Logo image for Paysafecard Mobile Image

Bukmacherzy Paysafecard 2024

4.8/5

E-mail

checkmark

Tak

Kontakt telefoniczny

checkmark

Tak

PZBUK Mobile Image

Bonus 250 PLN na start

Obstawiaj teraz

W poszukiwaniu błyskawicznych i szybkich metod płatniczych wykorzystywanych podczas typowania internetowych zakładów sportowych bierzemy na warsztat depozyty Paysafecard. Na czym polegają tego typu przelewy, które legalne firmy bukmacherskie respektują taki transfer środków, z jakimi opłatami wiąże się depozyt oraz po jakim czasie typer będzie mógł obstawiać wybrane kupony z oferty zakładów danego operatora oraz skorzystać z bonusów bukmacherskich? Poznajcie bliżej depozyty Paysafecard.

paysafecard bukmacher

Czym jest Paysafecard

Firma Paysafecard została założona w 2000 roku w Wiedniu, natomiast obecna siedziba spółki Paysafe Prepaid Services Limited ma swoją lokalizację w Dublinie. Firma podlega również pod nadzór tamtejszego Centralnego Banku Irlandii (Central Bank of Ireland), a wartość jej rocznych obrotów liczona jest w setkach milionów euro. No dobrze – ale czym właściwie jest Paysafecard?

bukmacherzy z paysafecard

Paysafecard to serwis obsługujący szybkie, bezpieczne i w 100% anonimowe płatności internetowe. Szczególnie ten ostatni atrybut może okazać się całkiem kuszącym z perspektywy typerów obstawiających zakłady sportowe, a fakt, że do zasilenia budżetu bukmachera wystarczy zakup przedpłaconej karty typu pre-paid zawierającej specjalny kod doładowujący sprawia, że bez dwóch zdań nie warto przechodzić obojętnie obok tej metody płatności.

Bukmacherzy w Polsce z Paysafecard na Czerwiec 2024

 • Selling Point-1 Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • Selling Point-2 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-3 Codziennie nowe TURBOkursy
 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Selling Point-1 Freebet 20 zł za samą rejestrację
 • Selling Point-2 Bonus 600 zł na gry wirtualne
 • Selling Point-3 Codziennie cashback 30 PLN
 • Selling Point-1 20 zł freebet za aplikację
 • Selling Point-2 Klub VIP
 • Selling Point-3 Zaproś znajomego i odbierz 1000 zł
 • Selling Point-1 Freebet 200 zł za wyzwania
 • Selling Point-2 Stwórz swój własny kupon
 • Selling Point-3 Bonus 200% do 400 zł
 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka
 • Selling Point-1 Transmisje na żywo
 • Selling Point-2 100 zł freebet za zaproszenie znajomych
 • Selling Point-3 Codziennie do 1000 zł w freebetach

Rejestracja w Paysafecard

Najczęstsze pytanie pojawiające się w kontekście zakładów bukmacherskich Paysafecard brzmi tak – czy muszę zakładać konto w tym serwisie, aby wpłacić depozyt u operatora zakładów? I tak, i nie.

Istnieją bowiem dwie ścieżki ku temu, aby zasilić swoje konto gracza u bukmachera online. Pierwsza nie wymaga rejestracji w Paysafecard, a wszystko co jest potrzebne, to wejście w posiadanie specjalnego 16-cyfrowego kodu pozwalającego doładować główne saldo depozytowe kwotą o odpowiednim nominale.

bukmacher i paysafecard

Ta opcja wiąże się jednak z pewnymi limitami i doskonale sprawdzi się w przypadku początkujących typerów, którzy nie dysponują pokaźnym budżetem na grę i nie operują sporymi kwotami. Wszyscy inni gracze powinni dokonać błyskawicznej rejestracji w Paysafecard, dzięki której większość limitów zostanie zniesiona. Jeżeli nie jesteście przekonani do tej metody, śmiało sprawdźcie jakie inne opcje depozytu oferują Polscy bukmacherzy.

Wpłaty w Paysafecard

Aby dokonać depozytu na stronie legalnego bukmachera za pomocą opcji Paysafecard, należy najpierw zasilić swój budżet w tym serwisie. Również w tym przypadku istnieją dwa warianty, co należy uznać za spory plus tej metody.

Pierwszą opcją jest udanie się do sklepu stacjonarnego i zakup specjalnego kuponu Paysafecard zawierającego 16-cyfrowy kod gwarantujący doładowanie o odpowiadającej mu wartości. Dostępne nominały przedpłaconych kart Paysafecard mieszczą się w widełkach 20 PLN200 PLN, a kupony dostępne są m.in. w sklepach sieci Żabka, Empik, pocztach, stacjach benzynowych, itd. (możesz skorzystać z wyszukiwarki na oficjalnej stronie Paysafecard, która pomoże Ci odnaleźć najbliższy punkt sprzedaży).

paysafecard depozyt bukmacher

Drugi scenariusz dostępny jest dla użytkowników, którzy pomyślnie przebrną przez proces rejestracji konta w Paysafecard. Tacy klienci mogą zakupić kody doładowujące online, co oszczędzi im “wycieczki” do sklepu stacjonarnego.

