Wojciech Szeląg photo

Bonus bez obrotu 2024

Z olbrzymim zadowoleniem obserwujemy, że z roku na rok rośnie lista legalnych bukmacherów bez obrotu. Co to takiego i czym różnią się tacy operatorzy od pozostałych firm z polską licencją? Jakie są najlepsze bonusy bez obrotu na polskim rynku i w których serwisach można je otrzymać? Jakie są wady oraz zalety promocji bez konieczności obrotu oraz który polski bukmacher posiada w swojej ofercie najlepszy taki bonus? Postanowiliśmy to sprawdzić.

bonus bez obrotu bukmacher

Bukmacherskie bonusy bez obrotu 2024

Dość teorii, przechodzimy do rzeczy. Jacy są najlepsi polscy bukmacherzy bez obrotu? U których operatorów z czołowych pozycji każdego rankingu legalnych firm można od razu przelać darmowe środki na konto w banku? Lista bukmacherów z bonusami niewymagającymi obrotu w 2024 roku oraz skrócony regulamin poszczególnych promocji dostępne są poniżej.

Bonus bez obrotu Fuksiarz

Promocją powitalną dla nowych klientów legalnego bukmachera Fuksiarz jest premierowy zakład bez ryzyka. Aby go otrzymać należy zarejestrować konto w tym serwisie i wpłacić pierwszy depozyt 50 PLN jedną z respektowanych opcji płatniczych, a następnie obstawić premierowy zakład bez ryzyka (tylko kupony AKO z co najmniej 2 selekcjami i kursem min. każdego typu 1.60). Zakład bez ryzyka wynosi aż 50 PLN!

fuksiarz zaklad bez ryzyka 50

Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas chwilę później wygrane środki zostaną zaksięgowane na głównym saldzie depozytowym, a gracz będzie mógł je przelać do banku. Jeśli natomiast zabraknie mu szczęścia, wówczas otrzyma z powrotem 100% przegranej kwoty, maksymalny cashback to 50 PLN, a z racji tego, że jest to bonus bez obrotu darmowe środki można od razu wypłacić.

Jak otrzymać bonus bez obrotu u bukmachera Fuksiarz?
1️⃣ Załóż konto we Fuksiarzu.

2️⃣ Wpłać depozyt.

3️⃣ Obstaw kupon AKO za min. 50 PLN.

4️⃣ Jeśli przegrasz, wówczas cała stawka wróci do budżetu jako cashback bonus bez obrotu aż do 50 PLN

Bonusy bez obrotu bukmacher Fortuna

Czy Fortuna to bukmacher bez obrotu? Zdecydowanie tak, ten serwis zasłużył sobie na to zaszczytne miano i zaraz Wam to udowodnimy. Okazuje się bowiem, że posiadacze nowego konta gracza w Fortunie mogą wpłacić pierwszy depozyt, a następnie obstawić nie jeden, nie dwa, ale aż trzy powitalne zakłady bez ryzyka!

bonus bez obrotu fortuna

Jeśli któryś z takich kuponów okaże się przegrany, wówczas każdorazowo bukmacher zwróci graczowi 100% przegranej stawki, kolejne cashbacki wynoszą 100, 200 i 300 PLN, a z racji tego, że są to bonusy bez obrotu, to darmowe środki księgują się automatycznie na głównym saldzie depozytowym, skąd chwilę później można przelać je do banku.

Jak otrzymać bonus bez obrotu u bukmachera Fortuna?
1️⃣ Załóż konto w Fortunie i wpłać dowolny depozyt.

2️⃣ Obstaw trzy dowolne zakłady bukmacherskie.

3️⃣ Jeśli przegrasz, to każdorazowo otrzymasz zwrot 100% straconej stawki.

4️⃣ Kolejne cashbacki od Fortuny wynoszą 100, 200 i 300 PLN, a z racji tego, że są to bonusy bez obrotu, to można je od razu przelać na konto w banku.

