Maciej Jasko photo

Najlepsze aplikacje bukmacherskie 2024

Niezawodna aplikacja mobilna to w dzisiejszych czasach pozycja obowiązkowa w ofercie każdego szanującego się bukmachera internetowego. Z roku na rok wydłuża się lista graczy, którzy większość zakładów obstawiają z poziomu aplikacji bukmacherskiej, a skoro tak, to jakość oprogramowania na smartfony i tablety będzie miała dla nich podwójne znaczenie. W tym poradniku typera postanowiliśmy sprawdzić, którzy operatorzy udostępniają najlepsze aplikacje bukmacherskie, które apki zasługują na najwyższą ocenę oraz gdzie i jak zgarnąć specjalne bonusy w aplikacji mobilnej – zapoznajcie się z naszym rankingiem najlepszych aplikacji bukmacherskich na Polskim rynku zakładów internetowych w 2024 roku.

najlepsze aplikacje bukmacherskie

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w 2024 roku

Darmowa aplikacja bukmacherska to w obecnych czasach standard i pozycja obowiązkowa w ofercie każdego legalnego operatora. W poszukiwaniu najlepszych aplikacji wzięliśmy na warsztat każdą z nich, a wynikami naszego testu podzielimy się z Wami w poniższym rankingu. Podczas testów rozebraliśmy wszystkie najlepsze aplikacje bukmacherskie na czynniki pierwsze i dosłownie dotknęliśmy każdej sekcji oraz funkcji. W większości przypadków byliśmy zadowoleni z poziomu oferowanych usług, natomiast na potrzeby tego poradnika wyróżniamy TOP10 aplikacji, a mianowicie oprogramowania od bukmacherów STS, Fuksiarz oraz Superbet.

STS aplikacja

W naszej opinii legalnych konkurentów na polskim rynku na głowę bije aplikacja bukmacherska STS. Jest ona dopracowana w najdrobniejszych szczegółach do tego stopnia, że w trakcie naszych testów trudno było doszukać się większych niedogodności. Apka jest bardzo intuicyjna i działa płynnie na obu systemach operacyjnych, a nad jej instalacją powinni zastanowić się m.in. eksperci od typowania na żywo (znakomite transmisje LIVE na pełnym ekranie smartfona). Bardzo dobrze działają logowanie za pomocą odcisku palca (Touch ID) oraz powiadomienia Push, a jedyne na co kręcimy nosem to brak darmowego freebetu dedykowanego użytkownikom aplikacji STS.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Aplikacja STS

Naszym zdaniem, jeśli chodzi o możliwości i użyteczność, żaden obecny typer nie ma powodu do skarg na aplikację STS. Osobiście polecamy ją szczególnie tym, którzy są na początkowym etapie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, gdyż jest to doskonałe narzędzie dla osób, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w tym dynamicznym świecie zakładów. Dzięki zastosowaniu tej aplikacji, nowicjusze mogą szybko zaznajomić się z funkcjonalnością i zasadami tego obszaru, co ułatwia im skuteczne uczestnictwo w świecie zakładów online. Poniżej wymieniamy największe zalety aplikacji bukmacherskiej STS:

 • Działa na Android oraz iOS
 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Zakłady Bet Games oraz typy na Sporty Wirtualne
 • Pełnoekranowe transmisje na żywo
 • Statystyki meczowe w sekcji LIVE
 • Błyskawiczne depozyty i wypłaty
 • Ułatwiony Cashout
 • Szybkie zakłady 3D Touch
 • Logowanie odciskiem palca
 • Powiadomienia Push

Superbet aplikacja

Spore wrażenie podczas naszych testów zrobiła na nas bukmacherska aplikacja Superbet. Pod wieloma względami jest ona według nas w stanie konkurować z apką STS, natomiast na niekorzyść Superbetu przemawia brak trybu pełnoekranowego podczas transmisji na żywo (z drugiej strony Superbet nie wymaga ani depozytu, ani aktywnego kuponu). Aplikacja działa bardzo sprawnie i intuicyjnie na obu systemach, przemieszczanie się pomiędzy sekcjami przebiega bez zarzutu, a darmowy zakład 20 PLN będzie przyjemną niespodzianką dla nowych użytkowników aplikacji Superbet, ale nie tylko, gdyż bukmacher Superbet oferuje sporo ciekawych bonusów dla nowych graczy!

aplikacja superbet

Aplikacja Superbet

Superbet zdobywa kolejne nagrody nieprzypadkowo. Bukmacher dynamicznie wtargnął do czołówki polskich operatorów bukmacherskich, a ostatnio nawet zajął pozycję wicelidera na rynku w naszym rankingu aplikacji mobilnych. Osobiście, nie potrzebowaliśmy dużo czasu, aby przekonać się do aplikacji Superbetu. Radość z gry jest namacalna na ekranie smartfona, a intuicyjność obsługi i czytelne komunikaty sprawiają, że aplikacja Superbet zdecydowanie przewyższa konkurencję. Co nas zachwyca w tej aplikacji bukmacherskiej? Sprawdźcie poniżej:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych oraz typy na żywo
 • Oferta Bet Games oraz Sportów Wirtualnych
 • Dedykowany freebet 20 PLN dla użytkowników aplikacji
 • Darmowe transmisje w livestreamach (bukmacher nie wymaga nia depozytu, ani aktywnego kuponu)
 • Funkcja Super Social pozwalająca dołączyć do społeczności typerskiej
 • Statystyki przedmeczowe i na żywo
 • Powiadomienia Push
 • Skaner kuponów typowanych w punktach naziemnych

