Logo image for Neteller Mobile Image

Bukmacherzy Neteller 2024

4.8/5

Email

checkmark

Tak

Czat na żywo

checkmark

Tak

STS Mobile Image

Oferta powitalna 760 PLN

Obstawiaj teraz

Kontynuujemy naszą serię poradników typera, w których przyglądamy się najpopularniejszym metodom płatności dostępnym na stronach legalnych polskich bukmacherów. Tym razem testowaliśmy jakość usług oferowanych przez serwis Neteller, więc jeśli chcielibyście dowiedzieć się wszystkiego na temat depozytów tą opcją, opłat, limitów oraz dostępności na stronach operatorów z licencją polskiego Ministerstwa Finansów, to bez dwóch zdań trafiliście pod odpowiedni adres. Czy przy tej metodzie depozytu możecie odebrać bonusy bukmacherskie takie jak : zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu? Poznajcie zakłady bukmacherskie online z Neteller.

netteler bukmacherzy w Polsce

Co to jest Neteller?

Neteller powstał w 1999 roku, a obecnie działa w ponad 200 krajach świata i obsługuje ponad 20 milionów klientów rocznie. Firma należy do spółki Paysafe Group, posiada stronę w kilkunastu językach (w tym m.in. po polsku) oraz obsługuje kilkadziesiąt popularnych walut (wliczając w to PLN). No dobrze, ale czym w ogóle jest Neteller?

To elektroniczny portfel obsługujący błyskawiczne przelewy internetowe. Wystarczy zasilić swoje konto w Neteller (np. poprzez tradycyjny przelew bankowy, kartą płatniczą lub kartą przedpłaconą Paysafecard), a następnie przesłać środki pod dowolny adres respektujący transfery Neteller (chociażby na stronę legalnego operatora obsługującego zakłady bukmacherskie Neteller).

Płatności Neteller

Aby zasilić depozytem swoje główne saldo budżetowe na stronie bukmachera internetowego konieczna jest rejestracja konta w Neteller. Można jej dokonać w ciągu kilku minut na oficjalnej stronie e-portfela (www.neteller.com) oraz w aplikacji mobilnej serwisu.

netteler buk

Aby to zrobić należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać w nim kilka podstawowych danych osobowych, a następnie konieczna będzie weryfikacja tożsamości za pomocą skanu dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu zamieszkania (skan aktualnego rachunku za media).

Bukmacherzy z Neteller w 2024 roku

Czy Neteller to najpopularniejsza opcja płatności na stronach firm posiadających licencję polskiego Ministerstwa Finansów? No cóż, tego rodzaju stwierdzenie byłoby sporym nadużyciem i nie oddawałoby stanu faktycznego, gdyż najzwyczajniej w świecie tak się nie dzieje. Podczas naszych testów, które przeprowadziliśmy latem 2024 roku tego typu transfery realizowały tylko dwie firmy z rankingu legalnych bukmacherów i pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości takich operatorów będzie znacznie więcej.

superbet netteler

Depozyty u bukmacherów z Neteller

Serwis Neteller obsługuje bezpieczne i szybkie płatności na stronach topowych bukmacherów z polską licencją Ministerstwa Finansów. Jak prezentuje się schemat wpłacenia depozytu na konto gracza? W tym celu prześledziliśmy cały ten proces na stronie operatora bukmacherskiego STS.

Nowym graczom przypominamy, że rejestrując się w tej firmie otrzymacie specjalny powitalny bonus od każdego z trzech pierwszych depozytów, a łączna pula darmowych środków na start to aż 1660 PLN (kompletny pakiet powitalny STS gwarantuje aż 1660 PLN dodatkowych środków na grę i zawiera m.in. premierowy zakład bez ryzyka oraz dosyć spory bonus od depozytu).

Bukmacher STS – wpłacenie depozytu Neteller krok po kroku

1️⃣ Zaloguj się na swoje konto gracza w STS (ew. załóż konto na stronie bukmachera z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego STSBZ).

2️⃣ Kliknij pomarańczowy button WPŁATA (odnajdziesz go w prawym górnym rogu strony).

3️⃣ Wybierz Neteller z listy dostępnych opcji.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 50 PLN).

5️⃣ Wpisz adres email przypisany do konta w Neteller.

6️⃣ Dokończ płatność i zaczekaj na środki na głównym saldzie depozytowym.

Ranking bukmacherów w Polsce z Neteller na Maj 2024

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Freebet 20 zł za samą rejestrację
 • Selling Point-2 Bonus 600 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-3 Codziennie cashback 30 PLN

Bukmacherzy z Neteller: Jak wypłacić pieniądze?

Czy bukmacherzy STS oraz Superbet realizują także wypłaty wygranych środków na konto w Neteller? A może robią to inne serwisy, np. Betters, GOplusbet, Fuksiarz lub Etoto? Niestety, nic takiego się nie dzieje, a jedyną respektowaną metodą wypłaty są błyskawiczne przelewy na osobisty rachunek bankowy.

netteler bukmacher

Neteller – wady i zalety

 

Zakłady bukmacherskie z formą płatności jaką jest Neteller posiadają kilka zalet z punktu widzenia traderów, natomiast nie obeszło się bez większych lub mniejszych niedogodności. Jakie są jedne oraz drugie? Przekonajmy się.

