Maciej Jasko photo
Maciej Jasko

- 10 lip, 2023

Bumerang Promocja 2023 od Fuksiarz

Bukmacherzy co chwilę przygotowują dedykowane promocję pod najbardziej emocjonujące wydarzenia sportowe. Najlepsi operatorzy oraz ich działy marketingu non-stop starają się udostępnić nowe bonusy powitalne oraz promocje okolicznościowe aby zaspokoić apetyt swoich klientów. Jeden z topowych bukmacherów online w Polsce, który jest co miesiąc w naszym rankingu bukmacherów – operator zakładów sportowych Fuksiarz.pl przygotował bardzo interesującą promocję typu – zakład bez ryzyka, czyli cashback. Poniżej prezentujemy zasady oraz co trzeba zrobić aby zakwalifikować się do tego bonusu. Ponadto radzimy abyście zapoznają się z pełną listą bonusów które są oferowane przez Polskich bukmacherów online – sprawdzić je można TUTAJ.

fuksiarz promocja champions league

Zakład bez ryzyka u Fuksiarz.pl

Już jutro czyli 11.07.2023 startują eliminacje do najgorętszej Ligi w Europie czyli LIGI MISTRZÓW na sezon 2023/2024. W tym dniu wystąpi drużyna Raków Czestochowa, która podejmie u siebie mistrza Estonii – Florę Talinn. Mecz zacznie się o godzinie 20:00 na stadionie miejskim w Częstochowie przy ulicy Bolesława Limanowskiego 83. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ bukmacherzy oferują co raz to nowe promocje i tak też jest w przypadku promocji FUKS BUMERANG od operatora Fuksiarz.pl – poniżej prezentujemy zasady owego bonusu cashback.

Aby wziąć udział w akcji, należy kliknąć dołącz na stronie Fuks Bumerang, wpłacić min. 50 zł i zacząć stawiać kupony AKO z min. 5 zdarzeniami. Jeśli dokładnie jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, gracz otrzyma zwrot 100% postawionej stawki do 500 zł w formie freebetu. W promocji biorą udział za równo kupony pre-match jak i na żywo. Każdy gracz może postawić dowolną liczbę kuponów, kwalifikujących się do promocji, ale zwrot zostanie przyznany tylko za pierwszy kupon, który spełni jej warunki. Promocja zaczyna się we Wtorek (11.07.2023) o godzinie 10:00 a potrwa do Środy do godziny 23:59.

Warto pamiętać, iż bukmacher Fuksiarz.pl oferuję pełną gamę metod depozytu na swoim portalu, a wszystkich dostępne opcjach depozytu może przeczytać w naszej recenzji o Fuksiarzu.

Życzymy powodzenia!

Autor

Maciej Jasko

27 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net