Wojciech Szeląg photo

Bukmacherskie kody promocyjne 2024

Z pewnością jesteś już zaznajomiony z ideą bonusów powitalnych, ale czy zastanawiałeś się, jak działają kody promocyjne w świecie zakładów bukmacherskich? Bukmacherzy wykorzystują je jako narzędzie do efektywniejszego przyciągania nowych użytkowników do swoich platform poprzez rejestrację. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, aby lepiej zrozumieć, jak funkcjonują kody bonusowe i co należy wziąć pod uwagę podczas oceny różnych ofert promocyjnych. Ten artykuł dostarczy Ci szczegółowych informacji nie tylko na temat kodów, ale także o samych bonusach, które oferują bukmacherzy.

Najlepsze bukmacherskie kody promocyjne Maj 2024 😎

U których legalnych bukmacherów nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe środki w zamian za kod bonusowy? Które firmy mają najlepszy kod promocyjny w 2024 roku? Postanowiliśmy wyróżnić kilku liderów polskiego rynku internetowych zakładów sportowych.

Kod promocyjny STS

Bukmacher STS od lat wiedzie prym na polskiej scenie zakładów sportowych, a wpływ na taki stan rzeczy mają nie tylko szeroki wachlarz zakładów i znakomita sekcja na żywo, ale także atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych dostępnych z kodem promocyjnym STSBZ. Wszystko czego wymaga bukmacher to rejestracja konta stałego z ww. kodem bonusowym, a do zgarnięcia są następujące premie:

1️⃣ Bonus 100% od 1. depozytu 300 PLN.

2️⃣ Bonus 50% od 2. depozytu 500 PLN.

3️⃣ Bonus 50% od 3. depozytu 700 PLN.

4️⃣ Zakład bez ryzyka za kod STSBZ 100 PLN.

5️⃣ Bonus za zadania 60 PLN.

 • Selling Point-1 Bonus za zadania 60 zł
 • Selling Point-2 Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Selling Point-3 Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł

Kod promocyjny Betcris

Bukmacher Betcris może nie ma tak długiego stażu jak inni, ale mimo to oferuje usługi na poziomie „premium”. Wyróżnia go atrakcyjny pakiet startowy z kodem BZ1400BONUS, który obejmuje powitalny bonus w wysokości 1400 PLN. Ponadto można również odebrać dodatkowe 20 PLN za aplikację mobilną.

1️⃣ Freebet 100% od 1 depozytu do 400 PLN

2️⃣ Freebet 50% od 2. depozytu do 500 PLN.

3️⃣ Freebet 50% od 3. depozytu do 500 PLN.

4️⃣ Ekstra freebet 20 PLN z kodem BZ1400BONUS.

 • Selling Point-1 Obstawiaj bez podatku
 • Selling Point-2 Koło fortuny 20 zł freebet
 • Selling Point-3 20 zł freebet za aplikację

Fortuna kod promocyjny

Fortuna zakłady bukmacherskie online to drugi obok STS lider polskiego rynku i firma, która od przeszło dwóch dekad oferuje swoim klientom produkty z górnej półki. Mnóstwo niespodzianek czeka na nowych klientów Fortuny, a pula darmowych środków będzie jeszcze wyższa, jeśli podczas rejestracji wykorzystacie Fortuna kod bonusowy o treści FORTUNABZ. Każdy z takich typerów będzie miał dostęp do następujących promocji:

1️⃣ Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN.

2️⃣ Drugi zakład bez ryzyka 200 PLN.

3️⃣ Trzeci zakład bez ryzyka 300 PLN.

4️⃣ Freebet bonus bez depozytu 20 PLN.

