Fortuna Mobile Image

Fortuna Kod Promocyjny Lipiec 2024

4.6/5

Bukmacher

Star

4.6

Kursy

Star

4.6

Bonus

Star

4.6

Obsługa klienta

Star

4.7

Metody płatności

Star

4.7

E-mail

checkmark

Tak

Facebook

checkmark

Tak

Sekcja FAQ

checkmark

Tak

Czat na żywo

checkmark

Tak

Obsługa VIP-ów

checkmark

Tak

Twitter / X

checkmark

Tak

Media społecznościowe

checkmark

Tak

Depozyt

Strona

https://www.efortuna.pl/

E-mail

kontakt@efortuna.pl

Obsługa klienta

E-mail, Facebook, Sekcja FAQ, Czat na żywo

Metody płatności

Visa, MasterCard, Przelewy24, BLIK

Nowi gracze w Fortunie mogą otrzymać powitalne bonusy o wartości nawet do 325 zł. Nie muszą wpisywać kodu promocyjnego Fortuna, aby mieć do nich dostęp. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy i jaki kod jest potrzebny, aby skorzystać z najwyższego pakietu bonusów na start. Przeszytasz o tym poniżej. Z naszego tekstu dowiesz się także jak przebiega rejestracja konta u bukmachera. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz poniżej, gdzie przedstawiamy pełną ofertę dla graczy.

Jaki jest kod promocyjny Fortuna Lipiec 2024?

W trakcie pisania tego artykułu (Lipiec 2024) kod bonusowy Fortuna nie jest wymagany. Zarejestruj się w Fortunie, a otrzymasz powitalny pakiet bonusów o wartości 325 PLN, a także będziesz miał dostęp do mnóstwa promocji dla stałych graczy oraz do szerokiego wachlarza zakładów przedmeczowych i jednej z najlepszych w Polsce sekcji LIVE. Szczegóły poniżej.

Fortuna kod promocyjny bonusy

Chwilę po rejestracji konta gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuna będziesz mógł zagrać trzy dowolne zakłady bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia zwrot otrzymasz w gotówce, do Twojej dyspozycji będzie także freebet bez konieczności wpłaty oraz darmowy zakład za udostępnienie własnego kuponu. Łącznie na Twoim koncie wylądować mogą dodatkowe środki o wartości 325 PLN, a opis poszczególnych bonusów oraz warunki ich otrzymania odnajdziesz w jednej z poniższych sekcji.

 • Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN
 • Freebet bez depozytu 20 PLN
 • Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN

Kod promocyjny Fortuna – bonusy Lipiec 2024

Czeski gigant branży rozrywkowej to żywa legenda polskiego rynku internetowych zakładów sportowych. Serwis od blisko 30 lat obsługuje w naszym kraju setki punktów naziemnych, a od ponad dekady również jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych platform online. Tak wysoka pozycja w rozmaitych rankingach i zestawieniach jest efektem nie tylko znakomitej oferty zakładów, ale również korzystnej z perspektywy typerów polityki dotyczącej darmowych bonusów i promocji.

Doskonale jest to widoczne tuż po rejestracji profilu gracza w Fortunie. Właściciele tego bukmachera zdają sobie sprawę z tego, jak stresujące mogą okazać się pierwsze kroki w świecie zakładów sportowych online, dlatego trzy pierwsze zakłady będziesz mógł obstawić bez ryzyka, a jeśli przegrasz, to każdorazowo odzyskasz stawkę aż do 100 PLN. Otrzymasz także w 100% darmowy zakład bez konieczności wpłacenia depozytu o wartości 20 PLN, a także freebet za udostępnienie kuponu o wartości 5 PLN.

 • Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN
 • Freebet bez depozytu 20 PLN
 • Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN

Fortuna promocje bukmacherskie

Image for eFortuna Casino

Fortuna

4.6/5

Wkrótce dostępny

5 informacji zanim skorzystasz z bonusów powitalnych Fortuna

Każdy z powitalnych bonusów Fortuny rozbiorę za moment na czynniki pierwsze, a z regulaminów promocji wyciągnę komplet tych warunków, dzięki którym bez większego trudu zgarniesz maksymalną pulę darmowych środków (rzecz jasna w przypadku niepowodzenia na trzech pierwszych kuponach, czego Ci absolutnie nie życzę!). Póki co pamiętaj o pięciu kluczowych zasadach odnoszących się do pełnego pakietu promocyjnego dostępnego z Fortuna kodem bonusowym.

