Magda Żukowska

Autorka i redaktorka tekstów. Od 2018 roku związana jest z branżą sportową i bukmacherską, gdzie miała okazję pisać dla różnych platform.

To właśnie spod jej pióra wychodzą wszystkie specjalistyczne artykuły dotyczące zakładów bukmacherskich oraz samych bukmacherów. Autorka skrupulatnie bada i analizuje tematykę, by dostarczyć czytelnikom wartościowych informacji. Ponadto, Magda jest źródłem aktualnych wiadomości o nowościach i najświeższych ofertach związanych z branżą bukmacherską. Śledzi zmiany na rynku, dzięki czemu nasza strona zawsze dostarcza najświeższe informacje dla naszych czytelników.

Jej ulubionym sportem jest tenis, który pasjonuje ją nie tylko jako kibic, ale również jako amatorska zawodniczka. Mimo że gra w tenisa amatorsko, z ogromnym zainteresowaniem śledzi wszystkie rozgrywki tenisowe, czerpiąc z nich inspirację do tworzenia treści. Jej wszechstronna wiedza i zamiłowanie do tego sportu sprawiają, że jest w stanie przekazywać czytelnikom fascynujące informacje o tenisowych wydarzeniach na całym świecie.