Trafonline Mobile Image

Traf online Opinie Czerwiec 2024 Rejestracja i recenzja

4.2/5

Bukmacher

Star

4.2

Kursy

Star

4

Bonus

Star

4

Obsługa klienta

Star

4.2

Metody płatności

Star

4.7

E-mail

checkmark

Tak

Zostaw wiadomość

checkmark

Tak

Telefon

checkmark

Tak

Wyścigi konne online

Obstawiaj teraz

E-mail

kontakt@trafonline.pl

Obsługa klienta

E-mail, Zostaw wiadomość, Telefon

Metody płatności

Visa, MasterCard, BLIK, Google Pay

Serwis Traf Online to kolejny z legalnych operatorów na polskim rynku, którego ofertę i produkty postanowiliśmy wziąć pod naszą bukmacherską lupę. W poniższej recenzji poznacie komplet niezbędnych informacji o tym licencjonowanym operatorze, dowiecie się jak prezentuje się jego oferta zakładów i jaki rodzaj typerów powinien w pierwszej kolejności rozważyć rejestrację konta w tym serwisie. Sprawdzimy także wysokość bonusów powitalnych dla nowych klientów Traf Online, a także rozbierzemy na czynniki pierwsze wszystkie zalety oraz wady tego licencjonowanego operatora.

Traf Online recenzja

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o. należy do grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego i pierwsze zakłady na wyścigi konne obsłużyła w 2010 roku. W całym kraju do tej pory funkcjonuje kilkadziesiąt naziemnych punktów firmy (ich adresy znajdziecie pod adresem www.trafonline.pl), a od 2018 roku udostępnia także swoje produkty w Internecie. Rzecz jasna wszystko odbywa się w świetle prawa. Traf Online pomyślnie przebrnął przez proces licencyjny, a aktualne zezwolenie od Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.3.2018.

Niektórych z Was z pewnością może dziwić fakt, że firma Traf Online nie widnieje ciągle w naszym rankingu legalnych bukmacherów. Już spieszymy z wyjaśnieniami! Dzieje się tak ze względu na nieco ograniczoną ofertę bukmacherskich zakładów stricte sportowych, dedykowanych pod mecze piłki nożnej, tenisa oraz sporty walki. Obiecujemy, że chwilę po tym, jak kursy na ww. zdarzenia pojawią się w ofercie TrafOnline.pl ten serwis zadebiutuje w naszym rankingu obok takich gigantów polskiego rynku jak STS, Fortuna oraz Superbet.

trafonline bukmacher

Co dostaniecie do ręki odwiedzając platformę Traf Online? Do Waszej dyspozycji będzie kilka sekcji:

 • Jak grać – bardzo przydatne instrukcje dla typerów, dla których jest to pierwsza styczność z zakładami na wyścigi konne.
 • Znajdź punkt – mapa adresów lokali naziemnych rozsianych po całym kraju.
 • Odpowiedzialna gra – zasady bezpiecznej gry u bukmachera oraz adresy ośrodków i instytucji udzielających pomocy osobom uzależnionym od hazardu.
 • Kontakt – lista dostępnych ścieżek kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klientów bukmachrera Traf Online.
 • FAQ – bardzo rozbudowana sekcja najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.
 • No i rzecz jasna najważniejsze, a mianowicie informacje o zbliżających się wyścigach oraz oferta zakładów na gonitwy w Polsce oraz Francji.
Bukmacher Traf Online – informacje o firmie
Adres strony www www.trafonline.pl
Debiut na rynku online 2018 rok
Nazwa bukmachera Traf – Zakłady Wzajemne

Sp. z.o.o

Adres polskiej siedziby ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
Numer polskiej licencji PS4.6831.3.2018
NIP 113-280-51-90
KRS 0000358998
Kapitał zakładowy spółki 4.551.100 PLN
Regon 142435268
Adres email kontakt@trafonline.pl
Numer telefonu 459 59 99 60