Co najbardziej podoba nam się w bonusach bez obrotu od Fortuny? Kilka kwestii. Po pierwsze bukmacher nie stawia żadnych warunków w kontekście kuponów kwalifikujących się do promocji (oznacza to, że można za 100 PLN zagrać zakład SOLO po kursie 1.80, a można za 2 PLN stworzyć kupon AKO z 10 typami i kursem każdego z nich 1.20). Pełna dowolność! Bardzo do gustu przypadł nam również fakt, że Fortuna nie potrąca od stawki przegranego zakładu 12% podatku od obrotu, lecz zwraca pełną kwotę.

Bonus bez obrotu TOTALbet

Z olbrzymią przyjemnością możemy Was poinformować, że w rankingu legalnych bukmacherów bez obrotu znajduje się także firma TOTALbet. Pakiet powitalny dla nowych klientów tego operatora zawiera kilka pozycji (m.in. najwyższy w Polsce bonus od depozytu oraz pakiet darmowych freebetów bez depozytu), natomiast na miano bonusu bez obrotu zasłużył sobie premierowy zakład bez ryzyka.

totalbet bonus bez obrotu

Jak otrzymać bonus bez obrotu u bukmachera TOTALbet?
1️⃣ Załóż konto w TOTALbet i wpłać pierwszy depozyt.

2️⃣ Za maksymalnie 200 PLN obstaw pierwszy kupon, na którym znajdą się 1, 2 lub 3 typy.

3️⃣ Jeśli przegrasz, wówczas 100% straconej stawki wróci do budżetu jako cashback bonus bez obrotu.

4️⃣ Maksymalny zwrot to 200 PLN, a bonus TOTALbet można od razu przelać na konto w banku.

Aby otrzymać cashback bonus bez obrotu za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji należy założyć konto i wpisać kod promocyjny BEZRYZYKA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Po wpłaceniu pierwszego depozytu (przypominamy o bonusie 5000 PLN przy takiej samej wpłacie) należy za maksymalnie 200 PLN obstawić premierowy kupon w TOTALbet, na którym znajdą się nie więcej, niż 3 selekcje po dowolnych kursach. Jeśli tym razem bukmacherski nos zawiedzie typera i jego kupon wyląduje ostatecznie w koszu, to nic nie szkodzi, gdyż 100% stawki wróci do budżetu, a zwrot aż do 200 PLN zaksięgowany zostanie na głównym saldzie depozytowym. Oznacza to, że cashback TOTALbet jest bonusem bez obrotu, a środki można od razu przelać na konto w banku.

Bonus bez obrotu w Etoto

Legalny bukmacher Etoto chwali się swoją ofertą powitalną, którą jest potrojenie kwoty pierwszego depozytu i ma to być rzekomo bonus bez obrotu. Czy tak się dzieje w rzeczywistości? Okazuje się, że nie do końca, jednakowoż nadal się opłaca!… Ale po kolei.

etoto bonus

Tak jak wspominaliśmy do zgarnięcia jest bonus 200% od 1. depozytu, a maksymalna kwota darmowych środków to 100 PLN przy wpłacie 50 PLN lub wyższej. Przechodzimy do kwestii obrotu i bonusem rzeczywiście nie trzeba obracać, lecz trzeba obstawić zakłady za kwotę otrzymanego bonusu (kupony AKO, min. kurs łączny 2.50, kurs min. każdej selekcji 1.30.). Bukmacher tłumaczy się w ten sposób, że wspomniane zakłady AKO można obstawić za środki znajdujące się na głównym saldzie depozytowym.

Czym jest bonus bez obrotu?

Aby wyjaśnić, czym dokładnie jest bonus bez obrotu warto najpierw dowiedzieć się, co to takiego ten obrót bonusem. Na czym polega całe przedsięwzięcie? To całkiem proste!

Otóż obrót bonusem to konieczność obstawienia konkretnych zakładów bukmacherskich za z góry określoną kwotę. Dopiero po spełnieniu wymogów obrotu darmowe środki zostaną przetransferowane z budżetu bonusowego na główne saldo depozytowe na stronie bukmachera, a to z kolei oznacza, że gracz będzie mógł przelać je na rachunek bankowy.