Fuksiarz aplikacja

W TOP 3 naszego rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce znalazło się także oprogramowanie od serwisu Fuksiarz. Aplikacja mobilna od tej firmy działa bez zarzutu na obu popularnych systemach operacyjnych, a spora intuicyjność oraz funkcjonalność apki sprawia, że typowanie zakładów na smartfonie to prawdziwa przyjemność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i starannemu opracowaniu interfejsu, aplikacja oferuje płynne i bezproblemowe działanie na obu popularnych platformach mobilnych. Jej intuicyjny układ oraz przejrzystość pozwalają użytkownikom łatwo nawigować po różnych funkcjach i opcjach, nawet tym mniej doświadczonym. Co więcej, bogactwo dostępnych funkcji zapewnia użytkownikom możliwość spersonalizowania swojego doświadczenia związanego z obstawianiem zakładów, zwiększając jednocześnie komfort i satysfakcję z użytkowania aplikacji. Dodatkowo każdy nowy gracz który zarejestruje się przez aplikację mobilną Fuksiarz, otrzyma 10 PLN freebet.

fuksiarz freebet na start

Aplikacja Fuksiarz

Możliwość korzystania z zakładów mobilnych na telefonie daje dostęp do pełnej gamy funkcji oferowanych przez Fuksiarz. To doskonała szansa na rejestrację profilu gracza oraz skorzystanie z bonusu powitalnego. Pozostałe działania związane są głównie z zawieraniem zakładów, obejmując dostęp do różnych rynków sportowych, wirtualnych dyscyplin sportowych oraz gier karcianych. Aplikacja Fuksiarz zapewnia wszystkie usługi, które bukmacher ten oferuje również na swojej stronie internetowej. Poniżej prezentujemy główne zalety aplikacji bukmacherskiej od Fuksiarz:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Zakłady na Gry Karciane i Sporty Wirtualne
 • Funkcja Early Payout
 • Logowanie biometryczne
 • Błyskawiczne depozyty i bezpieczne wypłaty
 • Spora intuicyjność oraz funkcjonalność
 • Cashback bez limitu 200 PLN dziennie na La Liga
 • 10 PLN za rejestrację przez aplikację mobilną Fuksiarz

Czołowe trzy pozycje w naszym rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich zajęły apki STS, Superbet oraz Fuksiarz. Nie myślcie sobie jednak, że klienci pozostałych operatorów z rankingu legalnych polskich firm bukmacherskich będą narzekali na poziom aplikacji mobilnej. Wręcz przeciwnie! Większość serwisów oddaje w ręce graczy niezawodną i bezpieczną apkę na telefon, a szczegółowe informacje o każdej z nich odnajdziecie poniżej.

Aplikacja Fortuna

Tuż za wielką trójką uplasowała się bukmacherska aplikacja Fortuna. Czeski gigant oddaje w ręce swoich klientów niezawodną i bardzo intuicyjną aplikację na smartfony. Apka Fortuny z jednej strony posiada sporo nowinek technicznych (m.in. Touch ID, 3D Touch), a z drugiej strony w żaden sposób nie wpływają one negatywnie na szybkość ładowania się poszczególnych sekcji. Na plus zapisujemy pełnoekranowe transmisje w livestreamach, a także powitalny freebet bez depozytu 20 PLN, natomiast zabrakło nam darmowego zakładu dedykowanego użytkownikom aplikacji.

aplikacja fortuna

Fortuna aplikacja

Dlaczego niektórzy gracze czują pewien niepokój przy myśli o instalowaniu dodatkowego oprogramowania na swoim smartfonie, takiego jak na przykład aplikacja mobilna Fortuny? Część z nich preferuje korzystanie z mobilnej wersji serwisu, nawet kosztem pewnych niewygód, aby uniknąć konieczności pobierania kolejnej aplikacji na swoje urządzenie.

Czy ich obawy są uzasadnione? Nie jesteśmy w stanie oceniać, ale możemy zapewnić, że Fortuna aplikacja jest w 100% bezpiecznym oprogramowaniem. Jak różni się ona od mobilnej wersji strony bukmachera?Przede wszystkim, aplikacja działa znacznie sprawniej, co może być szczególnie istotne dla typerów, którzy obstawiają zakłady na żywo. Dodatkowo, korzystając z wersji mobilnej zamiast z aplikacji, gracz traci możliwość logowania się na konto za pomocą odcisku palca oraz otrzymywania powiadomień PUSH, ale to już kwestia indywidualnych preferencji użytkownika. Poniżej prezentujemy całą gamę zalet aplikacji Fortuna:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych oraz kursów na żywo
 • Możliwość typowania Gier Karcianych oraz Sportów Wirtualnych
 • Pełnoekranowe transmisje na żywo
 • 3D Touch – błyskawiczne zawarcie zakładu poprzez przytrzymanie palca na kursie
 • Logowanie za pomocą odcisku palca
 • Early Cashout
 • Powiadomienia Push
 • Kompatybilność ze smartwatchami