Porównanie bukmacherów 2024

logo image for betfan
4.7/5

BetFAN

logo image for sts
4.9/5

STS

Image for eToto Casino
4.7/5

eTOTO

Image for Traf Online
4.2/5

Trafonline

Bonus
Wpłacasz 200 PLN i grasz za 600 PLN
Oferta powitalna 760 PLN
Pakiet powitalny aż 777 PLN
Wyścigi konne online
Metody płatności
Visa MasterCard BLIK Przelewy24
BLIK Skrill Neteller Visa
Przelewy24 Visa MasterCard Paysafecard
Visa MasterCard BLIK Google Pay
Promocje
 • Freebet 200 zł za wyzwania
 • Stwórz swój własny kupon
 • Bonus 200% do 400 zł
 • Bonus za zadania 60 zł
 • Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • 20 zł freebet za aplikację
 • Klub VIP
 • Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Wyścigi konne przez cały rok
 • Wiele metod płatności
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty

Traf Online oferta Czerwiec 2024

Typerzy, którzy spodziewają się standardowej oferty bukmacherskiej będą mocno zaskoczeni wyglądem platformy Traf Online, gdyż w tym serwisie typować można wyłącznie gonitwy koni w Polsce i we Francji. Taki jest aktualny stan rzeczy, natomiast nie zdziwimy się, jeśli za moment pojawi się także oferta na gry zespołowe, sztuki walki i wyścigi F1.

Póki co do Waszej dyspozycji są dwie kategorie zakładów, a mianowicie kursy na wyścigi jednogonitwowe oraz wielogonitwowe. Szczegóły w poniższej tabeli.

Traf Online – oferta zakładów na wyścigi konne
Wyścigi jednogonitwowe Wyścigi wielogonitwowe
– Zwyczajny (ZWC) – Dubla (DBL)
– Porządek (PDK) – Tripla (TPL)
– Dwójka (DWJ) – Kwinta (KWN)
– Trójka (TRJ) – Septyma (SPT)
– Czwórka (CZW)

Brzmi skomplikowanie? Zdajemy sobie sprawę, że traderzy, którzy na co dzień nie mieli styczności z typowaniem koni mogą czuć się niekomfortowo w początkowym okresie, z drugiej strony w sekcji „JAK GRAĆ? Odnajdziecie komplet niezbędnych podpowiedzi, wskazówek i sposobów rozliczania poszczególnych kuponów.

trafonline jak grac

Bukmacher Traf Online bonusy

Klienci “klasycznych” bukmacherów internetowych przyzwyczajeni są do tego, że chwilę po rejestracji czeka na nich atrakcyjny pakiet na start. No cóż, ustaliliśmy przed momentem, że chwilowo Traf Online nie jest “klasycznym” operatorem zakładów sportowych, dlatego też póki co rejestracja konta w tym serwisie nie gwarantuje dostępu do żadnego bonusu na start.

Mając jednak na uwadze trendy panujące na polskiej scenie internetowych zakładów wzajemnych nie mamy cienia wątpliwości, że wcześniej lub później (oby wcześniej) promocja powitalna Traf Online ujrzy światło dzienne. Póki co zachęcamy Was do sprawdzenia pakietów powitalnych dostępnych z naszymi kodami promocyjnymi na stronach liderów polskiego rankingu legalnych bukmacherów.

Rejestracja Traf Online

Założenie profilu gracza nie odstaje w żaden sposób od rejestracji konta u pozostałych legalnych operatorów na polskim rynku. Wystarczy podać kilka danych osobowych, a cały proces nie trwa dłużej, niż 5 minut, po upływie których gracz może dokonywać depozytu i typować wyniki pierwszych gonitw.