 1. Pamiętaj, że dostęp do kompletu bonusów na start będziesz miał po rejestracji konta za pośrednictwem naszej strony.
 2. Pamiętaj, że trzy pierwsze kupony w Fortunie są zakładami bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia każdorazowo odzyskasz 100 PLN w gotówce.
 3. Pamiętaj, że wszystkie zakłady bez ryzyka musisz obstawić w ciągu 48 godzin od rejestracji, a wszystkie zdarzenia muszą się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni.
 4. Pamiętaj, że weryfikacja danych osobowych i rejestracja konta stałego jest równoznaczna z darmowym freebetem 20 PLN.
 5. Pamiętaj, że oba freebety otrzymasz w formie lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, a na ich wykorzystanie masz czas do końca roku kalendarzowego.
Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Fortuna
Promocja Kwota bonusu Kwota depozytu gwarantująca maksymalny bonus
Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN 300 PLN
Freebet bez depozytu 20 PLN 0 PLN
Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN 0,10 PLN

Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN

Tuż po rejestracji konta z kodem promocyjnym Fortuna do Twojej dyspozycji będą trzy powitalne zakłady bez ryzyka. Słowo “tuż” nabiera tutaj szczególnego znaczenia, gdyż komplet takich kuponów należy obstawić w ciągu 48 godzin po założeniu profilu na grę w tej firmie, a każdy przegrany zakład premiowany będzie bonusem cashback równym stawce aż do 100 PLN. Regulamin wszystkich trzech zakładów bez ryzyka w Fortunie jest identyczny.

Fortuna 3 zakłady bez ryzyka

Jak wykorzystać zakłady bez ryzyka w Fortunie?

  1. Pobierz darmową aplikację mobilną Fortuny lub odwiedź oficjalną stronę bukmachera www.EFORTUNA.pl (zrobisz to błyskawicznie poprzez kliknięcie jednego z widocznych obok banerów tej firmy).
  2. Kliknij żółty button REJESTRACJA widoczny w prawym górnym rogu.
  3. Wypełnij komplet wymaganych pól i podaj kilka podstawowych danych osobowych, żeby założyć profil gracza (szczegółowa instrukcja krok po kroku znajduje się w jednej z kolejnych sekcji).
 • Wykorzystaj Fortuna kod promocyjny w trakcie rejestracji.
 1. W ciągu 48 godzin wpłać depozyt i obstaw dowolny kupon SOLO lub AKO (wszystkie zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni).
 2. Nie istnieje dolny próg stawki, natomiast jeśli zagrasz kupon za 101 PLN lub więcej, wówczas zakład nie zakwalifikuje się do promocji.
 3. Na kuponie nie mogą znaleźć się typy z Superoferty, Ekspert+, Hitu Dnia, Wirtualnych Sportów oraz Bet On Games, nie możesz także skorzystać z funkcji Cashout.
 4. Trafisz? Wygrana należy do Ciebie i możesz przelać ją do banku lub typować kolejne zakłady w Fortunie.
 5. Przegrasz? Na Twoje konto wróci 100% straconej stawki, a maksymalny cashback od Fortuny wynosi 100 PLN.

Powyższy mechanizm możesz powtórzyć 3 razy (oczywiście nie musisz 3-krotnie zakładać konta!). Ważne, aby wszystkie zakłady zostały obstawione w ciągu 48 godzin, a następnie rozliczone w ciągu 7 dni. Jeśli któryś z nich okaże się przegrany, to otrzymasz z powrotem całą stawkę aż do 100 PLN.

Jak wypłacić cashback bonus od Fortuny?