 • Selling Point-1 30 dni gry bez podatku
 • Selling Point-2 Freebet 20 zł za rejestrację
 • Selling Point-3 5 zł za udostępnianie kuponów

Kod promocyjny Superbet

Bukmacher Superbet to serwis o znacznie krótszym stażu, niż ww. dwójka, jednak to nie przeszkadza mu w tym, aby oferować swoim klientom usługi ze znaczkiem “premium”. Bardzo mocnym punktem oferty bukmachera jest jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów na start dostępny z kodem SUPERBET, którego znakiem rozpoznawczym jest cashback bonus aż do 3500 PLN gwarantujący tydzień gry bez ryzyka!

1️⃣ Bonus 100% od 1. depozytu 200 PLN.

2️⃣ Tydzień gry bez ryzyka 3500 PLN.

3️⃣ Freebet w aplikacji mobilnej 20 PLN.

4️⃣ Freebet za kod bonusowy SUPERBET 34 PLN.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą sekcją recenzji bukmacherskich oraz rankingiem bukmacherów w Polsce, gdzie opisujemy wszystkich legalnych bukmacherów oferujących zakłady hazardowe online.

Bukmacherskie kody bonusowe Maj 2024 🤑

Przy kwestii wyboru bukmachera i rejestracji konta gracza należy zwracać uwagę przede wszystkim na wiarygodność firmy oraz ofertę zakładów sportowych, a i tak w większość z nas założy konto u bukmachera, który będzie miał najwyższy bonus powitalny. Warto jednak pamiętać, że pakiet na start może okazać się jeszcze bardziej okazały, jeśli wykorzystacie nasz specjalny kod bonusowy.

W kolejnych fragmentach naszego poradnika typera dowiecie się czym są bukmacherskie kody promocyjne, skąd je brać, kiedy je wykorzystać, kto może to zrobić oraz dlaczego warto korzystać z kodów promocyjnych. Jeśli zatem hasło “skubiemy bukmachera” nie jest Wam obce, to trafiliście w odpowiednie miejsce.

 • Selling Point-1 Bonus 100% od depozytu 200 zł
 • Selling Point-2 Freebet 34 zł
 • Selling Point-3 Pierwszy tydzień obstawiaj bez ryzyka

Co to jest kod bonusowy? 🤔

Kod bonusowy to specjalne hasło, dzięki któremu gracz będzie miał dostęp do dodatkowych bonusów powitalnych. Korzystając z kodów promocyjnych zwiększycie zatem pulę dostępnych już wcześniej bonusów, a także odblokujecie nowe premie, dostępne wyłącznie z kodem bonusowym.

Liderzy polskiego rankingu legalnych bukmacherów robią co w ich mocy, aby ich klienci byli maksymalnie usatysfakcjonowani. Jednym ze sposobów, aby tak się stało są atrakcyjne bonusy powitalne, a pula darmowych środków na start może być jeszcze bardziej okazała, jeśli skorzystacie ze specjalnego kodu bonusowego.

Czy kod promocyjny i kod bonusowy to jest to samo?

Oczywiście, że TAK. Wydaje się, że polscy bukmacherzy wybierają różnorodne nazewnictwa dla podobnych funkcji, co sprawia, że wyróżniają się bardziej nazwą niż ofertą. To zjawisko jest zauważalne w różnych określeniach, które można napotkać na ich platformach:

 • kod promocyjny,
 • kod bonusowy,
 • promo kod,
 • bonus kod,
 • rejestracyjny kod,
 • kod specjalnej oferty.

Jeśli natkniesz się w sieci na inne, jeszcze bardziej innowacyjne i atrakcyjne nazewnictwo dla kodu, nie martw się. W rzeczywistości, mimo różnych nazw, te kody nadal pełnią tę samą funkcję, która nie zmieniała się przez lata.

Jak działają bukmacherskie kody promocyjne? 🤔

Są dwa sposoby, aby wykorzystać kod bonusowy od legalnego bukmachera i cieszyć się dodatkową pulą darmowych środków na typowanie zakładów sportowych online. Zanim jednak zdradzimy Wam w jaki sposób wykorzystać kod promocyjny ustalmy inną kluczową kwestię, a mianowicie kiedy można to zrobić.

