Maciej Jasko photo
Maciej Jasko

- 29 sty, 2024

Betway zawiesza działalność w Polsce

Bukmacher Betway ogłosił na swojej stronie, iż z dniem 15 stycznia 2024 roku zawiesza swoją aktywność w Polsce. To oznacza, że począwszy od tej daty, obstawianie zakładów na platformie betway.pl stanie się niemożliwe. Niemniej jednak dla graczy niesie to dobrą nowinę, gdyż zgodnie z naszymi informacjami operator planuje ponowne uruchomienie usług jeszcze w tym samym półroczu. Tym razem jednak będzie to zupełnie nowy rozdział, z pełni dopracowanym produktem i unikalnym podejściem.

betway zawiesza działalność

Komunikat bukmachera

Na witrynie www.betway.pl można znaleźć komunikat dotyczące zawieszenia działalności w Polsce:

„Informujemy, że dnia 15 stycznia 2024 roku zawieszamy działalność w Polsce. Oznacza to, że od tej daty, nie będzie można obstawiać zakładów w betway.pl

Od dzisiaj zaprzestaliśmy także przyjmowania depozytów oraz rejestracji nowych graczy .

Do 31 stycznia 2024 roku, użytkownicy serwisu mogą:

  • Skontaktować się z Obsługą Gracza
  • Zalogować się do konta
  • Wypłacić zgromadzone środki
  • Zamknąć swoje konto

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem pomoc@betway.pl.

Dlaczego zawieszamy działalność?
Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby poprawić nasz produkt. Pomimo tego, że przez cały czas ulepszaliśmy stronę, nadszedł czas na kompletną zmianę – ta może dokonać się wyłącznie kiedy strona nie będzie aktywna.”

Co to oznacza dla typerów?

Nasze wcześniejsze informacje zostały potwierdzone, a operator zamierza rozpocząć ponowną działalność z ulepszonym produktem już w pierwszym kwartale 2024 roku. Ostatnie tygodnie były dla bukmachera intensywnym okresem pracy, mającym na celu przygotowanie się do ponownego startu. W chwili obecnej trwają ostatnie poprawki, które można wprowadzić jedynie w okresie, gdy strona jest nieaktywna.

Według dostępnych informacji redakcyjnych, planowany ponowny start, tym razem głośny, jest zaplanowany na koniec lutego. Wtedy będziemy w stanie dokładnie przeanalizować ostateczny produkt, jaki www.betway.pl zaoferuje polskim graczom. To będzie okazja do gruntownego zbadania wszystkich ulepszeń i innowacji wprowadzonych przez operatora.

Autor

Maciej Jasko

32 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net