Każdorazowo cashback bonus za przegraną na trzech pierwszych kuponach w Fortunie wraca do budżetu w formie gotówki! Dlaczego to takie ważne? Chociażby dlatego, że nie musisz przejmować się skomplikowanym obrotem i tym, czy uda Ci się ewentualnie odzyskać przegrane środki i bezpiecznie przelać je na rachunek bankowy. W Fortunie masz gwarancję, że zwrot trafia do Ciebie jako gotówka, którą dysponujesz w dowolny sposób.

Freebet bez depozytu 20 PLN

Jako nowy klient Fortuny możesz liczyć na powitalny darmowy zakład o wartości 20 PLN. I nie ma cienia przesady w sformułowaniu “darmowy”, gdyż bukmacher nie wymaga w jego kontekście żadnej wpłaty, ani nie stawia innych warunków, a jedyny wymóg to rejestracja stałego profilu na grę w Fortunie i… to wszystko!

Jak otrzymać darmowy zakład bez depozytu w Fortunie?

 1. Wejdź na stronę bukmachera i załóż profil gracza w tej firmie.
 2. Wykorzystaj kod bonusowy Fortuna podczas rejestracji konta.
 3. Zweryfikuj dane osobowe i przekształć profil tymczasowy na konto stałe (masz na to 28 dni od pierwotnej rejestracji).
 4. Chwilę później w budżecie pojawi się 28 000 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które są równoznaczne z freebetem o wartości 20 PLN.

Jak wykorzystać freebet bez depozytu w Fortunie?

Darmowy zakład o wartości 20 PLN pojawi się na koncie w Fortunie w formie lojalnościowych punktów FKP. Na ich wykorzystanie masz czas do końca roku kalendarzowego i możesz to zrobić w dowolnym momencie, na dowolnym kuponie.

Bukmacher nie stawia żadnych warunków odnośnie liczby zdarzeń na kuponie, ani kursu minimalnego poszczególnych selekcji. Po prostu zaznaczasz na kuponie, że chcesz zagrać za punkty FKP, a jeśli komplet selekcji będzie poprawny, wówczas wygrana zostanie zaksięgowana na głównym saldzie depozytowym i będziesz nią dysponował w wybrany przez siebie sposób (wypłata lub dalsza gra).

Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN

Ostatnim elementem powitalnego pakietu Fortuny jest bonus za udostępnienie kuponu o wartości 5 PLN. Być może kwota tej premii nie zwala z nóg, natomiast jej warunki są bajecznie proste!

Fortuna 5PLN za udostępnienie zakładu

Jak otrzymać darmowy zakład za udostępnienie kuponu w Fortunie?

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza w Fortunie.
 2. Na dowolnym etapie swojej przygody z tym bukmacherem udostępnij jeden ze swoich kuponów (możesz to zrobić w dzień rejestracji lub rok później, pełna dowolność).
 3. Jak to zrobić? Odwiedź sekcję MOJE KONTO (prawy górny róg), a następnie MOJE KUPONY i udostępnij swój zakład w Strefie Kuponów.
 4. Niezależnie od wyników na kuponie w ciągu kilkunastu minut otrzymasz powiadomienie, że do Twojego profilu zostało dodane 700 lojalnościowych punktów FKP, co jest równoznaczne z darmowym zakładem o wartości 5 PLN.

Jak wykorzystać freebet za kupon od bukmachera Fortuna?

Darmowy zakład 5 PLN otrzymasz w formie punktów FKP. Na ich wykorzystanie masz czas do końca roku kalendarzowego, wystarczy zaznaczyć na kuponie, że chcesz zagrać za punkty, a w przypadku celnych typów wygrana kwota powędruje na główne saldo depozytowe, skąd będziesz mógł ją wypłacić do banku lub grać dalej w Fortunie.

Bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym Fortuna – obrót

Kwestia obrotu darmowymi środkami to każdorazowo najmniej przyjemna kwestia dotycząca bonusów bukmacherskich. Na szczęście tego typu strapień nie mają gracze rejestrujący się z Fortuna kodem promocyjnym, gdyż polityka czeskiego giganta na tym polu jest bardzo sprzyjająca z ich perspektywy.

