całego świata i kilkadziesiąt milionów zadowolonych użytkowników. Thumbs-Up
 • Szybki czas transferu - środki pojawią się na głównym saldzie bukmachera w ciągu kilkudziesięciu sekund. Thumbs-Up
 • Brak jakiejkolwiek prowizji - przelew z PayPal na główne saldo depozytowe jest całkowicie darmowy. Thumbs-Up
 • Łatwość depozytu - transfer środków jest bajecznie prosty i poradzą sobie z nim nawet totalni debiutanci na rynku zakładów sportowych. Thumbs-Up
 • Mała dostępność u polskich bukmacherów - legalnych operatorów z PayPal można policzyć na palcach jednej ręki i z pewnością nie stanowi to handicapu z perspektywy typerów. Thumbs-Down
 • Brak możliwości wypłaty środków - podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych firm z naszego rankingu bukmacherów wypłata wygranych środków możliwa jest tylko dzięki tradycyjnemu przelewowi na rachunek w banku. Thumbs-Down

Czas realizacji transferu oraz prowizja

Jeśli cenicie sobie szybkie i darmowe przelewy internetowe to usługi z szyldem PayPal przypadną Wam do gustu. Każda transakcja pozbawiona jest jakiejkolwiek opłaty, dzięki czemu na saldzie depozytowym pojawia się kwota identyczna do tej pobranej z e-portfela PayPal (prowizje naliczane są w przypadku konieczności przewalutowania środków, natomiast w kontekście legalnych polskich firm bukmacherskich nie ma takiej potrzeby). Żadnych kontrowersji nie wzbudza także czas oczekiwania na środki, które pojawiają się w budżecie w czasie poniżej 1 minuty.

Bezpieczeństwo środków – bukmacher PayPal

Pomimo, że nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku cieszy się różnymi opiniami wśród graczy i ekspertów z branży bukmacherskiej, to jedno trzeba jej oddać – dzięki niej legalne serwisy bukmacherskie respektują wyłącznie sprawdzone i wiarygodne opcje płatności, a elektroniczny portfel PayPal z pewnością można do tego grona zaliczyć. Klienci tego serwisu mogą spać spokojnie, gdyż ich środki oraz dane osobowe są w 100% bezpieczne.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PayPal

E-portfel PayPal oddaje w ręce swoich klientów komplet ścieżek na skontaktowanie się z pracownikami supportu firmy. Zanim to jednak zrobicie radzimy zerknąć do rozbudowanej sekcji FAQ, a jeśli tam nie znajdziecie rozwiązania swojego problemu, to możecie wypełnić formularz kontaktowy (odpowiedź otrzymacie drogą mailową) lub zadzwonić pod numer telefonu 22 306 44 92.

paypal bukmacherka

Porównanie metod płatności u bukmacherów PayPal

Jak portmonetka PayPal wypada w zestawieniu z innymi metodami respektowanymi przez polskie serwisy z licencją Ministerstwa Finansów? Postanowiliśmy porównać poziom produktów i usług oferowanych przez PayPal oraz BLIK.

Podobnie prezentuje się kwestia bezpieczeństwa środków, szybkości transferu oraz to, że depozyty są bezpłatne. Na tym jednak podobieństwa się kończą, a na korzyść BLIK-a przemawia m.in. znacznie większa dostępność w ofercie legalnych bukmacherów oraz fakt, że nie ma potrzeby rejestracji konta, lecz wystarczy podpiąć rachunek bankowy pod aplikację mobilną. Na naszej stronie możecie również znaleźć opinie oraz recenzję innych metod płatności które są respektowane przez polskich bukmacherów online. Ponadto sugerujemy zapoznanie się z ofertą bonusów, które każdy operator zakładów online oferuje na swojej platformie aby wybrać najlepiej skrojoną promocje pod swoje oczekiwania.

Bukmacherzy PayPal w 2024 roku

Błyskawicznie przechodzimy do sedna sprawy, a mianowicie sprawdzamy listę legalnych firm bukmacherskich, u których dokonacie przelewów za pomocą e-portfela PayPal. Które serwisy z naszego rankingu respektują tę metodę płatności? Kompletna lista dostępna jest poniżej.

Bukmacherzy realizujący przelewy PayPal w 2024 roku
Superbet
STS
LV Bet

depozyt paypal bukmacherzy

FAQ – najczęściej zadawane pytania o PayPal

Oczywiście, że jest! Jeśli firma z polską licencją respektuje taką metodę, to oznacza, że w żaden sposób nie naruszasz prawa.

W trakcie naszych testów (lato 2024) opcja ta dostępna jest w ofercie firm STS, Superbet oraz LV Bet.

Niestety, nie ma takiej możliwości, a jedyną opcją wypłaty od bukmachera jest przelew na konto w banku.

Porównanie bukmacherów Maj 2024

logo image for betcris
4.7/5

Betcris

Image for eToto Casino
4.6/5

eTOTO

logo image for forbet
4.7/5

forBET

Bonus
1400 PLN bonus na start
Pakiet powitalny aż 777 PLN
Cashback do 1000 PLN
Metody płatności
Przelewy24 BLIK PayU Visa
Przelewy24 Visa MasterCard Paysafecard
PayU Visa MasterCard Dotpay
Promocje
 • Obstawiaj bez podatku
 • Koło fortuny 20 zł freebet
 • 20 zł freebet za aplikację
 • 20 zł freebet za aplikację
 • Klub VIP
 • Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • 30 dni gry bez podatku
 • Codziennie nowe TURBOkursy

Autor

Katarzyna Nowotna

6 Artykułów

Wpadłam w sidła jednej firmy na przestrzeni 7 lat, gdzie moje umiejętności miały okazję zaprezentować się różnorodnym klientom z różnych branż. To jak wyprawa przez dzikie dzicze biznesu, gdzie zdobyłam mnóstwo przydatnych skarbów do mojego codziennego życia. Wielką pasją był dla mnie sport - kiedyś byłam żywiołowym uczestnikiem potyczek siatkarskich oraz tenisowych. Teraz moje sportowe ambicje sprowadzają się głównie do bycia kibicem i zapoznawania się z najnowszymi wieściami ze świata sportu, a szczególnie z analizą bukmacherów online oraz ich promocji.