Piotr Florczykowski photo
Piotr Florczykowski

- 22 lis, 2023

FAME MMA 20 REBORN: typy, kursy i karta walk

Fani sportów walki z udziałem celebrytów odliczają dni do kolejnej gali pod szyldem federacji FAME MMA. Tym razem najlepsi freak fighterzy zawitają do łódzkiej Atlas Areny, a nas rzecz jasna najmocniej interesują zakłady i typy bukmacherskie na FAME MMA 20 REBORN. Wszystkie informacje o FAME REBORN znajdziesz w nastym artykule.

FAME MMA REBORN – informacje o gali

9 grudnia 2023 roku oczy wszystkich fanów freak fightów w naszym kraju skierowane będą na łódzką Atlas Arenę. To właśnie tam odbędzie się 20. już gala pod szyldem FAME MMA, a rozgłos jaki dotyczył federacji w ostatnich tygodniach jedynie dodaje smaczku całemu wydarzeniu.

Tym bardziej jeśli zerkniemy na kartę walk FAME MMA 20 REBORN. Większość pojedynków zapowiada się bardzo atrakcyjnie, natomiast fakt, że w walce wieczoru wystąpi Sylwester Wardęga, który poniekąd zapoczątkował aferę Pandora Gate z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko fanów freak fightów.

FAME MMA 20 REBORN – informacje o gali
Kiedy? 9 grudzień 2023, godz. 19:30
Gdzie? Atlas Arena Łódź
Gdzie obstawiać? Bukmacher Betclic
Zakład bez ryzyka? Tak, 200 PLN
Kod promocyjny? FAMEVIP
Gdzie transmisja? PPV (cena od 34 PLN)

Gdzie obstawiać FAME REBORN?

Federacja od lat współpracuje na wyłączność z legalnym bukmacherem Betclic, dlatego oferta kursowa i zakłady na to wydarzenie dostępne są tylko w tym serwisie. Czy to oznacza, że klienci firm STS, Fortuna lub Superbet nie będą mieli możliwości typowania gali? Oczywiście, że będą, natomiast warunkiem jest rejestracja w Betclic. Jeśli zastanawiacie się nad założeniem konta w tym serwisie, to być może przekonają Was zakłady bez ryzyka na FAME MMA 20 REBORN – więcej o cashback betclic tutaj. Rozgłos, jakim cieszą się kolejne gale FAME MMA nie ogranicza się jedynie do szczelnego wypełniania hal oraz transmisji PPV wykupionych w setkach tysięcy. Popularność FAME MMA przekłada się także na zainteresowanie typerów obstawiających wyniki poszczególnych walk z udziałem swoich ulubieńców.

FAME MMA REBORN Karta walk

Obstawianie FAME MMA REBORN w Betclic cieszy się tak sporą popularnością wśród graczy m.in. za sprawą głośnych nazwisk na karcie walk. Pamiętajcie, że do gali pozostało jeszcze nieco czasu, a z racji tego, że większość fighterów nie jest profesjonalnymi sportowcami, to może dojść do małych przetasowań.

Na ten moment włodarze FAME MMA zakontraktowali 11 pojedynków, natomiast typerom planującym obstawianie gali REBORN radzimy trzymać rękę na pulsie do ostatnich chwil. Niewykluczone, że któryś z fighterów dozna kontuzji i wówczas jego nazwisko powinno zostać błyskawicznie zamienione innym zawodnikiem (oczywiście wszystkie obstawione wcześniej zakłady bukmacherskie zostaną w takiej sytuacji unieważnione).

FAME MMA 20 REBORN – Main event

Walką wieczoru podczas FAME MMA REBORN będzie starcie Sebastiana Fabijańskiego z Sylwestrem Wardęgą. Jest to bardziej pojedynek medialny, niż stricte sportowy, gdyż obaj fighterzy posiadają głośne nazwiska, które bez dwóch zdań przyciągną kibiców do hali i przed telewizory.

 • Kategoria 79 kg: Sebastian Fabijański vs. Sylwester Wardęga – boks, małe rękawice

Fabijański bił się dla FAME MMA dwa razy i dwa razy dość gładko poległ. W drugim przypadku walka z Filipem “Filipkiem” Marcinkiem skończyła się dla aktora i rapera bardzo nieprzyjemnie. Fabijański został brutalnie znokautowany i już po 30 sekundach opuścił klatkę na noszach przy asyście służb medycznych.