Efekt jest taki, że cashback za ewentualną porażkę na trzech pierwszych kuponach wraca do budżetu jako gotówka, z kolei ewentualne wygrane za darmowe freebety również lądują na głównym saldzie depozytowym. Za każdym razem to gracz decyduje zatem, czy chce bezpiecznie wypłacić środki do banku, czy woli typować kolejne zakłady bukmacherskie Fortuna.

Obrót bonusami powitalnymi Fortuna
Promocja Kwota bonusu Warunki obrotu Czas na obrót
Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN
Freebet bez depozytu 20 PLN 1x na dowolnych kuponach z kursem min. 1.01 Do końca roku kalendarzowego
Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN 1x na dowolnych kuponach z kursem min. 1.01 Do końca roku kalendarzowego

Bonusy powitalne Fortuna na tle pozostałych legalnych bukmacherów

Jakie odczucia wzbudzają bonusy powitalne Fortuny i przede wszystkim jak promocyjny pakiet na start dostępny z kodem rejestracyjnym wypada na tle oferty pozostałych legalnych operatorów z licencją Ministerstwa Finansów? Ja mam dwa spostrzeżenia – jedno dość przeciętne, a drugie znakomite.

Zacznę może od tego nieco gorszego, gdyż trudno, aby wrażenie zrobiła pula darmowych środków na start możliwych do zgarnięcia po rejestracji w Fortunie. Kwota 325 PLN zauważalnie odstaje niestety od polskich konkurentów na tym polu i dość powiedzieć, że w Superbet do zgarnięcia jest 3754 PLN, w forBET 3000 PLN, a w LV Bet aż 2040 PLN. Aby jednak nie było tak pesymistycznie, to warto pamiętać, że i tak jest to więcej, niż gwarantuje rejestracja m.in. w Betclic (50 PLN) lub we Fuksiarzu (60 PLN).

Fortuna bukmacher bonusy

Znacznie więcej pozytywów mogę się doszukać w kontekście łatwości skorzystania z powitalnego pakietu Fortuny. Regulaminy wszystkich bonusów dostępnych z kodem promocyjnym tej firmy należą do najmniej skomplikowanych na polskim rynku, przez co mogą okazać się znakomitym wyborem z perspektywy początkujących typerów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z typowaniem meczów.

Fortuna zakłady bez ryzyka podobają mi się bo… bukmacher zwraca środki przegrane na trzech pierwszych kuponach, nie potrąca 12% podatku od stawki, lecz zwraca całą kwotę, a bonus wędruje od razu na główne saldo depozytowe i nie wymaga obrotu.

Fortuna freebet bez depozytu podoba mi się bo… mowa o totalnie darmowych środkach! Fortuna nie wymaga wpłacenia nawet złotówki depozytu, a jeśli darmowy zakład okaże się zwycięski, to wygraną można od razu przelać do banku.

Fortuna freebet za udostępnienie kuponu podoba mi się bo… to fajna innowacja na polskim rynku i całkiem przyjemny bonus, nawet jeśli jego kwota nie powala na kolana.

Pozostałe promocje bukmachera Fortuna

Jako nowy klient Fortuny możesz zatem liczyć na trzy powitalne zakłady bez ryzyka oraz dwa freebety, w tym jeden bez depozytu. A jakie premie czekają na Ciebie w późniejszym okresie? Okazuje się, że jest ich całkiem sporo, coś dla siebie odnajdą m.in. eksperci od typowania kuponów AKO, a właściwie każdy wielki turniej lub mecz opakowany jest w specjalny bonus okolicznościowy dedykowany pod to wydarzenie.

 • AKO Master
 • Asekurator
 • Poleć Przyjaciela
 • AKO Bonusy
 • Gotowce
 • Mistrzowskie BOOSTY
 • Happy Hours

Fortuna oferta bukmachera

AKO Master

Regularnie organizowana promocja nagradzająca ekspertów od wielokrotnych kuponów AKO. Podczas moich testów (czerwiec 2024) wymogiem było obstawienie za 2 PLN zwycięskiego kuponu AKO z 24 lub więcej zdarzeniami po kursie min. 1.20, a każdy z 24 pierwszych typerów, którym to się udało otrzymał bonus 5000 PLN w punktach Fortuna Klub Plus.