Przykładowo – bukmacher X obdarował gracza bonusem 100 PLN, jednak darmowe środki wymagają obrotu 3x na kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji na poziomie 1.30. Co to oznacza? Otóż obrót bonusem będzie spełniony wówczas, gdy gracz obstawi ww. zakłady za 300 PLN lub więcej. Może to zrobić na jednym kuponie za 300 PLN, a równie dobrze może obstawić dziesięć zakładów po 30 PLN każdy. Tego typu problemy nie dotyczą klientów bukmacherów bez obrotu. Bonusy bez konieczności obracania księgowane są automatycznie na głównym saldzie depozytowym, co oznacza, że typer ma pełną dowolność w kontekście ich wykorzystania i może albo grać dalej, albo chwilę później przelać środki na konto w banku.

Bonus bez obrotu – regulamin

Na szczęście nie jest to regułą na stronach najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, jednak niekiedy zdarza się tak, że regulamin jakiejś promocji lub bonusu jest nieco przydługawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że niewielu typerów zada sobie trud przeczytania takiego regulaminu od deski do deski, dlatego poniżej zdradzamy kilka kluczowych zapisów i warunków, na które warto zwrócić uwagę w regulaminie bonusu bez obrotu.

✅ Kwota bonusu bez obrotu – podstawowa kwestia to wartość darmowych środków, natomiast znając życie, to akurat do sprawdzenia tego zapisu w regulaminie nikogo z Was nie trzeba specjalnie przekonywać.

✅ Czas na wykorzystanie bonusu – może zdarzyć się tak, że bonus bez obrotu będzie miał wyznaczoną “datę przydatności do spożycia”, czyli czas na wykorzystanie darmowych środków. Nie jest to regułą, lecz warto sprawdzić zawczasu, aby później uniknąć przykrej niespodzianki.

✅ Ograniczenia dotyczące zakładów za bonus – niekiedy bukmacherzy nakładają pewne ograniczenia na zakłady typowane za bonus bez obrotu i np. nie można wówczas obstawić sportów wirtualnych, bądź gier karcianych.

✅ Ograniczenia dotyczące kursów na kuponach za bonus – może się także zdarzyć tak, że bukmacher na kuponie za bonus będzie akceptował jedynie typy posiadające wymagany kurs minimalny (np. wyłącznie selekcje z kursem 1.80 lub wyższym).

Jak otrzymać darmowy bonus bez obrotu?

Co musi zrobić gracz, aby stać się szczęśliwym posiadaczem bonusu bez obrotu? Jakie warunki należy spełnić? Czy wystarczy pełna rejestracja konta stałego, a może trzeba wpłacić określony depozyt lub zainstalować aplikację mobilną? W teorii nie można wykluczać takiego scenariusza, gdyż jest to indywidualna kwestia każdej firmy bukmacherskiej, natomiast w trakcie naszych testów (wiosna 2023) rzeczywistość malowała się nieco inaczej.

Na ten moment bonus bez obrotu dostępny jest w ofercie powitalnej od trzech legalnych operatorów -> Fuksiarz.pl, Fortuna oraz TOTALbet, a warunki skorzystania z promocji są dość zbliżone w każdej firmie. Znacznie więcej szczegółów zaprezentujemy za moment, natomiast w największym skrócie konieczne są rejestracja konta, pierwszy depozyt i zagranie dowolnego kuponu, a w przypadku niepowodzenia przegrana stawka wróci do budżetu jako cashback bonus bez obrotu.