Niewiele, albo w ogóle nie lepszy rekord w FAME MMA ma Sylwester Wardęga. Słynny YouTuber również wystąpił na dwóch galach pod szyldem tej federacji i również dwukrotnie poległ, natomiast szczególnie w ostatnim pojedynku z Dannym Ferrerim pokazał kawał charakteru.

W ostatnich tygodniach Wardęga zasłynął z głośnego filmu obnażającego kulisy afery Pandora Gate. Film przyniósł mu spory rozgłos, ale przy okazji narobił mu mnóstwo wrogów w świecie patocelebrytów zamieszanych w całą aferę. Jak popularny YouTuber wytrzyma ciśnienie i czy nie przeszkodzi mu to w przygotowaniach do walki? Przekonamy się 9 grudnia.

FAME REBORN – Co-main event

Również pozostałe pojedynki na karcie walk FAME MMA 20 REBORN prezentują się naprawdę imponująco. Mnóstwa emocji powinien dostarczyć pojedynek Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, z kolei w starciu Normana Parke z Maciejem Sulęckim liczymy na sporo jakości czysto sportowej. Olbrzymią publikę zgromadzi także zapewne walka z udziałem króla polskich freak fightów Amadeusza Roślika, a popularny “Ferrari” stanie naprzeciwko Kornela “Koro” Regela.

 • Kategoria Open: Patryk Bandurski vs. Piotr Szeliga – boks, małe rękawice
 • Kategoria 80 kg: Norman Parke vs. Maciej „Striczu” Sulęcki – boks/K-1
 • Kategoria 77,1 kg: Amadeusz Roślik „Ferrari” vs. Kornel „Koro” Regel – MMA
 • Kategoria 83,9 kg: Norbert „Dis” Gierczak” vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA, małe rękawice
 • Kategoria 93 kg: Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs. Michał “Wampir” Pasternak – boks, małe rękawice
 • Kategoria 60,5 kg: Elizabeth Anorue vs. Natalia „Navcia” Korgol – K-1
 • Kategoria 77,1 kg: Adrian Polański vs. Grzegorz „Greg” Gancewski – MMA
 • Kategoria 90 kg: Jakub „Maślana” Maślanka vs. Natan „Bóg Estetyki” Marcoń – K-1, małe rękawice

FAME 20 – Karta wstępna

Również na karcie wstępnej FAME REBORN nie brakuje głośnych nazwisk, a my najbardziej ostrzymy sobie zęby na pojedynek Marcina Wrzoska z Tomaszem Gromadzkim. Co prawda “Polish Zombie” Wrzosek znacznie lepiej czuje się w formule MMA, jednak również w formule K-1 obaj zawodnicy powinni dać dobrą walkę.

 • Kategoria 58 kg: Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska – K-1
 • Kategoria 80 kg: Marcin Wrzosek „Polish Zombie” vs. Tomasz „Zadyma” Gromadzki, K-1

Historia FAME MMA

Pierwsza gala pod szyldem federacji FAME MMA odbyła się w roku 2018. Twarzą federacji jest Wojciech Gola, a zbliżający się wielkimi krokami event w Łodzi będzie już 20. galą z cyklu Fame. Oficjalnym partnerem FAME MMA jest legalny bukmacher Betclic, który umożliwia typowanie walk na wyłączność (kursów na FAME MMA REBORN nie odnajdziecie w żadnej innej firmie z rankingu legalnych operatorów).

fame mma reborn

W przeszłości swoje walki dla FAME MMA stoczyli m.in. Lil Masti, Linkimaster, Zusje, Stifler, Don Kasjo, Norman Parke, Marcin Najman, Amadeusz Ferrari, Sebastian Fabijański oraz Arkadiusz Tańcula.

FAME MMA REBORN: kursy bukmacherskie Betclic

Kluczową kwestią podczas obstawiania FAME MMA 20 REBORN są kursy bukmacherskie Betclic. To właśnie wysokość kursów pozwala ocenić szanse obu fighterów w bezpośrednim pojedynku, a także determinuje kwotę wygraną na kuponie. Aktualne kursy bukmacherskie na FAME MMA 20 REBORN prezentują się tak jak poniżej, natomiast warto mieć z tyłu głowy, że typowanie analityków Betclic może ulec zmianie. Radzimy trzymać rękę na pulsie i na bieżąco analizować informacje napływające z obozów poszczególnych fighterów.

