Maciej Jasko photo

Betcris kod promocyjny

Firma bukmacherska Betcris to operator z jednym z najkrótszych stażów na polskim rynku internetowych zakładów sportowych. Jako taki musi mocno rozpychać się łokciami, a w walce o nowego klienta trudno o lepsze narzędzie od atrakcyjnego bonusu powitalnego. Jaki jest aktualny kod promocyjny Betcris? Jak i kiedy należy go wykorzystać? Jakie promocje padną łupem typerów rejestrujących się w kodem bonusowym w Betcris? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Kody bonusowe to unikalne hasła, dzięki którym nowi klienci legalnych bukmacherów mogą zwiększyć pulę darmowych środków na grę. O takim udogodnieniu pomyśleli również włodarze firmy Betcris, którzy wykonali ukłon w kierunku naszych Czytelników i oddają w Wasze ręce specjalny kod promocyjny. Jaki to kod? Aktualny Betcris kod bonusowy to hasło BZ1400BONUS i wyłącznie rejestracja z takim właśnie kodem zagwarantuje Wam dostęp do powitalnego pakietu bonusów. Do zgarnięcia są cztery freebety na start, a więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Betcris kod promocyjny freebet – bonusy

Trzy najpopularniejsze promocje powitalne na polskim rynku to bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet bez konieczności wpłaty. Które z ww. premii gwarantuje rejestracja z kodem promocyjnym Betcris, czyli hasłem BZ1400BONUS? Żadne! Włodarze bukmachera Betcris postawili na innowacyjność i oferują nowym klientom cztery freebety na start, natomiast żaden z nich nie jest promocją bez depozytu, a każdy bonus wymaga wpłaty. Do dyspozycji graczy są darmowe zakłady po każdym z trzech pierwszych depozytów (dwa pierwsze można uznać za bonus cashback, gdyż aktywują się one w momencie przegranego kuponu). Dodatkowym bonusem powitalnym gwarantowanym przez kod promocyjny BZ1400BONUS jest freebet w aplikacji mobilnej Betcris, a łączna pula darmowych środków na start wynosi 1420 PLN.

Kod promocyjny Betcris – bonusy

Kod promocyjny Betcris BZ1400BONUS
Freebet po 1. depozycie 400 PLN
Freebet po 2. depozycie 500 PLN
Freebet po 3. depozycie 500 PLN
Freebet w aplikacji mobilnej 20 PLN

Freebet bonus od 1. depozytu z kodem promocyjnym Betcris

Pierwszą promocją powitalną dostępną z kodem bonusowym BZ1400BONUS jest freebet równy stawce zakładu obstawionego po 1. depozycie. Warto jednak mieć z tyłu głowy, że premia aktywuje się wyłącznie wówczas, gdy taki kupon okaże się przegrany, a zatem równie dobrze można go traktować jako zakład bez ryzykao którym pisaliśmy już wcześniej w artykule cashback bonus.

Pamiętaj!!!

 • Bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy.
 • Freebet dostępny jest tylko na koncie stałym.
 • Bonus aktywuje się jedynie w przypadku przegranego kuponu.

W przypadku niepowodzenia na kuponie zgarnąć można zwrot o wartości 400 PLN, natomiast należy pamiętać, że bukmacher Betcris potrąca 12% podatek obrotowy od stawki kuponu. Jeśli zatem polujecie na maksymalny zwrot, to stawka takiego zakładu powinna wynieść 455 PLN lub więcej. Po szczegółowe warunki bonusu powitalnego Betcris należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera (www.betcris.pl), natomiast wszystko co musicie wiedzieć można zamknąć w kilku błyskawicznych krokach.