Depozyty z Paysafecard u bukmacherów

Klienci legalnych bukmacherów przyzwyczajeni do tradycyjnych Przelewów24, płatności kartami lub za pomocą BLIK-a muszą mieć świadomość, że depozyty Paysafecard nieco różnią się od każdej z ww. metod. Czy są trudniejsze i bardziej skomplikowane? Absolutnie nie, są po prostu nieco inne, dlatego poniżej prezentujemy szczegółową instrukcję krok po kroku odnośnie tego, jak wpłacić depozyt Paysafecard, a w tym celu skorzystaliśmy z gościnnych progów jednego z liderów polskiego rynku, czyli firmy STS.

sts paysafecard

Przy tej okazji warto mieć z tyłu głowy, że wpłacając depozyt Paysafecard w firmie STS otrzymacie bonus nie za jedną, nie za dwie, ale aż za trzy pierwsze wpłaty, a łączna suma darmowych środków wyniesie ponad 1500 PLN.

sts paysafecard

Bukmacher STS – depozyt z Paysafecard

1️⃣ Zarejestruj swoje konto gracza w firmie STS (otrzymasz premierowy zakład bez ryzyka).

2️⃣ Kliknij pomarańczowy przycisk WPŁAĆ.

3️⃣ Wybierz Paysafecard z listy dostępnych opcji płatniczych.

4️⃣ Podaj kwotę depozytu (min. 1 PLN).

5️⃣ Wpisz 16-cyfrowy kod Paysafecard.

6️⃣ Dokończ depozyt.

bukmacher sts paysafecard

Wypłaty u bukmacherów z Paysafecard

Zasilenie budżetu na grę u bukmachera to jedno, a co w przypadku, gdy gracza nie zawiedzie jego intuicja i trafi kilka kuponów z rzędu lub dokona obrotu bonusem powitalnym? Jak wypłacić środki od bukmachera do Paysafecard? Już wyjaśniamy!

depozyt u bukmacherow paysafecard

Niestety, na ten moment nie ma takiej możliwości, natomiast trudno winić tutaj Paysafecard. Taką restrykcję narzuciła po prostu na legalnych operatorów nowelizacja ustawy hazardowej, w myśl której jedyna respektowana metoda to przelew na konto w banku.

Bukmacherzy z Paysafecard – wady i zalety

 

Zakłady bukmacherskie Paysafecard posiadają sporo cennych atrybutów z perspektywy typera, natomiast nie jest też tak, że nie sposób doszukać się mniejszych lub większych minusów. Jesteście ciekawi jednych i drugich? Przeczytacie o nich poniżej.

 • Błyskawiczny depozyt - usługa Paysafecard jest gwarancją, że środki pojawią się na głównym saldzie depozytowym bukmachera w ciągu kilkudziesięciu sekund. Thumbs-Up
 • Brak ukrytych prowizji - przelew jest w 100% darmowy. Thumbs-Up
 • Łatwość wpłacenia depozytu - jedyne utrudnienie w kontekście depozytu Paysafecard wiąże się z koniecznością przepisania kodu. Thumbs-Up
 • Możliwość zachowania anonimowości - decydując się na wariant bez rejestracji w Paysafecard gracz nie musi podawać żadnych danych osobowych podczas depozytu. Thumbs-Up
 • Super bezpieczna metoda - o ile gracz nie zgubi kuponu Paysafecard, to jego środki są całkowicie bezpieczne. Thumbs-Up
 • Konieczność nabycia kuponu z kodem - istnieje co prawda możliwość nabycia kodu drogą online, jednak większość typerów skłania się ku zakupowi Paysafecard w sklepach stacjonarnych, co wiąże się z koniecznością wizyty w takim punkcie. Thumbs-Down
 • Niskie kwoty doładowań - maksymalna kwota jednorazowego doładowania Paysafecard wynosi 200 PLN. Thumbs-Down
 • Dostępne wyłącznie depozyty - korzystając z Paysafecard nie będziecie mieli możliwości wypłacenia wygranych u bukmachera środków. Thumbs-Down

Bukmacher z Paysafecard: opłaty i czas realizacji

Kluczowe pytania z perspektywy typerów to – A) ile kosztuje depozyt Paysafecard oraz B) po jakim czasie można typować zakłady sportowe? W obu przypadkach mamy wyłącznie dobre wieści!