FAME MMA 20 REBORN – kursy bukmacherskie Betclic
Main event
Sebastian Fabijański 1.90 1.75 Sylwester Wardęga
Co-main event
Patryk Bandurski 1.35 2.75 Piotr Szeliga
Norman Parke 2.25 1.52 Maciej „Striczu” Sulęcki
Amadeusz Roślik „Ferrari” 1.25 3.30 Kornel „Koro” Regel
Norbert „Dis” Gierczak” 1.10 5.10 Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
Dominik „Japoński Drwal” Zadora 3.00 1.30 Michał “Wampir” Pasternak
Elizabeth Anorue 1.15 4.25 Natalia „Navcia” Korgol
Adrian Polański 1.33 2.85 Grzegorz „Greg” Gancewski
Jakub „Maślana” Maślanka 1.33 2.85 Natan „Bóg Estetyki” Marcoń
Karta wstępna
Iga Kozińska 4.25 1.15 Weronika Malinowska
Marcin Wrzosek „Polish Zombie 1.38 2.35 Tomasz „Zadyma” Gromadzki

Typy na FAME MMA 20 REBORN

Znając kursy bukmacherskie na FAME MMA 20 REBORN znacznie łatwiej będzie nam skonstruować zwycięski kupon przed tą galą. My postanowiliśmy obstawić wyniki trzech walk, a łączna stawka 227 PLN zagwarantuje nam wygraną rzędu nieco ponad 600 PLN w przypadku powodzenia. Dlaczego obstawiamy nasze typy na FAME REBORN za właśnie taką kwotę? Ponieważ bukmacher Betclic oferuje nowo zarejestrowanym użytkownikom cashback 200 PLN, jeżeli pierwszy kupon będzie przegrany. Zwrotu gotówki oferowany przez Betclic to 200 PLN, który jest stosowany przy zakładzie wynoszącym co najmniej 227 PLN, z uwzględnieniem 12% podatku obrotowego, który jest odliczany przez bukmachera.

fame mma 20 walka wieczoru

W pierwszym typie obstawiamy walkę wieczoru i zwycięstwo Sylwestra Wardęgi nad Sebastianem Fabijańskim. Obaj fighterzy mają dotychczas wyłącznie złe wspomnienia z walkami w klatce, natomiast w naszej opinii to Wardęga był zawodnikiem, który zaprezentował się o niebo lepiej. Fabijański błyszczy głównie na ściance i podczas konferencji i według nas polegnie po raz trzeci.

fame mma 20 koro ferrari

Nasz drugi typ na FAME MMA 20 REBORN od Betclic idzie na Amadeusza Roślika. “Ferrari” w przeszłości różnie podchodził do kwestii przygotowania formy na walkę, jednak w tym przypadku jest sporym faworytem, a jego porażka ze znacznie mniej doświadczonym Regelem byłaby sporą niespodzianką.

fame mma 20 zadyma polish zombie

Ostatnia selekcja na naszym kuponie to typ na zwycięstwo Marcina Wrzoska, który zapewne lepiej czułby się w formule MMA, jednak również formuła K-1 nie jest mu obca i powinien wykorzystać swoje atuty i doświadczenie.

typy fame mma 20

Typy Fame MMA 20

Ustaliliśmy już, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA 20 REBORN dostępne są jedynie w Betclic. Jeśli zatem macie swoich faworytów i planujecie skonstruować kupon na to wydarzenie, to pamiętajcie, że konieczna będzie wcześniejsza rejestracja konta. Posiadacze aktywnego konta w Betclic mogą wpłacić depozyt i zabrać się za tworzenie kuponu. Jak tego dokonać? Wszystko sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków, które prezentujemy poniżej:

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza w Betclic.
 2. Rozwiń listę dyscyplin sportowych po lewej stronie.
 3. Odszukaj sekcję SPORTY WALKI i wybierz FAME MMA.
 4. Kliknij na button z kursem obok zawodnika, którego walkę chcesz obstawić.
 5. Podaj stawkę kuponu i obstaw zakład (pamiętaj, że na kuponie może znaleźć się jedna lub kilka selekcji).
 6. Jeśli wszystkie typy na FAME MMA 20 REBORN okażą się poprawne, wówczas chwilę po zakończeniu gali wygrana pojawi się w budżecie.
 7. Środki możesz przelać do banku lub obstawiać kolejne kupony z oferty zakładów sportowych Betclic.