 1. Wejdź na stronę bukmachera (www.TrafOnline.pl) i kliknij button ZAŁÓŻ KONTO widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Podaj imię, nazwisko, adres email, hasło do konta, numer telefonu oraz pesel.
 3. Wpisz datę urodzenia, numer oraz serię dowodu osobistego, a także dokładny adres zamieszkania.
 4. Podaj obywatelstwo, a także numer rachunku bankowego oraz źródło środków finansowych.
 5. Potwierdź komplet wymaganych zgód marketingowych i oświadczeń.
 6. Ustal limity, potwierdź pełnoletność i… gotowe! Możesz rozpocząć grę w Traf Online.

trafonline rejestracja

Doświadczeni typerzy z pewnością zauważyli, że nie istnieje możliwość błyskawicznej rejestracji konta bez dowodu, a bukmacher automatycznie prosi o podanie danych z dowodu osobistego. Wymagana jest także natychmiastowa weryfikacja danych, natomiast wiadomość potwierdzająca założenie konta stałego pojawia się zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut po przesłaniu dokumentów pracownikom Traf Online. Jeżeli natomiast szukacie bukmachera bez dowodu – to zapraszamy zapoznać się z naszą sekcją, gdzie opisaliśmy wszystkich polskich bukmacherów bez weryfikacji danych.

Metody płatności w Traf Online

Typowanie internetowych zakładów w Traf Online możliwe jest po rejestracji profilu i wpłaceniu depozytu na konto gracza (jedyną respektowaną walutą jest PLN). Czas oczekiwania na środki na koncie oscyluje zazwyczaj wokół kilkunastu sekund, każdy transfer jest darmowy, czyli pozbawiony prowizji, minimalny depozyt w Traf Online wynosi 10 PLN, a do dyspozycji graczy są następujące metody płatności:

 • Visa
 • MasterCard
 • BLIK
 • MasterPass
 • GooglePay
 • Przelewy24

Prawdopodobnie nie jest to najdłuższa tego typu lista metod płatności u bukmacherów na polskim rynku (zabrakło nam m.in. portfeli Skrill oraz Neteller), natomiast nie dzieje się też tak, że zasilenie budżetu w Traf Online depozytem stanowi jakiś problem. W przypadku wypłaty do dyspozycji graczy tradycyjnie dostępny jest wyłącznie przelew na rachunek bankowy.

Biuro Obsługi Klienta bukmachera Traf Online

Istnieją trzy sposoby, aby błyskawicznie zgłosić problem z rozliczeniem zakładu lub każdą inną niedogodność analitykom bukmachera TrafOnline. Do dyspozycji klientów tego operatora są:

 • Formularz kontaktowy dostępny na stronie trafonline.pl w zakładce KONTAKT;
 • Skrzynka mailowa dostępna pod adresem kontakt@trafonline.pl;
 • Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem 459 59 99 60.

Jest zatem w czym wybierać, natomiast do pełni szczęścia zabrakło nam dostępnego przez całą dobę czatu na żywo, który jest jednak najwygodniejszą ścieżką kontaktu z supportem bukmachera. Z drugiej strony rekompensuje to mocno rozbudowana sekcja FAQ, gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

trafonline kontakt

Traf Online kod promocyjny 2024

Jaki jest kod bonusowy bukmachera Traf Online w 2024 roku? Niestety, na ten moment promocyjny kod zwiększający pulę darmowych środków nie istnieje, a przyczyna jest najbardziej prozaiczna z możliwych – nie ma czego zwiększać, gdyż póki co serwis nie premiuje nowych graczy żadnym bonusem. Pełną listę dostępnych kodów bonusowych możecie znaleźć w naszej sekcji bukmacherskie kody promocyjne na 2024 rok.

Na bardzo atrakcyjne promocje powitalne mogą za to liczyć nowi klienci pozostałych liderów polskiego rankingu. Rekordzista na tym polu, firma bukmacherska TOTALbet premiuje nowych klientów darmowymi środkami przekraczającymi kwotę 5000 PLN, natomiast na porządku dziennym są promocje na start oscylujące wokół kwoty 2000 PLN (m.in. w firmach LV Bet, Superbet oraz STS).