Etoto aplikacja

W 2023 roku światło dzienne ujrzała nowa aplikacja mobilna od bukmachera Etoto, która błyskawicznie zapracowała sobie na miano jednej z najlepszych apek bukmacherskich na polskim rynku zakładów sportowych. Użytkownicy aplikacji Etoto mogą liczyć m.in. na dwa freebety o łącznej wartości 242 PLN (jeden z nich jest klasycznym bonusem od depozytu, tyle że do wykorzystania w aplikacji). Etoto uzbroiło swoją aplikację w komplet funkcji i narzędzi niezbędnych do komfortowego typowania zakładów, a zabrakło nam jedynie transmisji na żywo (bukmacher nie pokazuje ich także w wersji desktopowej). Natomiast, jeżeli jesteście zainteresowani którzy bukmacherzy w Polsce posiadają darmowe streamy – zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem o transmisjach na żywo.

aplikacja etoto

Aplikacja Etoto

Wśród wielu aplikacji bukmacherskich, aplikacja Etoto zyskuje reputację najszybszej z nich wszystkich. Skąd ta pochwała? Zasługuje na nią dzięki innowacyjnej funkcji SFD, która przyspiesza działanie aplikacji. Dla użytkownika oznacza to brak długiego oczekiwania na załadowanie się meczu i wszystkich związanych z nim zakładów. O tej aplikacji często można usłyszeć: „jeszcze nigdy nie działała tak szybko„.

Aplikacja Etoto jest kompatybilna z dwoma głównymi systemami operacyjnymi:

 1. iOS
 2. Android

Dzięki temu nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie zainstalować aplikacji. Większość smartfonów i tabletów w Polsce działa na systemach Android i iOS, więc bez problemu możesz pobrać i zainstalować aplikację Etoto, niezależnie od tego, czy używasz iPhone’a, Samsunga, Xiaomia czy LG. Sprawdź poniżej zalety, które odnaleźliśmy używając aplikacji bukmacherskiej Etoto:

 • Działa na Android oraz iOS
 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych oraz na żywo
 • Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane
 • Dwa freebety na aplikacji aż do 242 PLN (tylko freebet 20 PLN jest klasycznym bonusem za aplikację)
 • Logowanie biometryczne
 • Przejrzysty układ
 • Intuicyjne poruszanie się pomiędzy sekcjami
 • Match Tracker
 • Szybkie transfery środków
 • Obstawianie TURBO jednym przyciskiem
 • Powtarzanie zakładów co 1 sekundę

Aplikacja forBET

Solidne recenzje wśród użytkowników od lat zbiera bukmacher forBET oraz jego aplikacja mobilna. Oprogramowanie działa rzecz jasna na obu systemach operacyjnych, gwarantuje dostęp do kompletu bonusów powitalnych oraz pełnej oferty zakładów sportowych. Co ją wyróżnia na tle legalnych konkurentów? Użytkownicy apki z pewnością docenią dopracowany interfejs gwarantujący sprawne poruszanie się pomiędzy sekcjami, a także dostęp do większości funkcji gwarantujących komfortowe typowanie meczów na smartfonie (Cashout, Match Tracker).

aplikacja forbet

forBET aplikacja

Aplikacja Forbet prezentuje się na solidnym poziomie, zapewniając użytkownikom przyjemne doświadczenia, dostępne zarówno na systemie Android, jak i iOS. Bukmacher Forbet zatroszczył się o to, aby gracze mogli swobodnie korzystać z aplikacji na swoich telefonach, co stanowi zdecydowany krok w kierunku poprawy jakości. Poniżej znajdziecie główne funkcjonalności aplikacji bukmacherskiej forBET:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Możliwość typowania zakładów przedmeczowych oraz na żywo
 • Dostęp do oferty Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych
 • Szybkie metody płatności
 • Czat na żywo
 • Cashout
 • Powiadomienia Push
 • Intuicyjny interfejs

Betfan aplikacja

Bukmacher, którego ambasadorem od lat jest Mariusz Pudzianowski umożliwia swoim klientom typowanie zakładów na smartfonach. Można to robić korzystając z mobilnej wersji strony, natomiast znacznie wygodniejszym sposobem jest pobranie i instalacja darmowej aplikacji Betfan. Spełnia ona wszelkie podstawowe kryteria, dzięki którym klienci w Betfan mogą w komfortowy oraz intuicyjny sposób konstruować swoje kupony. Nowi klienci dostaną rzecz jasna bonus 200% od depozytu, natomiast próżno szukać darmowego zakładu w aplikacji mobilnej.