A jest to tak istotne, gdyż kod bonusowy może zostać wykorzystany tylko w jednym momencie, a mianowicie podczas rejestracji konta, czyli w trakcie wypełniania formularza na stronie legalnego bukmachera online. Jeśli nie zrobicie tego podczas procesu rejestracji u bukmachera, to będzie to nieodwracalne i bezpowrotnie stracicie szansę na dodatkowy bonus powitalny.

kody promocyjne sts

Jak skorzystać z kodu bonusowego? Wystarczy skopiować go z naszej strony i wkleić w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.

Jeśli zatem chcecie mieć pewność, że kod bonusowy załaduje się w sposób prawidłowy i zagwarantuje Wam dostęp do dodatkowej puli bonusów powitalnych, to najbezpieczniej będzie przejść na stronę bukmachera przez dedykowany artykuł w naszym serwisie, dzięki czemu kod promocyjny załaduje się automatycznie, a Wy będziecie mieli 100% pewność, że dodatkowe bonusy będą do Waszej dyspozycji.

Gdzie wpisać promocyjny kod u bukmachera?

W formularzu rejestracyjnym każdego bukmachera znajduje się dedykowane miejsce do wpisania kodu bonusowego lub promocyjnego, często opatrzone różnymi wariantami tej nazwy. Kluczowe jest, aby wpisać kod w identycznej formie, jak jest podany na stronie. Dodatkowo, niektórzy bukmacherzy oferują specjalne linki przekierowujące bezpośrednio do formularza z automatycznie wypełnionym kodem promocyjnym, co jeszcze bardziej upraszcza proces.

Porównanie bukmacherów Maj 2024

logo image for sts
4.9/5

STS

logo image for gobet
4.6/5

GOplusbet

Image for Fuksiarz Casino
4.7/5

Fuksiarz

logo image for forbet
4.7/5

forBET

Bonus
Oferta powitalna 760 PLN
Zakład bez ryzyka 500 PLN
Bonus na start aż 260 PLN
Cashback do 1000 PLN
Metody płatności
BLIK Skrill Neteller Visa
Visa MasterCard Przelewy24 Paysafecard
Dotpay PayU Trustpay Przelewy24
PayU Visa MasterCard Dotpay
Promocje
 • Bonus za zadania 60 zł
 • Bonus od depozytu aż 600 zł
 • Zaproś kumpli i zgarnij do 340 zł
 • Pakiet powitalny 900 zł
 • Kurs 100 dla nowych graczy!
 • 50 zł za polecenie znajomego
 • Zakład bez ryzyka do 50 zł
 • Zwrot 3% wpłaconej stawki
 • Codziennie podwyższone kursy
 • Bonus 100 % od depozytu 2000 zł
 • 30 dni gry bez podatku
 • Codziennie nowe TURBOkursy

Rodzaje kodów bonusowych w ofercie bukmacherów

Jakie benefity płyną z wykorzystania kodów promocyjnych w trakcie rejestracji konta na stronie legalnego bukmachera? Ustaliliśmy już, że są to dodatkowe bonusy powitalne. Każdy firma bukmacherska ma własną, unikalną politykę gdzie oferuje swoje bonusy bukmacherskie, natomiast najczęściej są to:

1️⃣ Wyższy zakład bez ryzyka – niekiedy kod bonusowy sprawia, że gracz może liczyć na wyższą kwotę cashbacku, czyli zwrotu stawki w przypadku porażki na pierwszym kuponie.

2️⃣ Powiększony freebet bonus – darmowe zakłady to coraz częściej spotykana promocja w powitalnym pakiecie dla nowych graczy. Korzystając z kodów bonusowych otrzymacie wyższy freebet bonus, niż ten, który jest dostępny w standardowej ofercie bukmachera.