Fortyna AKO Master

Asekurator

Kolejna premia dedykowana typerom grającym kupony AKO. Wystarczy, że umieścisz na kuponie 5 lub więcej zdarzeń przedmeczowych z kursem min. 1.30, a im więcej celnych typów, tym większy bonus w przypadku powodzenia (kwota bonusu wynosi od 5% aż do 70% od wygranej kwoty na zwycięskim kuponie). To nie wszystko! Jeśli kupon okaże się przegrany z powodu 1 błędnego typu, wówczas 100% stawki wróci do Ciebie jako bonus, a codzienny zwrot może wynieść aż 100 PLN.

Fortuna Asekurator

Poleć Przyjaciela

Aż 500 PLN w lojalnościowych punktach FKP można zyskać w ramach promocji za przyjaciela. To proste, wysyłasz linki rejestracyjne do swoich znajomych, a jeśli Twój kumpel założy profil, to dostanie komplet bonusów przewidzianych przez kod promocyjny Fortuna, a jeśli w ciągu 10 dni dokona obrotu na 300 PLN lub więcej, to Ty otrzymasz bonus 100 PLN (maksymalna liczba takich premii od Fortuny wynosi 5).

Fortuna Poleć przyjaciela 100PLN

AKO Bonusy

Do promocji kwalifikują się kupony AKO z 5 lub więcej zdarzeniami przedmeczowymi po kursie min. 1.40. Im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus w przypadku powodzenia. Minimalna kwota premii to +5% od wygranej kwoty, a maksymalna wynosi aż +70% od zwycięskiego zakładu.

Fortuna ako bonusy

Gotowce

To gotowe kupony AKO, na których kurs łączny jest wyższy, niż gdybyś samodzielnie skonstruował kupon. Takie zakłady są do Twojej dyspozycji codziennie na 24h przed startem poszczególnych meczów.

Fortuna Gotowce

Mistrzowskie BOOSTY

Każdego dnia Fortuna podnosi kursy na jakieś popularne zdarzenie z oferty zakładów (w dniu moich testów Mistrzowski BOOST podnosił kurs z poziomu 2.58 do 3.20).

Fortuny Mistrzowskie boosty

Image for eFortuna Casino

Fortuna

4.6/5

Wkrótce dostępny

Rejestracja w Fortuna – jak założyć konto i odebrać bonusy powitalne?

Najmniejszych trudności nie przysporzyło mi założenie profilu na grę w Fortunie, czyli rejestracja konta. Wszystko przebiega w sposób bardzo intuicyjny i błyskawiczny, a do wyboru są trzy warianty – klasyczny formularz, bankowość elektroniczna oraz platforma mObywatel.

Te dwie ostatnie zaciągają dane z profili zaufanych gracza (o ile takowe posiada) i gwarantują od razu założenie konta stałego. Ja jednak pragnę zaprezentować Wam schemat klasycznej rejestracji, która wymaga ręcznego wpisania kilku danych osobowych.

Fortuna bukmacher Rejestracja

  1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.EFORTUNA.pl lub kliknij jeden z widocznych obok banerów tej firmy.
  2. Kliknij button REJESTRACJA i wybierz klasyczną rejestrację przez formularz.
  3. Wpisz adres email, hasło do konta w Fortunie oraz numer telefonu, a na następnej stronie podaj imię, nazwisko, PESEL, narodowość i adres zamieszkania.
 • Podaj Fortuna kod promocyjny.
 1. Zaznacz zgody marketingowe i ustal limity na koncie.
 2. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i podaj źródło finansowania gry u bukmachera (pensja, spadek, oszczędności, itd.).
 3. Kliknij link aktywacyjny i dokończ rejestrację.

Gratulacje! Właśnie stałeś się posiadaczem tymczasowego konta w Fortunie, dzięki któremu zagrasz trzy zakłady bez ryzyka i będziesz mógł typować dowolne kupony z oferty przez 28 dni, natomiast nie otrzymasz darmowego zakładu 20 PLN za konto stałe, a w przypadku powodzenia na kuponach nie zdołasz wypłacić wygranych do banku.

