Magda Żukowska photo
Magda Żukowska

- 3 lip, 2024

Tenisowy wzmacniacz WIMBLEDON 2024

Nowa promocja od bukmachera PZBUK, specjalnie dedykowana dla wszystkich pasjonatów tenisa, a szczególnie Wimbledonu! Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące promocji Darmowy 15% Wzamacniacz na Wimlbedon 2024. Organizatorem promocji „Tenisowy Wzmacniacz” jest Cherry Online Polska sp. z o.o., zwana dalej pzbuk.pl. Ta ekscytująca oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 01.07.2024 od godziny 11:00 do dnia 14.07.2024 do godziny 23:59.

Darmowy 15% wzmacniacz na Wimbledon 2024

Promocja „Tenisowy Wzmacniacz” polega na zwiększeniu kursu zakładu spełniającego konkretne wymagania o 15%. Aby móc skorzystać z tej oferty, każdy gracz musi prawidłowo zapisać się do promocji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku, który znajduje się na stronie promocyjnej. Po zapisaniu się do promocji, gracz może otrzymać bonus raz dziennie, który będzie dostępny w rozwijanym menu „Bonus dostępny” podczas tworzenia kuponu spełniającego wymogi promocji.

Aby kupon kwalifikował się do promocji, całkowity kurs kuponu zawierającego selekcje tenisowe musi wynosić minimum 1.50. Warto pamiętać, że możliwe jest uwzględnienie zdarzeń tylko z dyscypliny tenis. Maksymalna stawka na jednym kuponie może wynosić 100 PLN. Dodatkowe wygrane stanowią 15% podstawowej wygranej z zakładu, co znacznie zwiększa atrakcyjność promocji.

tenisowy wzmacniacz

Tenisowy wzmacniacz od PZbuk

Aby kupon kwalifikował się do promocji, całkowity kurs kuponu zawierającego selekcje tenisowe musi wynosić minimum 1.50. Warto pamiętać, że możliwe jest uwzględnienie zdarzeń tylko z dyscypliny tenis. Maksymalna stawka na jednym kuponie może wynosić 100 PLN. Dodatkowe wygrane stanowią 15% podstawowej wygranej z zakładu, co znacznie zwiększa atrakcyjność promocji. Ważne jest również, aby wiedzieć, że zakłady postawione przy użyciu „darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej innej promocji nie są objęte promocją „Tenisowy Wzmacniacz”. Dodatkowe wygrane zostaną dodane do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu, łącznie z kwotą wygranej, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.

pzbuk wimbledon

W przypadku zmiany lub odwołania jednego lub większej liczby zdarzeń na kuponie, zmiany kursów lub błędów na stronie, PZBuk ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikających z promocji „Tenisowy Wzmacniacz”. PZBuk zastrzega sobie prawo do odwołania, wycofania lub zmiany zasad niniejszej promocji w dowolnej chwili, bez konieczności wcześniejszego zawiadomienia uczestników.

W sytuacji złamania niniejszego Regulaminu, PZBuk może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji „Tenisowy Wzmacniacz”. Uczestnictwo w tej promocji jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków i zasad określonych regulaminie, który widnieje na oficjalnej stronie bukmachera. Chcemy również zaznaczyć, iż PZbuk to w pełni legalnie działający bukmacher w Polsce, który uzyskał licencję na organizowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów.

pzbuk tenisowy wzmacniacz

Zarejestruj się już teraz klikając tutaj, aby maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje promocja „Tenisowy Wzmacniacz” w PZBuk. Życzymy powodzenia i wielu wygranych!

Autor

Magda Żukowska

9 Artykułów

Od dłuższego czasu aktywnie uczestniczy w zakładach bukmacherskich i zgromadziła już wiele wygranych kuponów, z rekordową wygraną 29 tyś PLN. Jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie bonusów bukmacherskich, z łatwością analizuje regulaminy promocji o których dzieli się z naszymi czytelnikami. Szczególnie pasjonuje się piłką nożną oraz tenisem, choć nie pogardza również oglądaniem NBA i zamagań e-sportowych.