 1. Odwiedź stronę bukmachera i załóż konto w Betcris.
 2. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego BZ1400BONUS w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
 3. Zweryfikuj dane osobowe i załóż konto stałe.
 4. Wpłać 1. depozyt min. 50 PLN.
 5. Obstaw dowolny kupon AKO (stawka min. 50 PLN, 3 lub więcej selekcji, kurs min. każdego typu 1.30).
 6. Trafiłeś? Wygrana należy do Ciebie i za moment pojawi się na głównym saldzie depozytowym.
 7. Zabrakło Ci szczęścia? Bukmacher zwróci Ci całość przegranej kwoty, pomniejszoną o 12% podatek obrotowy.
 8. Minimalny freebet bonus wynosi 44 PLN przy stawce 50 PLN, a maksymalna premia to 400 PLN przy stawce 455 PLN lub wyższej.
 9. Freebet trafia na saldo bonusowe i wymaga obrotu, zanim będzie można go wypłacić (więcej szczegółów za moment).

betcris freebet od 1. depozytu

Freebet bonus od 2. depozytu z kodem promocyjnym Betcris

Również 2. depozyt w Betcris daje szansę na darmowy bonus. Warunki tej promocji do złudzenia przypominają regulamin poprzedniej oferty, natomiast wzrasta kwota darmowych środków, które tym razem mogą wynieść aż 500 PLN. Również w tym przypadku premia aktywuje się wyłącznie wtedy, gdy kupon obstawiony po 2. wpłacie okaże się przegrany. Oto szczegóły.

Pamiętaj!!!

 • Bukmacher pomniejsza stawkę o 12% podatek od obrotu.
 • Z promocji skorzystać mogą jedynie posiadacze konta stałego.
 • Freebet aktywuje się jedynie w przypadku przegranego zakładu.
 1. Wpłać 2. depozyt na konto gracza w Betcris (minimum 50 PLN).
 2. Obstaw dowolny kupon AKO (stawka minimalna 50 PLN, 3 lub więcej selekcji, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 3. Jeśli wszystkie selekcje będą poprawne, wówczas otrzymasz wygraną, a bonus nie będzie wymagał aktywacji.
 4. Jeśli przegrasz, wówczas bukmacher zwróci Ci połowę straconej stawki (zwrot będzie pomniejszony o 12% podatek obrotowy).
 5. Minimalny freebet bonus po 2. depozycie wynosi 22 PLN przy stawce 50 PLN, a maksymalna premia wynosi 500 PLN przy stawce 1137 PLN lub więcej.
 6. Freebet bonus zostanie zaksięgowany na saldzie promocyjnym i wymagał będzie obrotu przed zleceniem wypłaty (więcej szczegółów za moment).

betcris bonus od 2. depozytu

Freebet bonus od 3. depozytu z kodem promocyjnym Betcris

Również 3. wpłata w Betcris premiowana jest darmowymi środkami. Do zgarnięcia jest kolejne 500 PLN, natomiast tym razem freebet aktywuje się niezależnie od tego, czy kupon okaże się zwycięski lub przegrany. Jest to zatem bonus gwarantowany i w żaden sposób niezależny od skuteczności gracza.

Pamiętaj!!!

 • Bukmacher potrąca 12% podatek od stawki.
 • Bonus aktywuje się niezależnie od wyniku kuponu.
 • Do promocji kwalifikują się tylko posiadacze konta stałego.

 1. Wpłać 3. depozyt w Betcris (minimum 50 PLN).
 2. Obstaw dowolny kupon AKO (stawka minimalna 50 PLN, 3 lub więcej selekcji, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 3. Niezależnie od tego, czy kupon będzie zwycięski lub przegrany, to w budżecie na 100% pojawi się freebet bonus o wartości połowy stawki zakładu (minus 12% podatek obrotowy).
 4. Minimalna kwota bonusu wynosi 22 PLN przy stawce 50 PLN, natomiast maksymalna pula darmowych środków to 500 PLN przy stawce 1137 PLN lub więcej.
 5. Premia księgowana zostaje na saldzie bonusowym i nie można jej wypłacić bez dokonania obrotu (szczegóły za moment).
Kod promocyjny Betcris – premie od wpłat
Rodzaj promocji Przelicznik Kwota bonusu
Bonus od 1. depozytu 100% 400 PLN
Bonus od 2. depozytu 50% 500 PLN
Bonus od 3. depozytu 50% 500 PLN

Podsumowując – na tym etapie przygody z bukmacherem Betcris odebrać można łącznie 1400 PLN. Dwa pierwsze freebety pojawią się na koncie gracza w przypadku przegranego kuponu, z kolei freebet numer trzy zostanie przypisany do konta niezależnie od skuteczności typera. Wszystkie trzy darmowe zakłady wymagają obrotu.