Oczywiście wygrane środki na Twoim koncie są w 100% bezpieczne i otrzymasz do nich dostęp chwilę po tym, jak prześlesz skany obu stron dowodu osobistego oraz podasz numer konta bankowego. Kilka minut później pracownicy Fortuny poinformują Cię o pozytywnej weryfikacji konta stałego, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

Fortuna wpłaty i wypłaty

Co prawda jako posiadacz konta stałego w Fortunie możesz obstawić dowolny zakład bez konieczności wpłacania chociażby złotówki, natomiast umówmy się – wcześniej lub później będziesz chciał zasilić swój budżet na grę w tej firmie depozytem. Z pomocą przyjdą Ci wówczas bezpieczne metody płatnicze, a dolny limit wpłaty na poziomie 1 PLN nie powinien stanowić przeszkody.

Fortuna wpłaty

Oczywiście wszystkie depozyty w Fortunie są darmowe, a zatem bukmacher nie potrąca żadnej prowizji i dysponujesz kwotą identyczną do tej pobranej z Twojego rachunku bankowego. Darmowe są także przelewy wychodzące, a jedyną dostępną opcją są wówczas błyskawiczne transfery na konto w banku, których czas realizacji zamyka się zazwyczaj w 15 minutach.

Metody płatności bukmachera Fortuna

Wpłaty w Fortunie
Metoda Dolny limit transferu
Przelewy 24 1 PLN
Visa 1 PLN
Master Card 1 PLN
BLIK 1 PLN
Apple Pay 1 PLN
Tpay 1 PLN
PayU 1 PLN
Wypłaty w Fortunie
Błyskawiczny przelew bankowy 0,01 PLN

Co wchodzi w skład oferty Fortuna?

Rejestrując się w Fortunie otrzymasz dostęp do sportowych zakładów przedmeczowych, typów na żywo, a także do selekcji dotyczących Esportu, Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych. Dzięki temu masz pewność, że posiadając aktywny profil w tej firmie nie ominie Cię żadne wydarzenie, mecz lub wyścig.

 • Zakłady bukmacherskie
 • Zakłady LIVE
 • Wirtualne Sporty
 • Bet On Games

Fortuna EURO 2024

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Znakomita sekcja i najwyższa półka na polskim rynku. Co będziesz mógł typować po rejestracji profilu z kodem promocyjnym Fortuna? Wszystko! Do Twojej dyspozycji będą solidne kursy zarówno na topowe konkurencje i turnieje, jak również na niszowe sporty z drugiego końca świata lub wydarzenia odbywające się na niższym poziomie rozgrywkowym. Prawda jest taka, że trudno jest mi sobie wyobrazić jakieś zdarzenie, które będzie dostępne w ofercie innego bukmachera, a swoich kursów nie zaproponują na nie analitycy Fortuny. I niech to będzie najlepszym podsumowaniem całej sekcji.

Co do kluczowej pozycji w ofercie każdego bukmachera, czyli zakładów piłkarskich – moja nota to 10/10 i nie wyobrażam sobie, aby wymagać czegoś więcej. Kilkaset opcji zakładów na topowe ligi, szeroka oferta na baaardzo niszowe rozgrywki w Polsce i na świecie, niska marża oraz komplet narzędzi niezbędnych do skutecznego typowania w dłuższej perspektywie (m.in. Cashout, Bet Builder oraz Happy Hours umożliwiające grę bez 12% podatku o określonych porach).

Zakłady LIVE w Fortunie

W moich oczach jest to jedna z trzech najlepszych (obok STS i Superbet) sekcji na żywo na polskim rynku. Powodów takiego stanu rzecz jest całe mnóstwo, że wymienię tylko kursy na dziesiątki zdarzeń w ciągu dnia, zawsze aktualne i przydatne szczegółowe statystyki meczowe, relacja graficzna w Match Trackerze, czat na żywo pozwalający wymienić się spostrzeżeniami z innymi typerami, a także (a może przede wszystkim) setki darmowych transmisji w skali tygodnia. No, prawie darmowych, gdyż bukmacher prosi o wpłacenie depozytu i zagranie dowolnego zakładu za 2 PLN lub więcej, dzięki czemu można oglądać mecze na żywo w dobrej jakości przez 7 kolejnych dni.