W każdym z powyższych przypadków zdecydowanie warto wpisać jeden z naszych kodów promocyjnych w trakcie rejestracji konta, gdyż tylko wówczas gracz będzie miał szansę na dodatkowy freebet bonus lub ekstra środki w budżecie.

trafonline znajdz punkt

Aplikacja mobilna Traf Online

Z roku na rok rośnie liczba zakładów bukmacherskich obstawianych z poziomu smartfona. Oczywiście taką możliwość mają także klienci Traf Online, natomiast póki co nie dzieje się tak przy użyciu dedykowanej aplikacji, lecz należy po prostu odwiedzić mobilną wersję strony www.TrafOnline.pl.

Przy okazji mamy swoje przypuszczenia na tym polu i podejrzewamy, że jaki tylko serwis odda w ręce klasyczne zakłady bukmacherskie, to chwilę później światło dzienne ujrzy także szybka i bezpieczna aplikacja na Android i iOS. Póki co możecie sprawdzić jakość oprogramowania od innych operatorów w naszym rankingu aplikacji bukmacherskich.

Plusy i minusy bukmachera TrafOnline

Serwis oferuje szereg funkcji przydatnych dla typerów, jednakże nie jest pozbawiony pewnych niedociągnięć. Chcemy teraz przyjrzeć się głównym zaletom i wadom platformy zakładów bukmacherskich Trafonline.

 • Licencjonowany operator posiadający aktualne zezwolenie Ministerstwa Finansów - rejestracja konta w Traf Online jest w 100% zgodna z polskim prawem. Thumbs-Up
 • Ekskluzywna oferta na wyścigi konne - wyłącznie w Traf Online dostaniecie do ręki kursy na realne wyścigi konne. Thumbs-Up
 • Sporo przydatnych informacji ułatwiających typowanie wyścigów konnych - początkujący typerzy mogą błyskawicznie pogłębiać swoją wiedzę o typowaniu wyścigów. Thumbs-Up
 • Brak bonusów na start i promocji dla stałych klientów - na ten moment nowi gracze nie mogą liczyć na żaden bonus powitalny. Thumbs-Down
 • Brak oferty zakładów na wydarzenia sportowe - póki co w Traf Online nie obstawicie piłkarskiej Ligi Mistrzów, tenisowego Wimbledonu, ani gali KSW. Thumbs-Down
 • Brak dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety - nie jest to aż tak wielka przeszkoda w komfortowym typowaniu na smartfonie, natomiast mocno wierzymy, że gdy Traf Online wypłynie na szersze wody, to natychmiast uruchomi apkę. Thumbs-Down

Transmisje na żywo w Traf online

Transmisje z wszystkich opłaconych wyścigów są dostępne bezpośrednio z panelu klienta na stronie internetowej. To fascynujące rozwiązanie pozwala nie tylko na śledzenie zawodów w ramach opłaconych zakładów, ale również na przeżycie unikalnych emocji w chwili, gdy postawiony zakład okazuje się zwycięski. System ten, według opinii użytkowników, nie tylko oferuje tradycyjny model bukmacherski, ale także umożliwia oglądanie streamingu, dostarczając szerokiej gamy niezapomnianych wrażeń z każdego wyścigu. To intrygujące i korzystne rozwiązanie, które intensyfikuje doznania z każdego biegu. Wielu stałych uczestników wyścigów decyduje się przenieść swoje doświadczenia do świata internetu, zwłaszcza biorąc pod uwagę dostępność transmisji online z różnych wyścigów na stronie.

Wyścigi konne w Traf Online – opinie graczy

Co na temat oferty zakładów i produktów dostępnych w TrafOnline.pl uważają sami gracze? W tym celu odwiedziliśmy losowo wybrane forum bukmacherskie i porównaliśmy kilka opinii typerów. Najciekawsze wpisy poniżej.

Konto założyłem i zweryfikowałem w nieco ponad 10 minut, a więc błyskawicznie. Kilka opcji depozytów ułatwia zasilenie budżetu, a te wszystkie samouczki mocno ułatwiają sprawę nawet takim laikom jak ja.”

