Logo image for PayU Mobile Image

Bukmacher PayU | RECENZJA 2024

4.8/5

Email

checkmark

Tak

FAQ

checkmark

Tak

Czat na żywo

checkmark

Tak

Fuksiarz Mobile Image

Bonus na start aż 260 PLN

Obstawiaj teraz

Najlepsi bukmacherzy z czołowych pozycji polskiego rankingu robią co w ich mocy, aby oddać w ręce typerów sprawdzone, szybkie i pozbawione prowizji bukmacherskie metody płatności. Jedną z nich są depozyty PayU i to właśnie nimi postanowiliśmy się zająć w naszym najnowszym poradniku typera. Czym są przelewy PayU i które firmy bukmacherskie z polską licencją Ministerstwa Finansów realizują tego typu operacje? My to wiemy! Jakie są wady i zalety transferów finansowych PayU i czy w ogóle warto z nich korzystać? Również my już to wiemy! Czy używając PayU możemy odebrać słynny zakład bez ryzyka oraz bonus na start? Przekonajmy się – poniżej rozwinęliśmy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące metody płatności jaką jest PayU.

Bukmacher PayU RANKING Maj 2024

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Selling Point-2 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-3 30 PLN za samą rejestrację
 • Selling Point-1 Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Selling Point-2 Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Selling Point-3 Codziennie podwyższone kursy
 • Selling Point-1 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów

Bukmacher PayU – wady i zalety

 

Platforma PayU dostarcza swoje usługi finansowe od lat, a użytkownicy serwisu doceniają wysoki poziom produktów dostępnych w ofercie firmy. Podobnie rzecz ma się w kontekście typerów obstawiających zakłady bukmacherskie u legalnych operatorów, natomiast nie jest też tak, że nie sposób doszukać się mniejszych lub większych wad (lub może raczej niedogodności – jak kto woli). Jakie są kluczowe z perspektywy typerów plusy i minusy depozytów PayU? Sprawdzamy.

 • Coraz większa dostępność. Z roku na rok rośnie ranking bukmacherów respektujących przelewy PayU. Thumbs-Up
 • Maksymalne bezpieczeństwo środków i danych osobowych. Trudno o bezpieczniejszą opcję zasilenia budżetu gracza, niż depozyty PayU. Thumbs-Up
 • Brak ukrytych prowizji - przelew na główne saldo depozytowe bukmachera jest w 100% darmowy. Thumbs-Up
 • Błyskawiczny czas realizacji, środki zostają zaksięgowane w budżecie w ciągu kilkudziesięciu sekund. Thumbs-Up
 • Sporo opcji do wyboru - PayU to jedynie platforma pośrednicząca w transferach pieniężnych online. Realnie depozyt odbywa się za sprawą tradycyjnego przelewu, kart płatniczych lub BLIK-a. Thumbs-Up
 • Brak możliwości wypłaty środków na konto bankowe, póki co żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie obsługuje wypłat PayU na rachunek w banku. Thumbs-Down
 • Metoda dostępna u niewielu operatorów - nie jest to opcja tak popularna, jak chociażby Przelewy24, VISA, Master Card oraz BLIK, natomiast finalnie dzięki PayU i tak można dokonać płatności każdą z ww. metod. Thumbs-Down
 • Limity depozytu mogą różnić się w stosunku do innych opcji - zanim zlecicie depozyt PayU, to sprawdźcie najpierw limity dostępne w ofercie Waszego bukmachera. Każda legalna firma w Polsce ma własną politykę w tej kwestii. Thumbs-Down

PayU bukmacher – co to?

Platforma PayU swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku, a jej polska siedziba mieści się w Poznaniu. Czym w ogóle jest PayU? To licencjonowany serwis obsługujący błyskawiczne i bezpieczne transfery finansowe online, umożliwiający m.in. płatności w sklepach internetowych, nie wyłączając z tego grona legalnych polskich bukmacherów.

bukmacher payu

Platforma PayU obsługuje klientów z ponad 50 krajów z Europy, Afryki oraz Ameryki Południowej, realizuje ponad 10 milionów transakcji dziennie o łącznej wartości przekraczającej 55 miliardów dolarów w skali roku.

payu depozyty u bukmachera

PayU to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla klientów biznesowych, ale również dla typerów obstawiających wyniki meczów na stronach legalnych operatorów w naszym kraju, którzy oferują ciekawe bonusy powitalne i nie tylko. Z tym większym zadowoleniem obserwujemy fakt, że PayU pojawia się na liście respektowanych opcji wpłacenia depozytu w coraz większej liczbie firm z polską licencją Ministerstwa Finansów.

payu depozyt

PayU bukmacher – rejestracja konta

Czy typerzy zamierzający dokonywać depozytów PayU na stronach legalnych polskich operatorów muszą dokonywać rejestracji w tym serwisie? W teorii jest to możliwe, natomiast absolutnie nie ma takiej konieczności.