betfan aplikacja

Aplikacja Betfan

Aplikacja Betfan cechuje się stabilnością i płynnym działaniem. Naszym zdaniem, BETFAN to bukmacher, który w ciągu ostatniego roku dokonał największego postępu pod względem funkcjonalności i interfejsu aplikacji. Obecnie aplikacja działa wyjątkowo dobrze, nie napotykając większych zastrzeżeń. Korzystanie z niej jest łatwe, a wyszukiwanie interesującego wydarzenia nie sprawia trudności. Użytkownik ma dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo, a także do atrakcyjnych dyscyplin sportu wirtualnego. Poniżej możecie zapoznać się z głównymi atutami aplikacji bukmacherskiej BETFAN:

 • Działa na smartfonach z Androidem oraz iOS
 • Możliwość typowania pre-match oraz na żywo
 • Zakłady na Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane
 • Fenomenalne zakłady specjalne
 • Brak freebetu dedykowanego pod aplikację
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
 • Powiadomienia Push
 • Match Tracker

Jeżeli zależy Ci na zgłębieniu więcej informacji na temat strategii obstawiania, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym typowania wydarzeń sportowych.

Betcris aplikacja

Niedługi staż na rynku internetowych zakładów sportowych w Polsce nie przeszkodził firmie Betcris wypuścić aplikacji na smartfony i tablety. Nowi użytkownicy aplikacji Betcris mogą liczyć na dedykowany freebet o wartości 20 PLN, do ich dyspozycji będzie także rzecz jasna komplet bonusów powitalnych na start. Sama aplikacja działa całkiem sprawnie, natomiast co jakiś czas mieliśmy problem z płynnością ładowania podstrony lub sekcji. Nie do końca rozumiemy także brak biometrii podczas logowania co sprawia, że każdorazowo trzeba wpisywać adres email oraz hasło do konta w Betcris.

betcris aplikacja

Betcris aplikacja mobilna

Betcris stworzył aplikację, która mimo pewnych momentów wolniejszego działania, wciąż zachowuje przejrzystość. Pomimo tych sporadycznych opóźnień, aplikacja umożliwia użytkownikom dokonywanie płynnych i dynamicznych transakcji finansowych, zarówno wpłat, jak i wypłat. Dodatkowym atutem jest niewielki rozmiar aplikacji, wynoszący zaledwie 7.5 MB, co sprawia, że jest ona łatwa do pobrania i zajmuje minimalną ilość miejsca na urządzeniu mobilnym.

Ponadto, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, użytkownicy mogą cieszyć się prostotą korzystania z aplikacji, co przyczynia się do pozytywnego doświadczenia podczas obstawiania zakładów i korzystania z usług bukmachera Betcris. Warto zaznaczyć, że pomimo pewnych opóźnień, funkcjonalność aplikacji w zakresie transakcji finansowych jest solidna, a niewielki rozmiar aplikacji to dodatkowy atut dla osób preferujących efektywne zarządzanie przestrzenią na swoim urządzeniu mobilnym. Na minus brak rozpoznawanie twarzy. Liczymy, że w najbliższym czasie developerzy marki Betcris poprawią brak biometrii – jednakowoż po naszych testach apki zauważyliśmy dosyć sporo plusów, o których możecie przeczytać poniżej:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Pełna oferta przedmeczowa i na żywo
 • Zakłady na Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane
 • Dedykowany freebet 20 PLN dla użytkowników aplikacji
 • Opcja „instant bet” – szybkie zawieranie zakładów
 • Cashout
 • Match Tracker
 • Intuicyjne wpłaty i wypłaty
 • Powiadomienia Push

PZBuk aplikacja

Całkiem solidna aplikacja mobilna czeka na klientów legalnego bukmachera PZBuk. Być może pierwsze odczucie jest takie, że layout wydaje się nieco przestarzały, jednak gracze posiadający profil w PZBuk doskonale wiedzą, że taki interfejs wpisuje się w styl “retro” tego bukmachera. Samo oprogramowanie nie przysporzyło nam większych powodów do narzekania w trakcie naszych testów, a ciekawym wyróżnikiem na tle legalnych konkurentów są chociażby zakłady Kardio, dostępne jedynie w aplikacja PZBuk.

aplikacja bukmacherska pzbuk

Aplikacja PZbuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie, znane również jako PZBuk, stale udoskonalają swoją aplikację mobilną. PZBuk aplikacja obsługuje zarówno system Android, jak i iOS, co gwarantuje zadowolenie każdemu użytkownikowi. W pewnym okresie bukmacher ten nie obsługiwał urządzeń marki Apple, jednak szybko naprawił tę niedogodność i obecnie nie stanowi to już problemu. Aplikacja PZBuk cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy, co z pewnością wynika również z elastycznej polityki bukmachera. Aplikacja PZBuk zajmuje wyjątkowe miejsce w świecie zakładów bukmacherskich, zwłaszcza dzięki specjalnej promocji, skierowanej głównie do użytkowników mobilnych.