 • Szybkość przelewu - środki zostają zaksięgowane w budżecie bukmachera niemalże natychmiast. Thumbs-Up
 • Brak prowizji podczas depozytu u bukmachera - przelew z konta Neteller na saldo gracza jest darmowy. Thumbs-Up
 • Bardzo łatwy transfer - sam proces zasilenia budżetu nie sprawi problemu nawet początkującemu typerowi. Thumbs-Up
 • Sporo metod zasilenia konta Neteller - saldo portfela internetowego można zasilić na kilka sposobów (m.in. przelew, karty oraz Paysafecard). Thumbs-Up
 • Bezpieczeństwo środków - środki finansowe oraz dane osobowe gracza są w 100% bezpieczne. Thumbs-Up
 • Prowizja podczas depozytu na konto w Neteller - zasilając konto w Neteller należy liczyć się z drobną opłatą (max. 5%). Thumbs-Down
 • Mała dostępność u legalnych operatorów - na palcach jednej ręki można policzyć firmy respektujące depozyty Neteller. Thumbs-Down
 • Wysoki dolny próg depozytu - przykładowo w firmie STS najniższy depozyt Neteller rozpoczyna się od kwoty 50 PLN. To całkiem sporo w porównaniu z innymi metodami. Thumbs-Down

Neteller: prowizja i czas oczekiwania na środki

Kwestią, która za każdym razem najbardziej interesuje typerów (i trudno się dziwić) jest czas realizacji transferu oraz jego koszty. Jeśli chodzi o długość oczekiwania na przelew na głównym saldzie depozytowym, to jest bardzo dobrze, gdyż środki księgują się w ciągu kilkudziesięciu sekund i po ich upływie można rozpocząć typowanie.

Darmowy jest również sam transfer środków z Neteller na konto bukmachera, natomiast marżą obarczone jest zasilenia konta w Netellerze, który pobiera prowizję o wartości 1-5% wpłacanej kwoty (w zależności od wybranej metody).

Bezpieczeństwo depozytu Neteller

Martwisz się o bezpieczeństwo swoich środków zgromadzonych na koncie w Neteller, a może masz obawy, czy Twój depozyt na pewno pojawi się w budżecie bukmachera? Zupełnie niepotrzebnie. Firma posiada ponad dwie dekady doświadczeń na rynkach finansowych, a środki typerów są w dobrych rękach.

operator zakladow sportowych neteller

Biuro Obsługi Klienta Neteller

Jeśli z jakiegoś powodu mielibyście problem ze swoim przelewem Neteller, to z pomocą przyjdzie Wam dział supportu e-portfela. Do dyspozycji klientów serwisu jest mocno rozbudowana sekcja FAQ zawierająca najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami oraz adres email (help@neteller.com).

Porównanie bukmacherskich metod płatności

Tradycyjnie już podczas pisania naszych tekstów opiniowych staramy się osadzić nasze odczucia a propos danej usługi w odniesieniu do konkretnego konkurenta. W przypadku e-portfela Neteller nasz wybór padł na Przelewy24, a kto wyszedł zwycięsko z tego pojedynku?

O ile w przypadku Netellera nie można się przyczepić do szybkości oraz bezpieczeństwa transferu, tak nieco kręcimy nosem na prowizję podczas przelewu na portfel elektroniczny, brakiem możliwości wypłacenia wygranych u bukmachera środków oraz dość małą dostępnością. Każdy z ww. elementów znacznie korzystniej z perspektywy traderów prezentuje się w przypadku Przelewów24 i to właśnie tę metodę cenimy nieco bardziej.

Bukmacherzy respektujący przelewy Neteller w 2024 roku
STS
Superbet

Porównanie bukmacherów Maj 2024

logo image for betters
4.7/5

Betters

Image for Fuksiarz Casino
4.7/5

Fuksiarz

logo image for super bet
4.8/5

Superbet

Bonus
Oferta powitalna cashback 310 PLN
Bonus na start aż 260 PLN
Zakład bez ryzyka do 3500 PLN
Metody płatności
Przelewy24 BLIK Google Pay Apple Pay
Dotpay PayU Trustpay Przelewy24
BLIK Przelewy24 Visa MasterCard
Promocje
 • Freebet 350 zł co miesiąc
 • Przegrany kupon = freebet 30 zł
 • Freebet 10 zł za weryfikację konta
 • Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Codziennie podwyższone kursy
 • Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Freebet 34 zł
 • Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka

FAQ – najczęściej zadawane pytanie o Neteller

Oczywiście, że tak. Warunkiem jest wpłata na główne saldo depozytowe bukmachera posiadającego licencję Ministerstwa Finansów.

Tę opcję płatniczą respektuje obecnie dwóch legalnych operatorów, a mianowicie firmy STS oraz Superbet.

Na ten moment żadna legalna firma nie daje możliwości przelania wygranych środków od bukmachera na konto w Neteller.

Autor

Wojciech Szeląg

32 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!