Piotr Florczykowski photo
Piotr Florczykowski

- 3 lip, 2024

Promocja „Napad na Sklep” od ComeOn

Promocja „Napad na Sklep” jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów zarejestrowanych w serwisie ComeOn, którzy mają ukończone 18 lat. Ważne jest, aby uczestnicy posiadali zweryfikowane konto użytkownika. Niestety, gracze, którzy nie mają dostępnych ofert w Sklepie Gracza, są wyłączeni z tej promocji. Aby zakwalifikować się do udziału w promocji, należy odpowiedzieć na pierwsze pytanie od 27 czerwca 2024 roku do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania, którego dotyczy pytanie, czyli do 29 czerwca 2024 roku. Na początku gry każdy uczestnik otrzymuje 100 000 punktów gracza. Zadaniem gracza jest odpowiedzenie na wszystkie 9 pytań. Punkty, które pozostaną w puli po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, stają się nagrodą gracza.

Promocja „Napad na Sklep” – szczegóły i zasady

Codziennie pojawia się nowe pytanie. Jeśli nie odpowiesz na pytanie do momentu rozpoczęcia spotkania, którego dotyczy, gra wygaśnie i zostanie uznana za przegraną. Maksymalna wygrana wynosi 100 000 punktów gracza, które zostaną przelane na Twoje konto w ciągu 72 godzin od zakończenia gry. Promocja „Napad na Sklep” jest organizowana przez Cherry Online Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Firma posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 roku.

comeon napad na sklep

Regulamin Promocji „Napad na Sklep”

Każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, jest zarejestrowanym użytkownikiem serwisu comeon.pl i ma zweryfikowane konto, może wziąć udział w promocji. Zadaniem uczestnika jest odpowiedź na każde z pytań dotyczących spotkań w rundzie finałowej EURO 2024, odbywających się w dniach 29.06-14.07.2024. Uczestnik wybiera odpowiedź, którą uważa za prawidłową, przesuwając punkty suwakiem do przyporządkowanej odpowiedzi. Punkty można podzielić w dowolnej konfiguracji – wszystko na jedną odpowiedź lub podzielić na części do każdej z odpowiedzi. Odpowiedzi na pytania będą aktualizowane na bieżąco po zakończeniu spotkania. Po rozpoczęciu każdego ze spotkań, w przypadku braku odpowiedzi, uczestnik traci możliwość dalszego udziału w promocji, a jego punkty przepadają.

napad na sklep comeon

Organizator przeznacza na promocję pulę 100 000 punktów gracza na start każdego z uczestników. Wygrane punkty są ważne bezterminowo i można je wymienić na nagrody określone w regulaminie nagród dostępnym na stronie www.comeon.pl. Punkty mogą być wypłacone dopiero po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania. Nagrody zostaną dopisane na konta uczestników do dnia 18.07.2024 do godz. 18:00. Organizator może anulować wygrane wynikające z promocji „Napad na Sklep” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu. Reklamacje związane z promocją należy składać drogą elektroniczną na adres działu obsługi klienta. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania. O wyniku rozpatrzenia reklamacji uczestnik zostanie poinformowany w formie, w jakiej została złożona reklamacja.

Autor

Piotr Florczykowski

6 Artykułów

Jestem autorem i redaktorem tekstów, aktywnym w branży pisarskiej przez 12 lat. W ostatnim czasie skupiam swoje działania na tematyce sportu i szeroko pojętego igamingu. Dołączyłem do naszego zespołu w 2017 roku i głównie zajmuję się tworzeniem treści związanych z typowaniem i branżą bukmacherską. Moją specjalizacją jest przede wszystkim piłka nożna, ale interesuję się również MMA, boksem, koszykówką, a ostatnio także e-sportem, szczególnie League of Legends. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę dla firm krajowych, jak i zagranicznych. Jestem pasjonatem obstawiania - pierwsze kuponówki wysyłałem w punktach naziemnych zaraz po ukończeniu 18. roku życia. Mam wykształcenie anglistyczne i doświadczenie w branży edukacyjnej i tłumaczeniowej. Prywatnie jestem fanem Manchesteru City.