Maciej Jasko photo

GOplusbet kod promocyjny

Wykorzystując kod promocyjny GOplusbet będziecie mogli liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów na start dla nowych klientów tego bukmachera. Jeśli zatem macie wolne 5 minut, to czytając poniższy artykuł dowiecie się jaki jest aktualny GOplusbet kod bonusowy, kiedy i jak należy go wykorzystać oraz jakie promocje powitalne otrzymają gracze rejestrujący się z kodem.

Jaki jest GOplusbet kod promocyjny?

Polując na maksymalny bonus powitalny w GOplusbet musicie wiedzieć, że aktualny kod promocyjny od tego bukmachera to hasło GOLOBET. Dlaczego warto wykorzystać ten kod? Gdyż każdy z takich graczy otrzyma unikalny pakiet bonusów, a zanim zdecydujecie, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy, to przeczytajcie kolejną sekcję naszego poradnika.

GOplusBET kod promocyjny – bonusy powitalne 930 PLN

Wykorzystując nasz kod promocyjny GOplusbet i wpisując hasło GOLOBET w odpowiednie pole formularza otrzymacie pakiet czterech bonusów na start. Łączna pula darmowych środków powitalnych dostępnych tuż po rejestracji nowego profilu gracza to aż 930 PLN, a z taką premią nie powinniście narzekać na dziurę w budżecie przez długie tygodnie.

goplusbet kod promocyjny

Warto docenić nie tylko samą pulę darmowych środków, ale i sporą różnorodność, jaką odznacza się powitalny pakiet GOplusbet. Do zgarnięcia są bowiem bonusy po każdym z trzech depozytów (kolejno premia od wpłaty, cashback oraz freebet), a także darmowy zakład bez konieczności depozytu.

Kod promocyjny GOplusbet bonusy
Promocja Kwota bonusu
Bonus 100% od 1. depozytu 300 PLN
Cashback 100% po 2. depozycie 500 PLN
Freebet 50% po 3. depozycie 100 PLN
Freebet bez depozytu 20 PLN

GOplusbet kod promocyjny – bonus 100% od 1. depozytu aż do 300 PLN

Pierwszą promocją dostępną tuż po rejestracji konta w GOplusbet jest podwojenie kwoty pierwszego depozytu. Wystarczy założyć konto stałe z wykorzystaniem kodu GOLOBET i potwierdzić zgody marketingowe, a następnie wpłacić pierwszy depozyt minimum 50 PLN.

goplusbet promocyjny kod

Warte uwagi:

 • Dostęp do promocji mają tylko posiadacze konta stałego, którzy potwierdzili zgody marketingowe
 • Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do promocji to 50 PLN
 • GOplusbet wymaga obrotu bonusem oraz depozytem
 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.GOPLUSBET.pl) i załóż stałe konto gracza.
 2. Wpisz kod GOLOBET w odpowiednie pole formularza i potwierdź wymagane zgody marketingowe.
 3. Wpłać depozyt 50 PLN lub więcej.
 4. Bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą kwotę, a środki wylądują na saldzie bonusowym.
 5. Bukmacher wymaga obrotu bonusem 4x na kuponach AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.30) oraz obrotu depozytem 1x (min. kurs łączny kuponu 1.60).
Powitalny bonus 100% od 1. depozytu w GOplusbet – nasza opinia
Warunki tej promocji nie odstają w żaden sposób od większości bonusów tego typu na polskim rynku, natomiast należy pamiętać o jednym, dość istotnym fakcie. Bukmacher wymaga obrotu nie tylko otrzymanym bonusem, ale również kwotą depozytu.

