Wojciech Szeląg photo
Wojciech Szeląg

- 6 cze, 2024

STS game changer

Ileż to już razy Twój kupon wylądował ostatecznie w koszu z powodu niespodziewanych wydarzeń na boisku po zmianie stron? No właśnie! Od teraz eksperci od typowania piłki nożnej w STS nie będą mieli tego typu problemów, a wszystko za sprawą innowacyjnej funkcji STS Game Changer. W czym rzecz? Szczegóły poniżej.

STS Game changer

Postawiłeś zakład na zwycięstwo Polaków w jednym z meczów Euro 2024 i po 30 minutach gry Biało-Czerwoni prowadzą 2:0? Bukmacher STS rozliczy w tym momencie Twój kupon jako zwycięski nawet wówczas, gdy po przerwie nasza defensywa kompletnie się posypie i ostatecznie przegramy 2:4! Wszystko dzięki funkcji STS Game Changer.

sts game changer

Promocją objęte jest ponad 80 rozgrywek piłkarskich, w których gracz wytypował zakład 1X2, 1X/X2 lub skorzystał z funkcji Bet Builder. Premia aktywuje się w momencie, gdy wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie 2-bramkową przewagę w meczu (np. 2:0, 3:1, 4:2, itd.). W tej samej chwili bukmacher rozliczy taki zakład jako zwycięski, a kilka minut później wygrana wyląduje na koncie, nawet jeśli Twój zespół ostatecznie przegra lub zremisuje mecz.

Game changer STS – instrukcja krok po kroku

W jaki sposób aktywować promocję i cieszyć się z wygranej niezależnie od wyniku końcowego? To bardzo proste i sprowadza się do kilku kroków. Oto one:

  1. Załóż konto gracza w STS – klikając tutaj.
  2. Wpłać depozyt.
  3. Rozwiń listę dostępnych lig piłkarskich w ofercie STS i sprawdź, czy dane rozgrywki są objęte promocją Game Changer (znajdziesz obok nich pomarańczową ikonkę G).
  4. Jeśli tak, to obstaw wynik dowolnego meczu (rynki 1X2, 1X/X2 lub Bet Builder).
  5. Jeśli Twój zespół będzie prowadził różnicą 2 goli, to kupon podświetli się na zielono niezależnie od wyniku końcowego.

game change sts

Kto może skorzystać z STS Game Changer?

Z funkcji STS Game Changer może skorzystać każdy posiadacz aktywnego profilu gracza w tej firmie, który założył konto i posiada środki na saldzie depozytowym.

  1. Wejdź na oficjalną stronę STS lub kliknij jeden z widocznych obok banerów bukmachera.
  2. Załóż konto w tej firmie.
  3. Wpisz STS kod promocyjny podczas rejestracji STSBZ.
  4. Zweryfikuj dane osobowe, czyli załóż konto stałe.
  5. Aktywuj profil gracza poprzez link wysłany na adres mailowy.

Gotowe! Całość trwa około 5 minut i od tej chwili możesz korzystać z funkcji STS Game Changer bez ograniczeń, nawet na 100 kuponach dziennie! Przypominam także, że rejestrując się z kodem bonusowym STS zagrasz pierwszy zakład bez ryzyka, dostaniesz premię po trzech depozytach oraz bonus za zadania, a łączna pula darmowych środków wyniesie aż 760 PLN.

STS Game Changer – podsumowanie

Jestem ekspertem w dziedzinie igamingu i według mnie przede wszystkim skorzystanie z promocji STS Game Changer nic nie kosztuje i nie wymaga żadnych dodatkowych działań. Po prostu typujesz dowolny mecz, tak jak do tej pory, a jeśli Twoje przedmeczowe przewidywania się potwierdzą, to premia aktywuje się z automatu. To doskonała wiadomość chociażby z perspektywy typerów zamierzających być aktywnymi w trakcie Euro 2024, gdyż od tej pory niestraszne będą Wam nieoczekiwane zwroty akcji i sensacyjne rozstrzygnięcia na boiskach w Niemczech tego lata.

sts game changer promocja

Autor

Wojciech Szeląg

33 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!