Jak wypłacić powitalne bonusy od depozytów w Betcris?

Każdy z trzech opisanych powyżej freebetów od depozytu w Betcris ląduje na saldzie bonusowym i jak się domyślacie pozostaje tam do momentu dokonania obrotu. W tym celu należy wykorzystać darmowy zakład na dowolnym kuponie AKO, na którym znajdzie się 3 lub więcej selekcji, a kurs minimalny żadnego zdarzenia nie będzie niższy od 1.30.

Pamiętaj!!!

 • Masz tylko 3 dni na spełnienie warunków obrotowych.
 • Każdy freebet wymaga obrotu 1x na kuponach AKO (3 lub więcej zdarzeń, kurs minimalny każdej selekcji 1.30).
 • Maksymalna wygrana na kuponie za freebet Betcris nie może przekroczyć kwoty 2000 PLN.

Na wykorzystanie każdego freebetu gracz ma maksymalnie 3 dni od momentu zaksięgowania darmowych środków na koncie bonusowym, a ewentualna wygrana na kuponie za freebet nie może przekroczyć kwoty 2000 PLN. Wygrane środki są księgowane na głównym saldzie depozytowym, co oznacza, że gracz może typować kolejne kupony lub przelać środki na rachunek bankowy.

Betcris freebet w aplikacji mobilnej 20 PLN

Do niedawna trzy opisane wyżej freebety od depozytów były jedynymi promocjami powitalnymi po rejestracji z Betcris kodem bonusowym BZ1400BONUS. W ostatnim czasie włodarze bukmachera pomyśleli jednak o użytkownikach aplikacji mobilnej i zaproponowali im dodatkową premię o wartości 20 PLN.

Pamiętaj!!!

 • Freebet dostępny jest tylko dla posiadaczy konta stałego.
 • Warunkiem uczestnictwa w promocji jest rejestracja konta z kodem BZ1400BONUS.
 • Gracz ma 30 dni od momentu założenia konta na skorzystanie z promocji.

 1. Załóż konto gracza w Betcris (rejestracja konta stałego z weryfikacją danych osobowych).
 2. Pamiętaj o wykorzystaniu kodu promocyjnego BZ1400BONUS w trakcie rejestracji.
 3. Pobierz i zainstaluj darmową aplikację mobilną na Android lub iOS.
 4. W ciągu 30 dni od założenia konta wpłać depozyt minimum 50 PLN i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon AKO (3 lub więcej selekcji, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 5. Kupon MUSI zostać obstawiony w aplikacji mobilnej Betcris.
 6. Na kuponie nie mogą znaleźć się typy na sporty wirtualne oraz gry karciane.
 7. Chwilę po rozliczeniu ostatniego zdarzenia na kuponie gracz otrzyma gwarantowany freebet bonus 20 PLN.
 8. Darmowy zakład należy wykorzystać na dowolnym kuponie AKO w ciągu 7 dni (3 lub więcej zdarzeń, kurs minimalny każdej selekcji 1.30).
 9. Wygrana na kuponie za freebet nie może przekroczyć kwoty 1000 PLN.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betcris?

Jeśli w Waszej opinii powyższy pakiet bonusów powitalnych od bukmachera Betcris jest na tyle atrakcyjny, że warto o niego powalczyć, to pamiętajcie, że otrzymacie go wyłącznie po rejestracji konta z naszym kodem BZ1400BONUS. A skoro tak, to musicie wiedzieć, że użycie kodu bonusowego możliwe jest tylko w jednym momencie, a mianowicie w trakcie zakładania konta gracza, czyli wypełniania formularza rejestracyjnego. Betcris kod bonusowy BZ1400BONUS należy skopiować i wkleić w pole formularza oznaczone jak KOD PROMOCYJNY. Po dokończeniu rejestracji do dyspozycji typera będzie komplet freebetów od depozytów oraz freebet w aplikacji mobilnej.

betcris kod promocyjny

Jak odebrać maksymalny bonus powitalny Betcris?