Sprawdź nasz ranking bukmacherów Kwiecień 2024

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Selling Point-2 Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Selling Point-3 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Pakiet powitalny 900 zł
 • Selling Point-2 Kurs 100 dla nowych graczy!
 • Selling Point-3 50 zł za polecenie znajomego
 • Selling Point-1 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Do 1000 PLN bonus za aktywność
 • Selling Point-1 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Selling Point-1 Freebet 200 zł za wyzwania
 • Selling Point-2 Stwórz swój własny kupon
 • Selling Point-3 Bonus 200% do 300 zł
 • Selling Point-1 Freebet 20 zł za samą rejestrację
 • Selling Point-2 Bonus 600 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-3 Codziennie cashback 30 PLN
 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-3 30 PLN za samą rejestrację
 • Selling Point-1 Koło niespodzianek
 • Selling Point-2 Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Selling Point-3 Szansa na codzienny 2500 zł freebet
 • Selling Point-1 Freebet 350 zł co miesiąc
 • Selling Point-2 Przegrany kupon = freebet 30 zł
 • Selling Point-3 Freebet 10 zł za weryfikację konta
 • Selling Point-1 Transmisje na żywo
 • Selling Point-2 100 zł freebet za zaproszenie znajomych
 • Selling Point-3 Codziennie do 1000 zł w freebetach
 • Selling Point-1 Wyścigi konne przez cały rok
 • Selling Point-2 Wiele metod płatności
 • Selling Point-3 Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Selling Point-1 Transmisje e-sportowe na żywo
 • Selling Point-2 Wcześniejsza wypłata kuponu
 • Selling Point-3 Ogromna selekcja sportów wirtualnych

Zalety oraz wady bonusów bez obrotu

 

Jak się zapewne domyślacie bonusy bez konieczności obrotu posiadają długą listę walorów z perspektywy graczy, natomiast nie jest też tak, że tego rodzaju promocje pozbawione są przy okazji jakichkolwiek mankamentów. Poniżej poznacie zarówno jedne, jak i drugie.

 • Środki można od razu przelać na konto w banku - kilka sekund po otrzymaniu bonusu bez obrotu gracz może przelać środki na swój rachunek bankowy. To niewątpliwa zaleta takiej promocji. Thumbs-Up
 • Brak ryzyka utraty środków w trakcie dokonywania obrotu - w zależności od polityki bukmachera dokonanie obrotu bonusem może okazać się dość skomplikowane i nie zawsze kończy się powodzeniem. Ten problem nie dotyczy posiadaczy konta na stronach bukmacherów bez obrotu. Thumbs-Up
 • Dobra okazja na bezpieczne przetestowanie oferty bukmachera - bonus bez obrotu to znakomity sposób, aby na własnej skórze przekonać się o jakości zakładów oraz produktów danego bukmachera. Jeśli gracz będzie niezadowolony, to chwilę później środki wrócą do niego na konto bankowe. Thumbs-Up
 • Promocja wymaga dokonania wpłaty - bonus bez obrotu nie jest promocją bez depozytu, a zatem nie obejdzie się bez dokonania przelewu na konto gracza. Być może nie jest to jakiś wielki problem, jednak zauważamy małą niedogodność. Thumbs-Down
 • Bonusy bez obrotu nie są tak wysokie jak te wymagające obrócenia - w przypadku chociażby bonusów od depozytu kwoty darmowych środków mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. W przypadku bonusów bez obrotu jest to zazwyczaj kilka stów. Thumbs-Down
 • Trzeba mocno się wczytać w regulamin, gdyż bukmacherzy często oferują "bonus bez obrotu" jednak po przestudiowaniu zasad okazuję się inaczej Thumbs-Down

Czym różni się bonus bez obrotu od bonusu od depozytu?

Wydaje nam się, że we wcześniejszych fragmentach tego poradnika typera dość szczegółowo rozprawiliśmy się z bonusami bez obrotu. A czym taka promocja różni się od bonusów od depozytu? To dość złożone pytanie, gdyż sporo zależy od regulaminu tych ostatnich.

goplusbet bonusy

Generalna zasada jest jednak taka, że w 99,9% przypadków bonusy od depozytu nie są przy okazji promocjami bez obrotu. Dlaczego? Gdyż w przeciwnym razie nie miałoby to większego sensu z perspektywy bukmachera! Gracz dokonałby wówczas wpłaty, zgarnął darmowy bonus (a te liczone są bardzo często w tysiącach złotych) i chwilę później… tyle by go widzieli!

Bonusy od depozytu nie są zatem bonusami bez obrotu, a taka polityka stanowi zabezpieczenie z perspektywy bukmachera, że nowi klienci nie będą wyprowadzali środków, lecz przeznaczą bonusy na typowanie zakładów.