Mowa tu o promocji o nazwie „Zakłady Kardio”, która wprowadza fascynującą odmianę zakładów na żywo. Co interesujące, ta oferta dostępna jest wyłącznie poprzez aplikację mobilną. Dzięki niej masz szansę obstawić, na przykład, czy w ciągu najbliższych 30 sekund, 1 minuty, 5 minut czy 10 minut padnie bramka. Poniżej wypisaliśmy główne funkcjonalności, które posiada aplikacja bukmacherska PZBuk:

 • Dostępna na Android oraz iOS
 • Pełna oferta zakładów pre-match oraz LIVE
 • Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane
 • Cashout
 • Powiadomienia Push
 • Historia kuponów
 • Szybkie depozyty i wypłaty
 • Zakłady Kardio

Aplikacja GOplusBet

Firma GOplusBet to bukmacher z jednym z najkrótszych staży na polskim rynku, a mimo to błyskawicznie oddał w ręce graczy dedykowaną aplikację mobilną. Oprogramowanie działa na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, a lista funkcjonalności nie odstaje od klasycznej wersji desktopowej. Dostępne jest m.in. kilka wariantów opcji Cashout (automatyczny, częściowy, itd.), a także możliwość edytowania obstawionego wcześniej kuponu. Nieco zabrakło nam specjalnej promocji dedykowanej użytkownikom aplikacji, a także darmowych transmisji w livestreamach (klasyczny serwis również ich nie obsługuje).

goplusbet aplikacja

GOplusbet aplikacja

Podczas przeprowadzania testów aplikacji, zwróciła naszą uwagę niewielka ilość miejsca, jaką zajmują pliki związane z Go Bet. To odnosi się do wersji aplikacji na system Android, która mieści się w zaledwie 1.43 MB. Dzięki skutecznej kompresji plików, instalacja tej aplikacji bukmacherskiej nie wymaga dużo miejsca na urządzeniu mobilnym ani karcie pamięci. Warto pamiętać o tej korzyści, gdy decydujesz się na pobranie i zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android.

Jest to już standardowe podejście, że nowy bukmacher wchodzący na rynek polski natychmiast udostępnia swoją aplikację mobilną. W przypadku Go+Bet, czekaliśmy kilka miesięcy na to, aż operator po swoim debiucie wprowadzi mobilną wersję zakładów. Wcześniej firma ogłosiła, że Michał Listkiewicz, były międzynarodowy sędzia piłkarski i prezes PZPN, zostanie ambasadorem marki. Mimo to, teraz już wiemy, co konkretnie aplikacja ma do zaoferowania i prezentujemy to poniżej:

 • Działa na urządzeniach z Androidem oraz iOS
 • Zakłady przedmeczowe i typy na żywo
 • Gry Karciane i Sporty Wirtualne
 • Powiadomienia Push
 • Szybkie wypłaty
 • Kilka wariantów Cashoutu
 • Opcja Edytowania Kuponu

Aplikacja LV Bet

Jeśli większość swoich zakładów typujecie z poziomu smartfona lub tabletu, to raczej nikogo z Was nie zawiedzie poziom bukmacherskiej aplikacji LV Bet. Oprogramowanie działa niezawodnie na obu systemach operacyjnych, sekcje ładują się błyskawicznie, a poruszanie się pomiędzy poszczególnymi produktami, bonusami oraz dyscyplinami nie stanowi problemu. Przyjemna niespodzianka czeka na nowych użytkowników aplikacji, którzy otrzymają powitalny freebet 20 PLN, dostępny jest także darmowy zakład bez depozytu chwilę po rejestracji konta stałego. Szczególne powody do zadowolenia z aplikacji LV Bet powinni mieć eksperci od typowania zakładów Esportowych, na które bukmacher kładzie spory nacisk.

aplikacja lvbet

LV Bet aplikacja

Korzystanie z przeglądarki mobilnej, chociaż nieco mniej wygodne niż korzystanie z dedykowanej aplikacji, zazwyczaj nie powinno stwarzać większych problemów. W pewnym stopniu ograniczeniem może być niewielki rozmiar przycisków menu i formularza logowania, co może sprawić trudności osobom o większych palcach.

Jednym z ograniczeń tego rozwiązania jest konieczność posiadania aplikacji do skorzystania z jednej z najbardziej atrakcyjnych promocji oferowanych przez LV BET. Mowa tutaj o akcji +14% do wygranych, czyli o możliwości grania bez podatku. Aby skorzystać z tej promocji, konieczne jest obstawianie za pomocą aplikacji mobilnej. W związku z tym, jeśli zdecydujesz się nie pobierać aplikacji, istnieje ryzyko, że przegapisz dodatkowe korzyści związane z tą promocją oraz innymi funkcjami:

 • Działa na Androidzie oraz iOS
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów sportowych (na żywo oraz pre-match)
 • Zakłady na Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane
 • Dedykowany freebet 20 PLN w aplikacji
 • Transmisje na żywo
 • Mocno rozbudowana sekcja Esportowa
 • Match Tracker
 • Early Cashout
 • Szybkie płatności

Aplikacja ComeOn

Firma bukmacherska ComeOn pojawiła się na polskim rynku pod koniec 2023 roku, a jedną z pierwszych decyzji było oddanie w ręce graczy aplikacji na smartfony. Oprogramowanie ComeOn nie znajduje się póki co w czubie rankingu najlepszych apek tego typu w Polsce, natomiast nie przeszkadza w żaden sposób w komfortowym korzystaniu z produktów bukmachera. Mocno wierzymy, że w najbliższej przyszłości deweloperzy pracujący nad aplikacją ComeOn udoskonalą kilka niedociągnięć, a sam bukmacher pomyśli nad powitalnym freebetem oraz transmisjami meczów w aplikacji.