Maksymalna pula darmowych środków promocyjnych dostępnych po rejestracji w Betcris z kodem BZ1400BONUS wynosi 1420 PLN. Jak rozbić bank i zgarnąć wszystkie bonusy z puli? Oto przykładowa ścieżka wraz z kwotami depozytów dla typerów, którzy polują na maksymalny bonus powitalny Betcris.

 1. Odwiedź stronę bukmachera i załóż konto gracza z wykorzystaniem kodu BZ1400BONUS.
 2. Wpłać 1. depozyt min. 455 PLN i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon, a jeśli przegrasz, wówczas otrzymasz freebet 400 PLN.
 3. Wpłać 2. depozyt min. 1137 PLN i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon, a jeśli przegrasz, to otrzymasz freebet 500 PLN.
 4. Wpłać 3. depozyt min. 1137 PLN i obstaw kupon, a niezależnie od wyniku otrzymasz freebet 500 PLN.
 5. W ciągu 30 dni od rejestracji wpłać depozyt min. 50 PLN i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon w aplikacji mobilnej Betcris, a otrzymasz freebet 20 PLN.

Bonusy Betcris

Oczywiście nie tylko nowi gracze w Betcris mogą liczyć na darmowe środki bonusowe. Właściciele bukmachera dbają również o stałych klientów, a na szczególne względy liczyć mogą aktywni typerzy, którzy regularnie typują wyniki meczów, walk i wyścigów na stronie Betcris.

W trakcie naszych testów do dyspozycji klientów Betcris było kilka ciekawych promocji, natomiast w poszukiwaniu pełnej oferty warto odwiedzić stronę bukmachera w dniu, kiedy przykładowo gra piłkarska reprezentacja Polski lub są rozgrywane mecze Ligi Mistrzów.

Pamiętaj!!!

 • Korzystanie z promocji okolicznościowych dla stałych klientów Betcris nie wymaga użycia kodu bonusowego BZ1400BONUS. Wszystkie premie są ogólnodostępne.

Freebet urodzinowy 20 PLN w Betcris

Być może nie jest to najwyższy i najbardziej atrakcyjny bonus w ofercie Betcris, natomiast stali klienci tej firmy z pewnością docenią miły ukłon w dniu ich urodzin.

 • Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłacenie depozytu i obstawienie zakładu w terminie 30 dni od daty urodzin (stawka min. 50 PLN).
 • W dniu urodzin każdy z takich typerów otrzyma darmowy zakład 20 PLN.
 • Freebet można wykorzystać na dowolnym kuponie AKO (min. 3 selekcje, kurs min. każdego typu 1.30).

Betcris gra bez podatku – freebet 50 PLN

Każdego dnia klienci bukmachera Betcris mają szansę typować swoje zakłady bez tak nielubianego przez graczy 12% podatku obrotowego. Na koniec dnia bukmacher zwraca zapłacony podatek w formie freebetu, a odzyskać można w ten sposób 50 PLN dziennie.

 • Do promocji kwalifikują się kupony AKO (min. 3 typy, kurs min. każdego typu 1.50).
 • Jeśli kupon okaże się zwycięski, to na koniec dnia bukmacher zwróci zapłacony podatek w formie freebetu.
 • Maksymalny zwrot wynosi 50 PLN dziennie.
 • Freebety można wykorzystać na kuponach AKO (min. 3 selekcje, kurs min. każdego typu 1.30).
 • Czas na wykorzystanie freebetu wynosi 3 dni.
 • Maksymalna wygrana na kuponie za freebet nie może przekroczyć kwoty 1000 PLN.

betcris gra bez podatku 2023

Betcris koło fortuny

Sporą popularnością wśród klientów Betcris cieszy się promocja Kasa Na Okrągło, dzięki której można raz dziennie zakręcić kołem fortuny, a odpowiadając na łatwe pytanie konkursowe można otrzymać darmowy bonus.

