Maciej Jasko photo

Regulamin strony

Poniższe zasady i regulacje dotyczą korzystania z portalu BukmacherskieZaklady.net:

☑️ Terminy „Strona internetowa„, „Portal„, „Platforma” odnoszą się bezpośrednio do witryny www.bukmacherskiezaklady.net.

☑️ Terminy „My„, „Nas„, „Nasz” (oraz inne odpowiedniki w liczbie mnogiej) w „Regulaminie strony” (dalej nazywanym „Warunkami korzystania” lub „Umową”) odnoszą się do portalu www.bukmacherskiezaklady.net

☑️ Terminy „Ty„, „Twój„, „Wasz” (oraz inne odpowiedniki w liczbie pojedynczej i mnogiej) dotyczą osób odwiedzających stronę internetową i odbiorców treści portalu. Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z witryny internetowej, aplikacji, oprogramowania i usług (łącznie „Usługi”) dostępnych na portalu internetowym, z wyjątkiem sytuacji określonych w odrębnej umowie.

Korzystanie z witryny i dostęp do niej są oferowane po zaakceptowaniu niniejszego regulaminu bez wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji. Przy wejściu na witrynę i korzystaniu z niej wyrażasz zgodę na warunki zawarte w umowie.

Regulamin strony – zalecamy dokładne zapoznanie się, ponieważ każde wejście na stronę oznacza jednoznaczne podporządkowanie się warunkom korzystania z witryny. Jeśli nie zgadzasz się w pełni z niniejszą umową, zalecamy opuszczenie witryny. Jeśli nie akceptujesz treści umowy, nie będziesz miał/a prawa korzystać z witryny.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian, modyfikacji i poprawek zgodnie z naszym uznaniem. Takie zmiany mogą zostać wprowadzone w umowie bez powiadomienia użytkowników witryny. Kontynuacja korzystania z witryny oznacza akceptację nowej umowy w przypadku wprowadzenia takich zmian.

Akceptacja i zgodność z niniejszym regulaminem stanowi jedyny warunek, na podstawie którego użytkownik ma dostęp do witryny i prawo do jej korzystania.

regulamin strony

Warunki korzystania z platformy Bukmacherskiezakłady.net

1️⃣ Wszystkie treści publikowane na tej Witrynie mają jedynie charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za wyniki działań podejmowanych na podstawie informacji zawartych na stronie. Dotyczy to również treści przesyłanych przez nas za pośrednictwem e-mail marketingu.

2️⃣ Nie jesteśmy operatorem hazardowym, ani nie ułatwiamy transakcji finansowych związanych z zakładami bukmacherskimi na prawdziwe pieniądze.

3️⃣ Użytkownik zobowiązuje się korzystać z Witryny zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i unikać działań nielegalnych, które mogą spowodować straty, szkody, zobowiązania, koszty lub wydatki dla nas, wynikające z naruszenia niniejszego Regulaminu.

4️⃣ Użytkownik zgadza się nie przesyłać ani nie załączać wirusów komputerowych, złośliwego oprogramowania ani innych szkodliwych treści, które mogą zakłócić lub uszkodzić działanie strony, komputera, sieci internetowej lub urządzenia mobilnego poprzez Witrynę lub powiązane z nią serwery i usługi.

5️⃣ Użytkownik zobowiązuje się nie tworzyć ani nie rozpowszechniać hiperłączy do Witryny i nie próbować uzyskać dostępu do interfejsu Strony.

6️⃣ Zabronione jest zamieszczanie i szerzenie treści na Witrynie, które mogą być uznane za obraźliwe, szkodliwe, obsceniczne, niestosowne lub wywołujące niepokój. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia takich treści bez uprzedniego powiadomienia lub wyjaśnienia.

7️⃣ Nie możemy zagwarantować, że Witryna jest wolna od błędów i wad. Wszystkie treści są dostarczane w celach informacyjnych, a Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania podejmowane w oparciu o te treści. Jedyne działanie, jakie może podjąć Użytkownik w przypadku niezadowolenia z korzystania z Witryny, to zaprzestanie jej użytkowania. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty lub odszkodowania, w tym pośrednie, wynikowe, przykładowe, przypadkowe lub karne, ani za utracone korzyści materialne.