aplikacja comeon

ComeOn aplikacja

Osoby, które zainstalowały aplikację ComeOn na swoim telefonie, generalnie wydają się zadowolone z dostępnych w niej funkcji. Dzięki tej aplikacji mają możliwość efektywnego zarządzania swoim kontem, przeglądania ofert zakładów oraz obstawiania zarówno przed rozpoczęciem meczu, jak i w trakcie trwania wydarzenia. Dodatkowo, na urządzeniu mobilnym dostępne są różnorodne gry karciane, takie jak blackjack, poker i wojna, na które również można stawiać zakłady.Bukmacher zapewnia użytkownikom możliwość natychmiastowych wypłat na urządzeniu mobilnym. Dodatkowo, istnieje opcja Cash-out, umożliwiająca wcześniejsze wycofanie się z postawionego zakładu, oraz Sklep, gdzie gracze mogą wymieniać zdobyte punkty na różnorodne nagrody.

Jednym z najbardziej pozytywnych elementów aplikacji jest atrakcyjna, animowana oprawa graficzna. Dzięki sprawnemu działaniu i przemyślanemu interfejsowi korzystanie z aplikacji odbywa się w sposób intuicyjny. Niestety, nadal zdarzają się błędy w funkcjonowaniu aplikacji, jednakże nie wpływają one znacząco na codzienne korzystanie z niej. Poniżej prezentujemy główne zalety aplikacji mobilnej ComeOn:

 • Działa na Androidzie oraz iOS
 • Pełny dostęp do zakładów przedmeczowych oraz typów na żywo
 • Cashout
 • Gry Karciane
 • Powitalny zakład bez ryzyka dla nowych graczy
 • Lojalnościowy program Sklep Gracza premiujący aktywnych typerów

Czym jest aplikacja bukmacherska?

Aplikacja mobilna bukmachera internetowego to nic innego, jak specjalne oprogramowanie gwarantujące dostęp do zakładów sportowych z poziomu smartfona lub tabletu. Aplikacje bukmacherskie można pobrać i zainstalować na dowolnym urządzeniu pracującym na najpopularniejszych systemach operacyjnych (Android oraz iOS). Czy instalacja aplikacji wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat przez bukmachera? Oczywiście, że nie – wszystkie aplikacje bukmacherskie są w 100% darmowe, a legalni operatorzy nie pobierają żadnej opłaty na dowolnym etapie korzystania z oprogramowania. Dzieje się dokładnie na odwrót, a mianowicie użytkownicy aplikacji bukmacherskich mogą liczyć na dodatkowe środki w budżecie.

Najlepsi operatorzy na polskim rynku mocno promują korzystanie z aplikacji i jest to znakomita wiadomość z perspektywy nas, typerów. Olbrzymia konkurencja sprawia bowiem, że deweloperzy robią co w ich mocy, aby oddać w ręce graczy topowe oprogramowanie na smartfony. Efekt tego jest taki, że lista funkcjonalności w bukmacherskich aplikacjach nie tyle dorównuje tradycyjnej wersji desktopowej, lecz bardzo często prezentuje się jeszcze okazalej. Jakie funkcje dostępne są w aplikacjach mobilnych bukmacherów? Za pomocą apki będziesz miał dostęp do chociażby poniższych aktywności:

 • Błyskawiczna rejestracja profilu gracza
 • Szybkie depozyty
 • Komplet bonusów powitalnych
 • Możliwość typowania wszystkich zakładów dostępnych w ofercie
 • Komplet promocji okolicznościowych
 • Specjalne bonusy dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji
 • Możliwość oglądania darmowych transmisji na żywo na pełnym ekranie smartfona
 • Bezpieczne przelewy na rachunek bankowy

Jak obstawiać zakłady w aplikacji bukmacherskiej na telefonie?

Nic bardziej prostego! Wszystko sprowadza się do trzech błyskawicznych kroków, czyli pobrania aplikacji, zainstalowania oprogramowania w pamięci smartfona, a także zalogowania się na koncie gracza. Zakładając, że macie dostęp do stabilnego łącza internetowego, to przez wszystkie te etapy powinniście przebrnąć w około minutę.

Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem ich oferty jest bezpieczna, szybka i błyskawiczna aplikacja. Już teraz więcej zakładów obstawianych jest na ekranie smartfona, niż komputera, a rozmaite badania rynku sugerują, że w ciągu dekady aż 9/10 kuponów będzie typowanych w aplikacji bukmacherskiej.