 • Każdy klient Betcris może zakręcić kołem fortuny tylko raz dziennie.
 • Aby zakręcić kołem trzeba posiadać jakieś środki na głównym saldzie depozytowym.
 • Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe gwarantuje graczowi darmowy freebet o wartości 20 PLN.

betcris promocja kolo fortuny

Betcris Boosty Kursowe

Każdego dnia do dyspozycji klientów Betcris są atrakcyjne Boosty Kursowe zwiększające przeliczniki na najbardziej popularne mecze w danym dniu. Boosty odnajdziecie po rozwinięciu listy dyscyplin po lewej stronie. Niekiedy zdarza się, że bukmacher ogranicza listę graczy, którzy mogą skorzystać z promocji do określonej puli (np. 50 typerów), a innym razem bukmacher może ustalić górny limit stawki, jaką przyjmie na zakład z boostem kursowym.

betcris promocja boost dnia

Rejestracja z kodem promocyjnym Betcris

Na czym polega rejestracja konta w Betcris? Jakich dokumentów oraz danych osobowych wymaga w jej trakcie bukmacher? Proces założenia konta gracza polega na wypełnieniu formularza i podaniu kilku podstawowych informacji o typerze. Całe zamieszanie ma na celu m.in. potwierdzenie pełnoletności gracza oraz podanie danych kontaktowych oraz informacji o numerze rachunku bankowym klienta, na który w przypadku powodzenia bukmacher przeleje mu wygrane środki.

W momencie podjęcia decyzji o dołączeniu do grona klientów bukmachera Betcris macie do wyboru dwie ścieżki rejestracji. Możecie zdecydować się na błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego bez dowodu osobistego lub przesłać wymagane dokumenty i założyć konto stałe. Czym oba konta różnią się od siebie? Różnica jest diametralna. Na koncie tymczasowym gracz może co prawda wpłacać depozyty i obstawiać zakłady, jednak nie otrzyma żadnego bonusu powitalnego oraz nie wypłaci wygranych środków na konto w banku. Obie te usługi dostępne są wyłącznie z perspektywy posiadaczy konta stałego, czyli typerów, którzy pomyślnie przebrnęli przez proces weryfikacji danych osobowych.

Pamiętaj!!!

 • Jedynie rejestracja konta stałego w Betcris zagwarantuje Ci dostęp do kompletu bonusów powitalnych bukmachera, a także umożliwi Ci wypłatę wygranych środków na rachunek bankowy.

Cały proces rejestracji sprowadza się do kilku szybkich kroków i nie powinien potrwać dłużej, niż 3-4 minuty (nieco dłużej będzie trzeba zaczekać na weryfikację danych osobowych i założenie konta stałego, ale to już niezależne od gracza).

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.betcris.pl) i kliknij button ZAREJESTRUJ widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Podaj imię, nazwisko, nazwę użytkownika i hasło do konta w Betcris, a także adres email oraz numer telefonu.
 3. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY wpisz hasło BZ1400BONUS.
 4. Wpisz obywatelstwo, PESEL, datę urodzenia oraz źródło pochodzenia środków na zakłady (etat, renta, spadek, własna działalność, itd.).
 5. Ustal limity na grę.
 6. Dokonaj weryfikacji numeru telefonu przez kod SMS.
 7. Dokończ rejestrację i… gotowe! Możesz rozpocząć zabawę.

Właśnie zostało utworzone konto tymczasowe, natomiast jeśli zależy Wam na bonusach i wypłatach, to musicie przekształcić je w konto stałe, czyli dokonać weryfikacji danych. W tym celu należy odwiedzić swój profil gracza (prawy górny róg) i przesłać skany obu stron dowodu osobistego oraz podać numer rachunku bankowego.