FAME MMA 20 REBORN – co można typować?

Do dyspozycji klientów Betclic są także FAME MMA kursy na długość poszczególnych pojedynków, a także moment oraz sposób zakończenia walki przez danych fighterów. Po pełną ofertę zakładów bukmacherskich na FAME MMA 20 REBORN warto odwiedzić oficjalną stronę firmy Betclic.

 • Zwycięzca pojedynku,
 • Metoda zwycięstwa (KO, TKO, DQ, poddanie, przez decyzję),
 • Liczba rund,
 • W której rundzie zawodnik wygra walkę?
 • Czy będzie pełen dystans?
 • Zakłady specjalne (np. kontuzja zawodnika, nielegalne zagranie).

Doświadczeni typerzy doskonale o tym wiedzą, natomiast nie możemy wykluczać, że takiej informacji nie posiadają początkujący gracze. Musicie bowiem wiedzieć, że obstawianie FAME MMA 20 REBORN wykracza daleko poza typowanie zwycięzców poszczególnych walk.

FAME MMA 20 REBORN – obstawianie bez ryzyka w Betclic

Nowych klientów bukmachera Betclic z pewnością zainteresuje fakt, że do ich dyspozycji są zakłady bez ryzyka na FAME MMA 20 REBORN. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że dokonując rejestracji konta w tym serwisie z kodem promocyjnym FAMEVIP obstawicie dowolne typy na FAME REBORN bez obawy o bezpieczeństwo swoich środków, a w przypadku porażki odzyskacie całość straconej stawki.

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.betclic.pl).
 2. Kliknij button ZAREJESTRUJ SIĘ i załóż konto w tym serwisie.
 3. Wpisz hasło FAMEVIP w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.
 4. Wpłać depozyt i obstaw dowolne zakłady bukmacherskie na FAME MMA 20 REBORN.
 5. Trafiłeś? Wygrana jest Twoja i chwilę później środki znajdą się na głównym saldzie depozytowym, skąd będziesz mógł przelać je do banku.
 6. Zabrakło Ci szczęścia? Bukmacher zwróci Ci całość przegranych środków.
 7. Maksymalny cashback bonus Betclic wynosi 200 PLN (przy stawce 227 PLN lub więcej – bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy).
 8. Zwrot otrzymasz w formie freebetów, które wykorzystasz na kuponach z kursem min. 2.14.
 9. Dokonując depozytu w dniu rejestracji otrzymasz także dodatkowy freebet o wartości 5 PLN do wykorzystania na dowolne zdarzenia z oferty zakładów Betclic.

fame mma 20 kod bonusowy

Najczęściej zadawane pytanie o FAME MMA 20 – FAQ

Kursy na FAME MMA REBORN dostępne będą jedynie w ofercie firmy Betclic, oficjalnego partnera federacji.

Oczywiście, że tak! Bukmacher Betclic posiada komplet niezbędnych zezwoleń, a aktualna licencja Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.11.2017 i jest ważna do 2024 roku.

Początek eventu w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 19:30, a transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Wydarzenie FAME MMA 20 zaplanowane jest na 9 grudnia 2023 roku.

Autor

Piotr Florczykowski

6 Artykułów

Jestem autorem i redaktorem tekstów, aktywnym w branży pisarskiej przez 12 lat. W ostatnim czasie skupiam swoje działania na tematyce sportu i szeroko pojętego igamingu. Dołączyłem do naszego zespołu w 2017 roku i głównie zajmuję się tworzeniem treści związanych z typowaniem i branżą bukmacherską. Moją specjalizacją jest przede wszystkim piłka nożna, ale interesuję się również MMA, boksem, koszykówką, a ostatnio także e-sportem, szczególnie League of Legends. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę dla firm krajowych, jak i zagranicznych. Jestem pasjonatem obstawiania - pierwsze kuponówki wysyłałem w punktach naziemnych zaraz po ukończeniu 18. roku życia. Mam wykształcenie anglistyczne i doświadczenie w branży edukacyjnej i tłumaczeniowej. Prywatnie jestem fanem Manchesteru City.