Wojciech Szeląg

Autor tekstów, a ponadto jest wykwalifikowanym specjalistą ds. mediów społecznościowych, który posiada bogate doświadczenie w branży dziennikarskiej. Przez wiele lat pracował jako redaktor, a później awansował na stanowisko wydawcy i moderatora w renomowanych serwisach sportowych. W trakcie swojej kariery zdobył certyfikat potwierdzający jego umiejętności w dziedzinie działań SEO i digital marketingu, który został przyznany przez cenioną grupę wydawniczą w Polsce. Ponadto, regularnie uczestniczy w konferencjach branżowych, aby nieustannie rozwijać swoją wiedzę i pozostawać na bieżąco.

Jest prawdziwym entuzjastą sportu i ma wszechstronne zainteresowania w tej dziedzinie. Jako pasjonat piłki nożnej, MMA i biathlonu, czuje się jak ryba w wodzie, analizując i dyskutując na te tematy. Dodatkowo, jest zagorzałym kibicem NBA i niekiedy w pełnym napięcia oczekiwaniu śledzi wyniki meczów koszykówki, nawet do późnych godzin nocnych. Niektóre z tych emocjonujących spotkań potrafią zabrać go w świat sportowych emocji, gdzie czas mija niezauważenie.

Dołączył do naszego zespołu w 2021 roku i pełni kluczową rolę w zarządzaniu naszymi kanałami mediów społecznościowych. Jego zadania obejmują nie tylko tworzenie i redagowanie atrakcyjnych treści, ale także koordynację pracy zespołu marketingu i PR w celu skutecznego dotarcia do naszej widowni. Dzięki swojemu zróżnicowanemu doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, wprowadza nowe pomysły i strategie, które przyczyniają się do rozwoju naszej marki.

Poza światem zawodowym, w życiu prywatnym uwielbia spędzać czas na łowieniu ryb. To dla niego nie tylko forma aktywności fizycznej, ale również duchowego odprężenia.

Autor

Wojciech Szeląg

32 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!