Wojciech Szeląg photo
Wojciech Szeląg

- 27 wrz, 2023

Wyjazd VIP na mecze LaLiga

Wystartował wyjątkowy ranking dla graczy Fuksiarz.pl o nazwie Fuks Liga. Fuks Liga będzie składała się z 3 edycji, w każdej z nich do wygrania będą bilety na topowe mecze LALIGA wraz z przelotami i zakwaterowaniem, 5000 zł w puli freebetów, a także oficjalne gadżety i koszulki drużyn z LALIGA. Ponadto, na zwycięzcę klasyfikacji generalnej (suma punktów z 3 edycji), czeka wyjazd SUPER VIP dla 5 osób na mecz Real Betis vs. FC Barcelona z przelotami, zakwaterowaniem oraz wieloma niespodziankami!

Pierwsza edycja trwa od 26 września do 22 października 2023 roku, a gracze powalczą w niej o następujące nagrody:

  • 1 miejsce: Podwójne zaproszenie VIP na derby Sevilla – Real Betis (12.11.2023 r.) + prezenty LALIGA + wycieczka po stadionie
  • 2 miejsce: Freebet 1000 zł + koszulka zespołu LALIGA z podpisami zawodników
  • 3 miejsce: Freebet 750 zł + piłka LALIGA podpisana przez ambasadorów
  • 4 miejsce: Freebet 500 zł + piłka LALIGA podpisana przez ambasadorów
  • Miejsca 5-10: Freebet 150 zł
  • Miejsca 11-20: Freebet 75 zł
  • Miejsca 21-30: Freebet 50 zł
  • Miejsca 31-40: Freebet 45 zł
  • Miejsca 41-50: Freebet 15 zł

Promocja na przygodę VIP z LaLiga ✈️

Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć „Dołącz” znajdujące się na stronie akcji, a następnie stawiać kupony wielokrotne/AKO, wyłącznie z oferty zakładów sportowych. Minimalny kurs ogólny na kuponie musi wynosić co najmniej 2.50.

Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu danej edycji oraz klasyfikacji generalnej. Punkty obliczane są na podstawie wzoru: stawka x ilość selekcji/zdarzeń na kuponie. Przykład: 1000 zł x 5 zdarzeń na kuponie = 5000 punktów.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera Fuksiarz.pl kliknij w poniższy baner.

fuksiarz laliga promocja

Warto pamiętać iż, bukmacher Fuksiarz.pl jest oficjalnym – jednym Polskim sponsorem jednej z najlepszej piłkarskich ligi świata czyli La Liga.

Autor

Wojciech Szeląg

32 Artykułów

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!