Nie wiedziałem, że taki buk w ogóle istnieje i trafiłem tam dość przypadkowo z jakiegoś rankingu bukmacherów. Dobry wariacik, ale jeśli szukacie kursów na Barcelonę, Real i City, to się zdziwicie”.

Kurczę, aż szkoda, że nie ma transmisji tych wyścigów, bo chętnie bym zarzucił za kilka złotych i pokibicował z browarkiem w ręce. Ktoś ogarnia, czy te gonitwy można gdzieś obejrzeć live, na youtube czy coś?

Bukmacher Traf Online – podsumowanie i ocena końcowa

Kilka dni spędzonych na platformie TrafOnline.pl sprawiło, że doceniamy starania włodarzy tej firmy oraz innowacyjność ich produktu, natomiast solidna ocena jest wystawiona poniekąd na kredyt. Oczywiście nasza nota nie może być maksymalna, a to rzecz jasna dlatego, że w ofercie brakuje kluczowego produktu na stronie bukmachera online, czyli oferty sportowej.

Bukmacherski nos podpowiada nam jednak, że niebawem Traf Online pokusi się również o ofertę kursową na mecze, wyścigi i walki, a wtedy bardzo chętnie przyjrzymy mu się ponownie w nadziei, że będzie to kolejny solidny operator na polskim rynku.

TrafOnline – FAQ najczęściej zadawane pytania

W trakcie naszych testów (Czerwiec 2024) bukmacher Traf Online posiadał w swojej ofercie wyłącznie zakłady na gonitwy konne, natomiast nie odnaleźliśmy oferty kursowej na tradycyjny dyscypliny sportowe, politykę i showbiznes.

W chwili pisania tego artykułu kod promocyjny Traf Online nie jest dostępny, natomiast mocno wierzymy, że ta sytuacja zmieni się, gdy bukmacher zacznie być aktywny na rynku klasycznych zakładów sportowych.

Niestety, nowi klienci Traf Online nie mogą póki co liczyć na żaden bonus powitalny, natomiast jak wyżej – ten stan rzeczy powinien ulec zmianie w momencie uruchomienia sekcji z zakładami i kursami na piłkę nożną i pozostałe dyscypliny sportowe.

Do Twojej dyspozycji będą kursy bukmacherskie na wyścigi na sopockim hipodromie, wrocławskim torze Partynice oraz na warszawskim Służewcu, a także na torach we Francji.

W 2024 roku żaden z legalnych operatorów nie ma w swojej ofercie zakładów i kursów na klasyczne wyścigi konne, natomiast klienci chociażby STS-u, Betfan, Fortuny lub Superbet mogą typować wirtualne gonitwy w sekcji Sportów Wirtualnych.

Traf Online jest w pełni legalnym bukmacherem i z sukcesem przeszło przez procedurę uzyskiwania licencji, a obecnie posiada aktywne zezwolenie udzielone przez Ministerstwo Finansów o numerze PS4.6831.3.2018.

Autor

Piotr Florczykowski

6 Artykułów

Jestem autorem i redaktorem tekstów, aktywnym w branży pisarskiej przez 12 lat. W ostatnim czasie skupiam swoje działania na tematyce sportu i szeroko pojętego igamingu. Dołączyłem do naszego zespołu w 2017 roku i głównie zajmuję się tworzeniem treści związanych z typowaniem i branżą bukmacherską. Moją specjalizacją jest przede wszystkim piłka nożna, ale interesuję się również MMA, boksem, koszykówką, a ostatnio także e-sportem, szczególnie League of Legends. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę dla firm krajowych, jak i zagranicznych. Jestem pasjonatem obstawiania - pierwsze kuponówki wysyłałem w punktach naziemnych zaraz po ukończeniu 18. roku życia. Mam wykształcenie anglistyczne i doświadczenie w branży edukacyjnej i tłumaczeniowej. Prywatnie jestem fanem Manchesteru City.