To sprawia, że deweloperzy naprawdę przykładają się do swojej pracy i oddają w ręce typerów niezawodne oprogramowanie, które dodatkowo co jakiś czas jest aktualizowane. To gwarancja, że poszczególne sekcje aplikacji dopracowane będą do perfekcji, a wszelkie drobne niedociągnięcia natychmiast poprawione. Typerzy, którym zależy przede wszystkim na czasie z pewnością docenią udogodnienia mające na celu usprawnić proces tworzenia kuponu. Mamy tu na myśli m.in. błyskawiczne logowanie się do profilu gracza poprzez odcisk linii papilarnych, a także szybki zakład 3D (wystarczy dłużej przytrzymać palec na buttonie z kursem obok pożądanego zakładu).

Wszystko to razem wzięte sprawia, że obstawianie zakładów sportowych w bukmacherskiej aplikacji mobilnej z roku na rok jest coraz wygodniejsze i bardziej intuicyjne. A to z pewnością nie jest ostatnie słowo od deweloperów tworzących apki dla liderów polskiego rankingu.

Jak obstawiać zakłady w aplikacji bukmacherskiej na tablecie?

W tym miejscu postanowiliśmy zaoszczędzić nieco Waszego, ale i naszego czasu. Typowanie zakładów w aplikacji bukmacherskiej na tablecie przebiega dokładnie w ten sam sposób, jak na smartfonie, a jedyną różnicą jest znacznie większy ekran. Ma to swoje wady i zalety.

Do plusów z pewnością zaliczyć można jeszcze większą wygodę podczas przemieszczania się pomiędzy sekcjami bukmachera oraz bardziej komfortowe oglądanie darmowych transmisji. Minusy? Jak by nie patrzeć smartfon zabieramy ze sobą właściwie wszędzie i mieści się on w kieszeni jeansów, czego nie da się powiedzieć o iPadzie. Od razu odpowiadamy także na często pojawiające się na forach bukmacherskich pytanie – czy logując się na tablecie gracz otrzyma bonusy dedykowane użytkownikom aplikacji? Oczywiście, że tak, specjalne promocje dostępne są zarówno z pozycji smartfona, jak i tabletu.

Jak pobrać aplikację bukmachera na telefon?

Gracz nie będzie miał możliwości przekonać się o funkcjonalności bukmacherskiej aplikacji mobilnej, dopóki nie pobierze oprogramowania i nie zainstaluje apki na swoim smartfonie lub tablecie. Musicie jednak wiedzieć, że cały proces nieco różni się w zależności od tego, czy Wasze urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android, czy też iOS. Poniżej instrukcję pobrania oraz instalacji aplikacji bukmacherskiej odnajdą zarówno jedni, jak i drudzy gracze.

Pobieranie bukmacherskiej aplikacji mobilnej na telefon z system Android

 1. Wejdź w ustawienia swojego smartfona i zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł.
 2. Odwiedź mobilną stronę legalnego bukmachera.
 3. Wejdź w sekcję APLIKACJA i pobierz oprogramowanie na system Android.
 4. Zainstaluj apkę na swoim smartfonie i ciesz się z jej funkcjonalności.

Pobieranie bukmacherskiej aplikacji mobilnej na telefon z system iOS

 1. Odwiedź sklep App Store.
 2. Wpisz w wyszukiwarce nazwę swojego bukmachera.
 3. Potwierdź pełnoletność.
 4. Pobierz i zainstaluj aplikacją na swoim iPhonie.
 5. Zaloguj się na konto gracza i typuj dowolne zakłady bukmacherskie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze aplikacji?

Jeśli w momencie wyboru nowego bukmachera internetowego kluczowym produktem z jego oferty będzie dla Was aplikacja mobilna, to trafiliście w odpowiednie miejsce. W trakcie naszych testów rozebraliśmy każdą z apek na czynniki pierwsze, dzięki czemu wiemy, na które elementy warto zwrócić uwagę i gdzie szukać potencjalnych niedociągnięć. W jaki sposób powstał nasz ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich w 2024 roku? Podczas testowania kolejnych apek nasza uwaga koncentrowała się na pięciu konkretnych aspektach, oto one:

 • Przyjemny dla oka design

Warto mieć świadomość, że rejestracja profilu gracza u tego, a nie innego operatora będzie oznaczała konieczność dość częstego obcowania z jego aplikacją bukmacherską. Warto rzucić okiem na szatę graficzną interfejsu, przemyślany układ kafelków oraz przyjemne dla oka i nie męczące wzroku kolory.

 • Funkcjonalność i niezawodność

Równie ważny, a kto wie czy nie ważniejszy aspekt od walorów estetycznych to funkcjonalność, szybkość działania oraz niezawodność aplikacji bukmacherskiej. Najlepsze mobilne apki na rynku umożliwiają błyskawiczne i bardzo intuicyjne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami, a o żadnych “lagach” nie może być mowy. To sprawia, że zakład można obstawić za pomocą kilku kliknięć w ekran smartfona, a korzystanie z takiej aplikacji to prawdziwa przyjemność.

 • Dodatkowe promocje dla użytkowników aplikacji

Najlepsi bukmacherzy w Polsce premiują użytkowników swoich aplikacji mobilnych specjalnymi bonusami dedykowanymi wyłącznie im. Takich promocji nie odnajdziecie w tradycyjnej wersji desktopowej, a do zgarnięcia są freebety od 20 PLN (bukmacherzy Fortuna, LV Bet, Etoto, Betcris, BetX) aż do 50 PLN w firmie Fuksiarz. Szczegóły w powyższym rankingu aplikacji bukmacherskich.