Pracownicy Betcris w teorii dają sobie 48 godzin na weryfikację danych osobowych gracza, natomiast z naszych doświadczeń wynika, że dzieje się to znacznie szybciej. Przykładowo – my czekaliśmy nieco ponad kwadrans, po upływie którego otrzymaliśmy informację o pozytywnej weryfikacji danych.

Betcris kod promocyjny opinie 2024

Według nas bukmacher Betcris ciekawie rozwiązał kwestię promocji powitalnej dla nowych graczy z dedykowanym kodem promocyjnym. Być może pakiet na start jest nieco monotonny i brakuje w nim jakiegoś urozmaicenia, jednak kwota darmowych środków prezentuje się całkiem solidnie, a i regulamin promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Bukmacher Betcris otrzymuje od nas wysoką notę za ten bonus. Dodatkowo Freebet w aplikacji mobilnej jest coraz bardziej powszechny wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju, a ekstra premia powinna zachęcić graczy do pobrania i instalacji aplikacji na smartfony. Dlatego też Betcris w naszym rankingu bukmacherów utrzymują ciąglę bardzo wysoką pozycję.

2024 kod promocyjny Betcris – podsumowanie

W naszym podsumowaniu prezentujemy kluczowe aspekty dotyczące bukmachera Betcris, uwzględniając zarówno jego wady, jak i zalety, a także najistotniejsze informacje o nim. Betcris wyróżnia się w branży dzięki szeregowi ciekawych cech, które mogą przyciągnąć zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy.

Jedną z głównych zalet Betcris są promocje czasowe, które koncentrują się na piłce nożnej oraz sportach amerykańskich, oferując użytkownikom dodatkowe korzyści i bonusy. Bukmacher ten przyciąga również atrakcyjną ofertą powitalną, która jest zachęcająca dla nowych graczy – szczególnie tych, którzy posiadają nasz kod promocyjny BZ1400BONUS. Co więcej, Betcris ma w swojej ofercie szeroki zakres wydarzeń sportowych, szczególnie w dziedzinach takich jak piłka nożna, sporty amerykańskie i boks, co jest dużym atutem dla miłośników tych dyscyplin. Ciekawą funkcją oferowaną przez Betcris jest także możliwość łączenia na jednym kuponie wydarzeń z oferty przedmeczowej i live. To pozwala graczom na większą elastyczność i dostosowanie zakładów do ich preferencji.

Podsumowując, Betcris oferuje szereg atrakcyjnych funkcji i korzyści, które czynią go konkurencyjnym i przyciągającym graczy na rynku bukmacherskim. Jego oferty promocyjne, szeroka gama wydarzeń sportowych, szybkie transakcje finansowe, solidna obsługa klienta oraz innowacyjne opcje zakładów sprawiają, że jest to platforma godna uwagi dla entuzjastów zakładów sportowych.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Aktualny Betcris kod promocyjny to hasło BZ1400BONUS. Otrzymasz z nim komplet bonusów powitalnych dla nowych graczy.

W teorii nie, natomiast freebety po dwóch pierwszych depozytach równie dobrze można traktować jako bonus cashback, gdyż darmowy zakład otrzymasz tylko wtedy, gdy Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Wpisując kod bonusowy BZ1400BONUS podczas rejestracji do Twojej dyspozycji będą cztery freebety na start o łącznej wartości 1420 PLN.

Każdy z powitalnych bonusów Betcris wymaga ponownego zainwestowania na kuponach, a dopiero później trafia na główne saldo depozytowe, skąd można przelać środki na konto w banku.

Niestety, na ten moment bukmacher nie przewidział bonusu bez konieczności wpłaty, a każda promocja powitalna Betcris wymaga dokonania depozytu.

Firma Betcris to w 100% legalny bukmacher. Serwis posiada aktualną licencję od Ministerstwa Finansów, a zezwolenie Betcris ma numer PS4.6831.1.2019 i obowiązuje do 2025 roku.

Autor

Maciej Jasko

29 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net