Bonusy u legalnych bukmacherów

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że bonusy bez obrotu to jedyne promocje dostępne na stronach doświadczonych i zaufanych bukmacherów w Polsce. W ofercie topowych firm do dyspozycji graczy są różne rodzaje bonusów, a poza tradycyjnymi premiami za dokonanie wpłaty z roku na rok coraz bardziej imponująco prezentuje się także lista bukmacherów z bonusami bez depozytu!

bonusy forbet

W tym artykule zajmujemy się listą bukmacherów z bonusami niewymagającymi obrotu i z pewnością nie jest to czas i miejsce, żeby bardzo szczegółowo rozpisywać się na temat poszczególnych promocji. Dlatego też poniżej prezentujemy jedynie skrócone zasady poszczególnych bonusów, a po więcej szczegółów odsyłamy do jednego z naszych poradników typera.

Rodzaje bonusów u bukmacherów

1️⃣ Bonus od depozytu ➡️ Jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich na polskim rynku. Gracz wpłaca depozyt, a w zależności od wpłaconej kwoty bukmacher premiuje go darmowymi środkami zgodnie z ustalonym wcześniej przelicznikiem (najczęściej jest to bonus 100% oznaczający podwojenie wpłaty).

2️⃣ Zakład bez ryzyka ➡️ Równie często w powitalnym pakiecie bonusów na start występuje premierowy zakład bez ryzyka. Typer dokonuje rejestracji, wpłaca depozyt i obstawia kupon za środki własne, a jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas przegrana stawka wraca do budżetu jako bonus cashback. Mało tego! Jeśli jest to bonus bez obrotu, to chwilę później darmowe środki można przelać na konto w banku

3️⃣ Freebet bonus ➡️ Freebet to darmowy zakład, coś w rodzaju vouchera, za który można obstawić dowolny zakład bukmacherski bez konieczności angażowania środków z własnego budżetu. Darmowe freebety można otrzymać po spełnieniu określonych warunków, a niekiedy jedynym wymogiem jest pełna rejestracja konta stałego lub wykorzystanie kodu promocyjnego!

4️⃣ Bonus za aplikację mobilną ➡️ Niektóre firmy z polską licencją Ministerstwa Finansów premiują nowych klientów freebetem, który pojawia się w budżecie po zainstalowaniu i zagraniu kuponu w aplikacji mobilnej. Często taki bonus można wykorzystać jedynie na smartfonie.

5️⃣ Konkurs typerów ➡️ To dość częsta promocja okolicznościowa dedykowana stałym klientom bukmachera i równie często taki konkurs typerów jest w 100% darmowy, czyli nie wymaga zaangażowania żadnych środków z głównego salda depozytowego.

bonusy bukmacherskie superbet

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nie, to dwie zupełnie różne promocje. Cashback bonus to zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu, z kolei więcej informacji o bonusie bez obrotu odnajdziesz w powyższym poradniku typera.

Oczywiście, że nie, a bonusy bez obrotu są towarem bardzo ekskluzywnym i oferują je tylko najlepsi bukmacherzy na polskim rynku.

Oczywiście, że tak! Jedyne o czym musisz pamiętać to fakt, że z każdej promocji powitalnej u nowego bukmachera możesz skorzystać tylko jeden raz.

Największy bonus bez obrotu w 2024 roku posiada w swojej ofercie powitalnej serwis Fortuna.

logo image for betcris
4.7/5

Betcris

Image for Fuksiarz Casino
4.7/5

Fuksiarz

logo image for sts
4.9/5

STS

logo image for total bet
4.7/5

TOTALbet

Bonus
1400 PLN bonus na start
Bonus na start aż 260 PLN
Oferta powitalna 760 PLN
333 PLN powitalnie na start bez ryzyka
Metody płatności
Przelewy24 BLIK PayU Visa
Dotpay PayU Trustpay Przelewy24
BLIK Skrill Neteller Visa
Przelewy24 PayU BLIK Dotpay
Promocje
 • Obstawiaj bez podatku
 • Koło fortuny 20 zł freebet
 • 20 zł freebet za aplikację
 • Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Codziennie podwyższone kursy
 • Bonus za zadania 60 zł
 • Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Obstawiaj bez podatku
 • 30 PLN za samą rejestrację

Autor

Wojciech Szeląg

32 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!