 • Transmisje na pełnym ekranie smartfona

Aplikacje mobilne od liderów polskiego rynku bukmacherskiego (m.in. firm STS oraz Fortuna) gwarantują dostęp do setek darmowych transmisji na żywo w skali tygodnia. Zaletą oglądania meczów w aplikacjach bukmacherskich jest to, że obsługują one tryb pełnoekranowy, dzięki czemu obejrzenie transmisji odbywa się w całkiem komfortowych warunkach.

 • Pozostałe funkcje

Ile aplikacji bukmacherskich, tyle rozmaitych funkcjonalności. Oprogramowanie topowych serwisów umożliwia m.in. błyskawiczne logowanie do profilu gracza odciskiem palca (ID Touch), szybkie obstawienie kuponu jednym kliknięciem (3D Touch), powiadomienia Push (możliwość sparowania apki ze smartwatchem), czy chociażby funkcję Super Social. Szczegółów szukajcie w naszym rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich.

Ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich w 2024 roku

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Selling Point-2 Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Selling Point-3 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów
 • Selling Point-1 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Freebet 200 zł za wyzwania
 • Selling Point-2 Stwórz swój własny kupon
 • Selling Point-3 Bonus 200% do 400 zł
 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację

Najlepsze aplikacje bukmacherskie według naszych ekspertów Czerwiec 2024

Po naszych skrupulatnych testach wszystkich dostępnych aplikacji bukmacherskich w Polsce – zdecydowanie wybieramy APLIKACJĘ BUKMACHERSKĄ STS. Warto, a może nie warto korzystać z najlepszych mobilnych aplikacji bukmacherskich? ZDECYDOWANIE TAK! W naszej opinii jest to pytanie z gatunku tych retorycznych, a instalację oprogramowania powinni rozważyć nawet typerzy, którzy na co dzień korzystają z wersji desktopowej. Bez większego wysiłku potrafimy wskazać trzy główne powody takiej strategii.

 1. Dostęp do zakładów i oferty bukmachera non stop – nawet jeśli większość zakładów typujecie na komputerze, to przecież nigdy nie wiadomo, kiedy w Wasze ręce wpadnie jakiś “pewniak”. Zalogowanie się do aplikacji to kwestia 3 sekund, a dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu w smartfonie macie gwarancję, że nie ominie Was żaden wartościowy typ.
 2. Możliwość oglądania sportu na żywo – dzięki aplikacji bukmacherskiej możecie oglądać mnóstwo meczów, wyścigów i walk wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujecie i posiadacie dostęp do Internetu. Jeśli zatem żyjecie aktywnie, a chcielibyście rzucić okiem na mecz ulubionej drużyny, to dzięki aplikacji możecie to robić w podróży, pracy, na wakacjach, itp.
 3. Specjalne bonusy i promocje – ostatnim, choć wcale nie najmniej istotnym plusem korzystania z aplikacji bukmacherskich jest możliwość zgarnięcie darmowych środków na grę jak np. freebet bez depozytu. Niektóre premie dedykowane są wyłącznie użytkownikom apek i marnotrawstwem byłoby zrezygnowanie z nich.

Aplikacje bukmacherskie – FAQ

Oczywiście, że tak. Jedną z kluczowych kwestii w trakcie procesu licencyjnego jest zagwarantowanie przez bukmachera klientom bezpieczeństwa środków oraz danych osobowych podanych w trakcie rejestracji profilu gracza.

Tak i to całkiem sporo! Darmowe freebety w aplikacji mobilnej dostępne są m.in. w ofercie firm Fuksiarz, Superbet, Etoto, BetX oraz LV Bet. Więcej szczegółów w naszym rankingu.

Tak, pobranie i instalacja aplikacji mobilnej bukmachera jest w 100% darmowa i nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Wręcz przeciwnie, użytkownicy aplikacji bukmacherskich mogą liczyć na dodatkowe profity dedykowane wyłącznie im.

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na tak zadane pytanie, gdyż każdy typer ma własne preferencje. W trakcie naszych testów najlepsze aplikacje bukmacherskie otrzymały apki m.in. STS-u, Superbetu, Fortuny oraz Etoto, natomiast większość aplikacji bukmacherskich dostępnych na polskim rynku gwarantuje graczom komfortowe obstawianie zakładów na ekranie smartfona.

Jest ich całkiem sporo, a w komplecie wymieniamy je w powyższym poradniku typera. Do kluczowych zalet korzystania z aplikacji bukmacherskich zaliczyć należy nieograniczony dostęp do zakładów, specjalne promocje dedykowane użytkownikom apki oraz darmowe transmisje na pełnym ekranie smartfona.

Oczywiście, że tak. Błyskawiczne depozyty oraz bezpieczne wypłaty na rachunek bankowy to jedna z podstawowych funkcjonalności aplikacji bukmacherskich.

Sprawdźcie również nasze inne rankingi bukmacherów:

Autor

Maciej Jasko

32 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net