Rejestracja PayU dostępna jest z myślą o klientach stricte biznesowych, natomiast klienci legalnych bukmacherów absolutnie nie muszą wypełniać żadnego formularza, ani też podawać danych osobowych.

Legalny bukmacher PayU – jak dokonać depozytu?

Jeśli regularnie od wielu lat obstawiacie zakłady bukmacherskie dostępne w ofercie legalnych operatorów to doskonale znacie mechanizmy dotyczące wpłacenia depozytu przy użyciu rozmaitych opcji płatniczych. Nie możemy jednak wykluczyć, że któryś z naszych czytelników rozpoczyna dopiero swoją przygodę z internetowymi zakładami sportowymi i lada dzień po raz pierwszy zasili swoje konto gracza w serwisie online. Jak wpłacić depozyt PayU?

Na potrzeby tego poradnika zaprezentujemy to na przykładzie firmy TOTALbet i nie zrobimy tego przypadkowo. Musicie bowiem wiedzieć, że nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na najwyższy powitalny bonus od depozytu w Polsce, a do zgarnięcia jest aż… 5000 PLN darmowych środków na grę!

totalbet depozyt

 • Bukmacher TOTALbet depozyt PayU

 1. 1️⃣ Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.totalbet.pl) lub pobierz darmową aplikację mobilną TOTALbet.
 2. 2️⃣ Zaloguj się na swoje konto gracza lub ewentualnie dokonaj rejestracji.
 3. 3️⃣ Naciśnij button SALDO widoczny w prawym górnym rogu strony.
 4. 4️⃣ Podaj kwotę depozytu i wybierz PayU z listy dostępnych opcji płatniczych.
 5. 5️⃣ Kliknij button ZAAKCEPTUJ.
 6. 6️⃣ Wybierz jedną z metod zasilenia konta (przelew, BLIK, karty płatnicze, Masterpass, Google Pay lub VISA Checkout).
 7. 7️⃣ Dokończ depozyt na stronie wybranej platformy.
 8. 8️⃣ Kilkadziesiąt sekund później środki pojawią się w budżecie TOTALbet, a Ty będziesz mógł typować wybrane zakłady bukmacherskie z oferty serwisu.

totalbet depozyty

Bukmacher PayU – [LISTA FIRM] 2024 roku

Zdradziliśmy Wam na wstępie tego poradnika typera, że platforma PayU to coraz częściej respektowana metoda wpłacenia depozytu na konto gracza w polskich serwisach. Prawdopodobnie lekkim nadużyciem byłoby stwierdzenie, że już teraz jest to opcja numer 1 z perspektywy typerów, natomiast z roku na rok wydłuża się lista operatorów, którzy pozwalają graczom przelać środki w ten właśnie sposób.

depozyty z payu

O jakich operatorach konkretnie mowa? W 2024 roku lista bukmacherów PayU prezentuje się następująco:

*Opcja dostępna wyłącznie w aplikacji mobilnej

Jak wypłacić środki u bukmachera PayU?

Wiemy już jak wpłacić depozyt PayU i zasilić w ten sposób główny budżet na stronie legalnego serwisu z zakładami sportowymi online. A co jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i nie zawiedzie go bukmacherski nos? Czy będzie miał możliwość wypłacenia w ten sposób wygranych u bukmachera pieniędzy?

Niestety nie. Najbardziej powszechną i ogólnodostępną metodą przetransferowania wygranych środków z konta bukmachera na rachunek bankowy jest tradycyjny przelew, a dzięki temu, że większość topowych serwisów w naszym kraju realizuje błyskawiczne wypłaty, to czas oczekiwania na środki niejednokrotnie może zamknąć się w kilkunastu minutach.