Wszystkie depozyty z użyciem przedpłaconej karty Paysafecard są pozbawione jakiejkolwiek marży. Sprowadza się to do tego, że wpłacając “stówę” masz dokładnie 100 PLN na grę. Znakomicie prezentuje się także czas oczekiwania na środki w budżecie bukmachera (zazwyczaj jest to max. kilkadziesiąt sekund), natomiast musicie mieć świadomość konieczności podwójnego doładowania (najpierw konto Paysafecard, a następnie główne saldo depozytowe bukmachera).

Bukmacherzy z Paysafecard: bezpieczeństwo środków

Jeśli w momencie wyboru najbardziej optymalnej metody zasilenia budżetu na grę na stronie bukmachera online zależy Wam głównie na bezpieczeństwu środków oraz danych osobowych gracza, to nie macie żadnych powodów do obaw. W kontekście tych ostatnich nawet nie ma o czym mówić, gdyż jeśli zdecydujecie się na wariant depozytu Paysafecard bez rejestracji w tym serwisie, to… żadnych danych nie będziecie musieli podawać i pozostaniecie kompletnie anonimowi.

paysafecard bukmacherzy

Co do bezpieczeństwa środków, to jedynym scenariuszem utraty finansów jest zgubienie kuponu Paysafecard w drodze ze sklepu do domu, a nawet jeśli pomylicie się w trakcie wpisywania 16-cyfrowego kodu, to i tak będziecie mieli okazję do poprawki.

Biuro Obsługi Klienta w Paysafecard

Nieco mieszane odczucia mieliśmy w trakcie naszych testów odnośnie dostępnych ścieżek kontaktu z pracownikami Paysafecard. Do dyspozycji klientów serwisu jest bowiem solidnie rozbudowana sekcja FAQ, formularz kontaktowy na stronie www.paysafecard.com oraz infolinia telefoniczna (+48221857806), natomiast nieco rozczarował nas fakt, że konsultanci dostępni są wyłącznie od poniedziałku do piątku, a jakby tego było mało jedynie w godz. 13-17.

kontakt paysafecard

Porównanie metod płatniczych

Oceniając poszczególne metody płatnicze dostępne w ofercie legalnych polskich bukmacherów za każdym razem staramy się porównać poziom usług jednej opcji z tym dostępnym w kontekście innej metody. W przypadku depozytów Paysafecard nasz wybór padł na BLIK i musimy przyznać, że obie opcje prezentują dość zbliżony wachlarz plusów i minusów. Zarówno Paysafecard, jak i BLIK gwarantują błyskawiczne, darmowe i bezpieczne depozyty, żadna z metod nie pozwala również wypłacić wygranych u bukmachera środków, natomiast fakt, że BLIK jest znacznie bardziej dostępny sprawia, że minimalnie wyżej cenimy właśnie tę metodę. Jednakowoż czy wybierzecie Dotpay czy Revolut czy może Skrill – Wasze środki są w 100% bezpieczne podczas używania owych metod depozytu.

Lista legalnych Bukmacherów w 2024 roku z Paysafecard

Czy każdy legalny operator internetowych zakładów sportowych w naszym kraju realizuje przelewy Paysafecard? Niestety nie. Nie wiedzieć czemu ta opcja ciągle nie jest metodą pierwszego wyboru wśród legalnych bukmacherów, z drugiej strony jednak lista takich firm z roku na rok prezentuje się coraz okazalej i mocno wierzymy, że taki trend się utrzyma. U których legalnych operatorów można skorzystać z przelewów Paysafecard? Przekonajmy się.

superbet paysafecard

Bukmacherzy respektujący przelewy Paysafecard w 2024 roku
Superbet
STS
LV Bet
Etoto
Betclic
Betfan
forBET

FAQ – najczęściej zadawane pytania o Paysafecard

Tak, depozyty Paysafecard są w 100% legalne, pod warunkiem, że zasilają konto gracza na stronie bukmachera posiadającego licencję polskiego Ministerstwa Finansów.

Nie, tego rodzaju przelewy dostępne są jedynie u wybranych operatorów, a szczegółową listę takich firm odnajdziesz w tekście powyżej.

Niestety, nie ma takiej możliwości, a jedyna dostępna opcja to błyskawiczny przelew na konto w banku.

Autor

Magda Żukowska

9 Artykułów

Od dłuższego czasu aktywnie uczestniczy w zakładach bukmacherskich i zgromadziła już wiele wygranych kuponów, z rekordową wygraną 29 tyś PLN. Jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie bonusów bukmacherskich, z łatwością analizuje regulaminy promocji o których dzieli się z naszymi czytelnikami. Szczególnie pasjonuje się piłką nożną oraz tenisem, choć nie pogardza również oglądaniem NBA i zamagań e-sportowych.