3️⃣ Dodatkowy darmowy zakład – idąc dalej, niektórych freebetów nie odnajdziecie w powitalnym pakiecie bonusów, chyba że wykorzystacie specjalny kod promocyjny i użyjecie go w trakcie rejestracji na stronie jednej z firm z naszego rankingu bukmacherów.

Korzystanie z bukmacherskiego kodu promocyjnego 🤔

Musicie bowiem wiedzieć, że kody bonusowe są ogólnodostępne i każdy typer ma takie samo prawo, aby z nich skorzystać i zapewnić sobie wyższy bonus na start. Tyle tylko, że u każdego bukmachera można to zrobić jeden raz, a zatem jeśli w przeszłości wykorzystałeś kod promocyjny i dokonałeś rejestracji w danej firmie, to nie możesz tego zrobić po raz kolejny i musisz rozglądnąć się za innym operatorem z listy legalnych bukmacherów.

Bukmacherskie kody promocyjne – zalety i wady

 

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że kody bonusowe posiadają całą masę atutów i nie sposób doszukać się jakichkolwiek mankamentów wynikających z ich wykorzystywania. Czy tak się właśnie dzieje w rzeczywistości? Sprawdzamy.

 • Spora dostępność - kody bonusowe są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać m.in. czytelnicy serwisu BukmacherskieZakłady. Thumbs-Up
 • Łatwość użycia - skorzystanie z kodu promocyjnego jest dziecinnie łatwe i poradzi sobie z tym nawet absolutny debiutant na rynku internetowych zakładów sportowych. Thumbs-Up
 • Wyższy bonus na start - kod promocyjny zwiększa pulę darmowych środków w przypadku bonusów, które są do zgarnięcia w ogólnodostępnej ofercie. Thumbs-Up
 • Dodatkowe bonusy powitalne - kolejna zaleta kodów promocyjnych to dodatkowe bonusy, czyli premie, których próżno szukać w standardowej ofercie powitalnej bukmachera. Thumbs-Up
 • Można ich użyć tylko jeden raz - jedyna wada jaka przychodzi nam do głowy to fakt, że kody promocyjne mogą zostać wykorzystane tylko jeden raz, a gracz nie ma możliwości ich ponownego użycia u tego samego bukmachera online. Thumbs-Down

Kody bonusowe zakłady bukmacherskie – podsumowanie 🔥

Warto korzystać z kodów bonusowych i wpisywać je w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego? Oczywiście, że warto. Przede wszystkim gracz niczego nie ryzykuje, gdyż przecież i tak zamierzał zarejestrować konto w wybranej firmie obsługującej zakłady bukmacherskie online. Typer nie musi wpłacać dodatkowego depozytu, ani podawać większej puli danych osobowych, niż ta wymagana w trakcie rejestracji konta stałego (konieczna jest weryfikacja danych, czyli przesłanie skanów dowodu). Lista korzyści płynących z wykorzystania kodów promocyjnych jest natomiast całkiem długa, a powiększony bonus na start jest naprawdę atrakcyjny i zagwarantują graczowi stabilny budżet na długie miesiące.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania o kodach bukmacherskich

Kod bonusowy to specjalne hasło, które można wykorzystać podczas rejestracji u bukmachera online, dzięki czemu gracz będzie mógł liczyć na wyższy pakiet bonusów powitalnych.

Tak, to dokładnie to samo i oba gwarantują wyższy bonus na start.

Kody promocyjne gwarantujące dostęp do najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych w 2024 roku znajdziecie w serwisie BukmacherskieZakłady.

Odpowiedź jest dość oczywista – tylko z kodem promocyjnym otrzymacie powiększony pakiet bonusów na start i będziecie dysponowali większą pulą darmowych środków na grę.

Tak jak najbardziej – jeżeli tylko bukmacher jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich online i posiada licencję Ministerstwa Finansów do gier wzajemnych i hazardowych.

Autor

Wojciech Szeląg

32 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!