Opłaty i czas realizacji przelewu bukmacher PayU

Tym, co zawsze najbardziej interesuje typerów (i jest to jak najbardziej zrozumiałe) są koszty związane z depozytem PayU oraz czas oczekiwania na środki w budżecie bukmachera. Jak prezentują się obie te kwestie oraz jak wypadają w porównaniu z pozostałymi opcjami płatniczymi?

forbet payu

Jeśli chodzi o ewentualne prowizje lub opłaty to nie ma najmniejszych powodów do obaw. Każdy depozyt jest w 100% darmowy, a na głównym saldzie bukmachera wyląduje identyczna kwota do tej pobranej z rachunku bankowego. A kiedy zostaną zaksięgowane środki i gracz będzie mógł typować zakłady? W 99,9% przypadków dzieje się to automatycznie, a środki pojawiają się w budżecie w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu sekund.

Bezpieczeństwo środków bukmacher PayU

Czy depozyty PayU są bezpieczne, czy też może klienci legalnych firm bukmacherskich mają powody do obaw o swoje środki? Oczywiście nic takiego nie ma miejsca, a zarówno finanse typerów, jak również dane osobowe użytkowników PayU są w 100% chronione i bezpieczne.

payu depozyty

Firma spełnia komplet wymogów i standardów narzucanych przez najbardziej prestiżowe organy i instytucje finansowe, a wszelkie dane kart płatniczych, PIN-y oraz numery kont są przechowywane w ten sposób, aby nie mogły dostać się w ręce osób trzecich.

Biuro Obsługi Klienta PayU

Gdyby jakimś cudem Wasz depozyt PayU nie doszedł do skutku, to powinniście natychmiast zawiadomić o tym support tego serwisu. Możecie to zrobić na kilka sposobów, a do dyspozycji klientów PayU jest m.in. formularz kontaktowy na stronie firmy oraz czat na żywo.

obsluga klienta payu

Możecie także zadzwonić do pracowników Biura Obsługi Klienta (numer telefonu +48 61 628 45 05) lub opisać problem drogą mailową (help@payu.pl).

Porównanie opcji depozytu PayU vs Paysafecard

Poszukiwanie alternatywnych metod depozytu i porównanie ich z przelewami PayU nie jest zadaniem łatwym, gdyż… sporo opcji dostępnych jest właśnie z poziomu PayU, które jedynie pośredniczy w transferze środków, a zasilenie konta u bukmachera odbywa się z poziomu przelewów, kart płatniczych, BLIK-a, Skrill-a czy za pomocą portfela internetowego Revolut.

Jedną z nielicznych metod niedostępnych w systemie PayU są przedpłacone karty Paysafecard. W ich przypadku na plus należy zaliczyć znacznie większą dozę anonimowości, jaką może cieszyć się typer. Z drugiej strony jednak jest to metoda dostępna jedynie u kilku bukmacherów internetowych, tego rodzaju wpłata wiąże się często z nieco niższymi limitami, a zasilenie konta Paysafecard wymaga wizyty w kiosku lub saloniku prasowym w celu zakupu karty (kuponu Paysafecard).

FAQ – najczęściej zadawane pytania o bukmacher PayU

Nie, nie ma takiej konieczności. Wystarczy, że wybierzesz PayU z listy opcji respektowanych przez Twój serwis, a następnie wybierzesz jedną z metod, którą chcesz zasilić swój budżet (np. karta płatnicza VISA albo MasterCard lub aplikacja Dotpay). Pamiętaj aby w Polsce obstawiać tylko u bukmacherów, którzy posiadają licencję od Ministerstwa Finansów.

Koszt takiego przelewu wynosi dokładnie tyle, ile chcesz przetransferować na konto u bukmachera, a zatem nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Oczywiście, że tak! Wszystkie promocje i bonusy powitalne są dostępne dla graczy, którzy dokonali depozytu metodą PayU.

Niestety, na ten moment nie ma takiej możliwości, a jedyną opcją wypłaty na rachunek w banku jest błyskawiczny przelew.

To indywidualna kwestia w ofercie każdego bukmachera internetowego, natomiast większość firm respektuje przelewy zaczynające się od kwoty 1 PLN.

Autor

Katarzyna Nowotna

6 Artykułów

Wpadłam w sidła jednej firmy na przestrzeni 7 lat, gdzie moje umiejętności miały okazję zaprezentować się różnorodnym klientom z różnych branż. To jak wyprawa przez dzikie dzicze biznesu, gdzie zdobyłam mnóstwo przydatnych skarbów do mojego codziennego życia. Wielką pasją był dla mnie sport - kiedyś byłam żywiołowym uczestnikiem potyczek siatkarskich oraz tenisowych. Teraz moje sportowe ambicje sprowadzają się głównie do bycia kibicem i zapoznawania się z najnowszymi wieściami ze świata sportu, a szczególnie z analizą bukmacherów online oraz ich promocji.