Pozostałe oferty Fortuny

 • Bet On Games – w tej sekcji do dyspozycji graczy są kursy na trzy symulowane Gry Karciane, a mianowicie na Poker, Dragon Tiger i Baccarat.
 • Wirtualne Sporty – co uwzględnia ta sekcja? Odnajdziesz w niej kursy na kilka odmian piłki nożnej, rzuty karne, wyścigi psów, wyścigi konne, koszykówkę i samochody.

Esport – w tym miejscu spotkał mnie mały zawód, gdyż spodziewałem się, że tak duży gracz jak Fortuna opakuje Esport w odpowiedni sposób, tymczasem kursy na CS:GO oraz Call of Duty nie doczekały się oddzielnej sekcji, lecz trzeba ich szukać na liście tradycyjnych konkurencji sportowych. To nieco utrudnia całą zabawę, natomiast w pewnością nie uniemożliwia typowania sportów elektronicznych w Fortunie.

Fortuna zakłady wirtualne

Fortuna kod promocyjny – podsumowanie

Słowem zakończenia i podsumowania – czy powitalny pakiet dostępny z kodem promocyjnym Fortuny jest najlepszym bonusem na start dostępnym na polskim rynku w 2024 roku? Nie. Czy warto z niego skorzystać? Zdecydowanie tak i w moich oczach jawi się on jako idealna propozycja z perspektywy początkujących typerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem wyników meczów.

Fortuna bukmacher zakłady bez ryzyka

Dlaczego? Chociażby dlatego, że trzy pierwsze zakłady zagrasz bez ryzyka, a jeśli zabraknie Ci szczęścia, to cała stawka wróci do Ciebie w formie gotówki i sam zdecydujesz, czy wypłacasz środki do banku, czy może próbujesz nadal swoich sił. Początkujący typerzy docenią z pewnością także w 100% darmowy zakład, dzięki któremu można obstawić dowolny kupon nie ryzykując nawet złotówki depozytu, gdyż nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty (na palcach jednej ręki można policzyć takie firmy w Polsce, a w 2024 roku są to m.in. LV Bet, Betters oraz Fuksiarz).

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Fortuna
Promocja Kwota bonusu
Trzy zakłady bez ryzyka 300 PLN
Freebet bez depozytu 20 PLN
Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN

Wreszcie – Fortuna to po prostu znakomita platforma do typowania zakładów i nieprzypadkowo wygrywa rozmaite rankingi dla najlepszych bukmacherów w Polsce. Czeski gigant działa w naszym kraju całkowicie legalnie, a szczególnie zachwyceni jego ofertą będą eksperci od wielokrotnych kuponów AKO, na których czeka sporo promocji, a także typerzy na żywo, którzy będą mieli dostęp do setek darmowych transmisji LIVE w Fortuna TV w skali tygodnia.

Fortuna bukmacher aplikacja

Kod promocyjny Fortuna – FAQ

Bukmacher nie wymaga podania kodu promocyjnego, abyś mógł odebrać powitalny bonus Fortuna.

Rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna gwarantuje dostęp do pakietu bonusów o łącznej wartości 325 PLN, w tym trzech powitalnych zakładów bez ryzyka.

Jeśli marzy Ci się maksymalny pakiet na start od Fortuny, to kod bonusowy powinieneś wykorzystać podczas rejestracji konta w tej firmie (możesz to także zrobić w aplikacji mobilnej bukmachera).

Nie, podczas moich testów w ofercie promocyjnej Fortuny nie był uwzględniony bonus urodzinowy.

Czeski bukmacher prowadzi jedną z najbardziej sprzyjających graczom strategii na tym polu, a mianowicie zwraca środki za przegrane kupony po rejestracji w formie gotówki, dzięki czemu możesz od razu przelać je do banku lub typować kolejne zakłady bukmacherskie Fortuna.

Autor

Wojciech Szeląg

33 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!