8️⃣ W celu zapewnienia większej wartości naszym Użytkownikom, możemy udostępniać linki do innych stron internetowych i źródeł. Użytkownik akceptuje, że nie ponosimy odpowiedzialności za funkcjonalność tych zasobów. Nie jesteśmy odpowiedzialni za praktyki dotyczące polityki prywatności ani treści (w tym treści wprowadzających w błąd lub zniesławiających) tych stron internetowych, włączając (ale nie ograniczając się do) reklam, produktów lub innych materiałów i usług dostępnych na tych stronach. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody, straty lub przestępstwa wynikające lub rzekomo wynikające z korzystania z tych treści, produktów i reklam.

9️⃣ Wszyscy reklamodawcy na Stronie oraz My sami przestrzegamy kodeksów postępowania, które zostały wprowadzone w ustawie dotyczącej licencjonowania gier hazardowych i ich promocji z 2014 roku. Poniżej przedstawiamy podsumowanie głównych założeń:

a) Zapobieganie przestępczości i/lub nieporządkowi związanemu z hazardem oraz unikanie związku hazardu z przestępczością lub występkiem oraz jego wykorzystywania do promowania przestępczości;

b) Zapewnienie uczciwego i przejrzystego prowadzenia hazardu;

c) Ochrona nieletnich i innych narażonych osób przed hazardem.

1️⃣0️⃣ Portal Bukmacherskiezaklady.net zawsze działa w zgodzie z powyższymi postulatami.

1️⃣1️⃣ Należy pamiętać, że przesyłając treści do Witryny za pośrednictwem poczty elektronicznej, zamieszczając posty i komentarze na Stronie, w tym recenzje bukmacherów, pytania, zdjęcia, filmy, opinie, sugestie, pomysły itp., Użytkownik udziela Bukmacherskiezaklady.net wyłącznej, nieodpłatnej, nieograniczonej w czasie, nieodwołalnej i w pełni licencjonowanej licencji na

(a) korzystanie, reprodukcję, modyfikację, edycję, tłumaczenie, dystrybucję, publikację, tworzenie dzieł pochodnych i publiczne wyświetlanie tych treści na całym świecie we wszystkich obecnie istniejących i przyszłych mediach;

(b) korzystanie z nazwy dostarczonej w związku z takim przesłaniem. Użytkownik akceptuje, że Bukmacherskiezaklady.net może według własnego uznania przypisać autorstwo do tych treści.

1️⃣2️⃣ Pomimo naszych starań, aby Strona była wolna od błędów i przeoczeń, nie możemy zagwarantować, że jest całkowicie wolna od błędów. Wszystkie treści udostępniane są w celach informacyjnych, a Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za działania podejmowane w związku z tymi treściami. Jedyne dostępne dla Użytkownika rozwiązanie w przypadku niezadowolenia z korzystania z Witryny to zaprzestanie jej używania. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek odszkodowania, w tym pośrednie, wynikowe, przykładowe, przypadkowe lub karne, a także za utracone korzyści materialne.

1️⃣3️⃣ Wszelkie materiały i linki udostępniane na Stronie są otwierane na ryzyko Użytkownika. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty wynikające bezpośrednio lub pośrednio z materiałów dostępnych na Stronie i promowanych na Bukmacherskiezaklady.net.

1️⃣4️⃣ Bukmacherskiezaklady.net nie oferuje rezydentom Stanów Zjednoczonych możliwości gry hazardowej na prawdziwe pieniądze ani możliwości rejestracji u bukmacherów online.

1️⃣5️⃣ Użytkownik jest odpowiedzialny za potwierdzenie, czy gry hazardowe online są legalne w kraju, w którym przebywa, oraz czy posiada minimalny wiek uprawniający do uczestnictwa w hazardzie i dostępu do treści na tej Witrynie. Użytkownik jest również zobowiązany do przestrzegania przepisów dotyczących hazardu obowiązujących w jego kraju, stanu i miejscowości zamieszkania.

1️⃣6️⃣ Wszystkie treści publikowane na Bukmacherskiezaklady.net są chronione prawem autorskim. Nielegalne wykorzystanie, rozpowszechnianie lub powielanie tych materiałów stanowi naruszenie praw autorskich i/lub przepisów o znakach towarowych.

Autor

Maciej Jasko

29 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net