Kod promocyjny GOplusbet – cashback 100% po 2. depozycie aż do 500 PLN

Rejestracja konta z kodem GOLOBET kwalifikuje gracza do bonusu również po dokonaniu 2. wpłaty w serwisie GOplusbet. Tym razem do zgarnięcia jest cashback 100% gwarantujący zwrot stawki aż do 500 PLN w przypadku niepowodzenia na kuponie.

goplusbet promocja

Warunki promocji:

 • Dostęp do promocji mają tylko posiadacze konta stałego, którzy potwierdzili zgody marketingowe
 • Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do promocji to 50 PLN
 • Zwrot wymaga obrotu 3x (kupony AKO z co najmniej 3 selekcjami po kursie min. 1.30)
 1. Z promocji możesz skorzystać tylko wówczas, gdy założyłeś konto stałe z kodem GOLOBET (wymagana weryfikacja danych) oraz potwierdziłeś zgody marketingowe.
 2. Zaloguj się na konto i dokonaj 2. depozytu 50 PLN lub więcej.
 3. Za co najmniej 20 PLN obstaw dowolny kupon z oferty zakładów z kursem maksymalnym 10.00.
 4. Jeśli przegrasz, wówczas 100% straconej kwoty wróci na saldo bonusowe.
 5. Maksymalny cashback wynosi 500 PLN.
 6. Bonus wymaga obrotu 3x na kuponach AKO (co najmniej 3 zdarzenia po kursie min. 1.30).
Cashback po 2. depozycie w GOplusbet – nasza opinia
Nie dostrzegamy słabych stron w tej promocji. Nasza nota wędruję w górę za to, że GOplusbet nie potrąca 12% podatku obrotowego od stawki kuponu, a ocena końcowa byłaby idealna, gdyby nie wymagany obrót bonusem (będąc uczciwym – niezbyt skomplikowany).

Kod promocyjny GOplusbet – freebet 50% po 3. depozycie 100 PLN

Trzecia wpłata w GOplusbet premiowana jest freebetem, czyli darmowym zakładem. To sprawia, że nowi klienci rejestrujący się z kodem GOLOBET dostaną do ręki komplet popularnych w Polsce premii na start, a mianowicie bonus od depozytu, cashback oraz freebet. Mówiąc krótko – pełen pakiet!

goplusbet darmowy zakład

Warunki promocji:

 • Dostęp do promocji mają tylko posiadacze konta stałego, którzy potwierdzili zgody marketingowe
 • Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do promocji to 200 PLN
 • Freebet można wykorzystać na kuponie AKO (co najmniej 3 selekcje, kurs min. każdego typu 1.40).
 1. Z promocji możesz skorzystać tylko wówczas, gdy założyłeś konto stałe z kodem GOLOBET (wymagana weryfikacja danych) oraz potwierdziłeś zgody marketingowe.
 2. Wpłać 3. depozyt 200 PLN lub więcej i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.40, minimalny kurs łączny kuponu 3.00).
 3. Niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz gwarantowany freebet 100 PLN.
 4. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.40).
 5. Maksymalna wygrana na kuponie za freebet nie może przekroczyć 2279,99 PLN i ląduje od razu na głównym saldzie depozytowym.
Freebet po 3. depozycie GOplusbet – nasza opinia
Kolejna ciekawa promocja powitalna w pakiecie od bukmachera GOplusbet. Co prawda próg wejścia jest dość wysoki (depozyt i kupon za 200 PLN), jednak freebet jest gwarantowany, a nikt nie przesądza przecież, że wymagany kupon będzie przegrany. Gracz ma zatem szansę na atrakcyjną wygraną na kuponie, a następnie na pewno otrzyma freebet bonus.

Kod bonusowy GOplusbet – freebet bez depozytu 20 PLN

Włodarze bukmachera GOplusbet postanowili iść śladem liderów polskiego rankingu i premiują nowych graczy darmowym zakładem dostępnym bez chociażby złotówki depozytu. To bardzo miły ukłon z ich strony, a do zgarnięcia jest freebet 20 PLN, dzięki któremu można przetestować ofertę zakładów tej firmy jeszcze przed pierwszym depozytem.

goplustbet bez depozytu

Warunki bonusu:

 • Dostęp do promocji mają tylko posiadacze konta stałego, którzy potwierdzili zgody marketingowe
 • Czas na wykorzystanie freebetu wynosi 7 dni
 • Maksymalna wygrana na darmowym zakładzie nie może przekroczyć 200 PLN
 1. Z promocji możesz skorzystać tylko wówczas, gdy założyłeś konto stałe z kodem GOLOBET (wymagana weryfikacja danych) oraz potwierdziłeś zgody marketingowe.
 2. Chwilę po założeniu konta stałego w budżecie pojawi się freebet 20 PLN.
 3. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.40).
 4. Czas na wykorzystanie freebetu to 7 dni.
 5. Maksymalna wygrana nie może przekroczyć 200 PLN i ląduje od razu na głównym saldzie depozytowym.
Freebet bez depozytu w GOplusbet – nasza opinia
Bukmacher GOplusbet otrzymuje od nas kolejną maksymalną notę za ten bonus. Zgadza się w nim dosłownie wszystko, nie ma się do czego przyczepić, może poza limitem maksymalnej wygranej na kuponie za freebet, ale na to przymykamy oko.

Jak wypłacić darmowe środki w GOplusbet?

Jak się zapewne domyślacie nie wszystkie bonusy dostępne z kodem GOLOBET można od razu przelać na rachunek w banku. Wzorem innych legalnych bukmacherów serwis GOplusbet wymaga najpierw obrotu darmowymi środkami, a więcej szczegółów znajdziecie w poniższej tabeli.

Promocja Kwota bonusu Obrót bonusem
Bonus od 1. depozytu 300 PLN Obrót bonusem 4x na kuponach AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.30) oraz obrót depozytem 1x (min. kurs łączny kuponu 1.60).
Cashback po 2. depozycie 500 PLN Obrót 3x na kuponach AKO (co najmniej 3 zdarzenia po kursie min. 1.30).
Freebet po 3. depozycie 100 PLN Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.40), a wygraną można od razu wypłacić.
Freebet bez depozytu 20 PLN Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.40), a wygraną można od razu wypłacić.

Jak zatem widzicie obroty bonusami w GOplusbet nie różnią się w zasadniczy sposób od wymagań legalnych konkurentów. Obrotu wymagają premia od depozytu oraz cashback, natomiast freebety wystarczy wykorzystać na kuponie, a ewentualną wygraną można od razu przelać na rachunek w banku. To, na co kręcimy nosem, to warunki obrotu bonusu od 1. depozytu, gdzie bukmacher wymaga zagrania zarówno za premię, jak i za wpłacony depozyt.

Kod promocyjny GOplusbet – ocena końcowa

Jak w porównaniu z promocjami powitalnymi z oferty legalnych konkurentów wypadły bonusy na start dostępne z kodem GOLOBET? Zestawiliśmy poszczególne parametry i według nas oferta bukmachera GOplusbet wypadła bardzo dobrze i z pewnością jest godna uwagi. Dostrzegamy co najmniej trzy argumenty przemawiające za skorzystaniem z pakietu bonusów na start.

kod bonusowy goplusbet

 1. Szeroki wachlarz bonusów – nowi klienci GOplusbet dostają do ręki wszystkie popularne rodzaje bonusów, a więc premię od depozytu, bonus cashback oraz dwa freebety, w tym darmowy zakład bez konieczności wpłaty.
 2. Atrakcyjna pula darmowych środków – kwota 930 PLN być może nie powala na kolana w odniesieniu do rekordzistów polskiego rynku, natomiast umówmy się – jest to całkiem sporo pieniędzy!
 3. Niski próg wejścia – najwyższy depozyt jaki musicie wpłacić w kontekście skorzystania z bonusów na start GOplusbet to 200 PLN, a łączna pula depozytów kwalifikująca gracza do skorzystania z kompletu promocji powitalnych to 300 PLN. Taka kwota nie powinna odstraszyć nawet początkujących typerów.

Gdzie wpisać kod bonusowy GOplusbet?

Mniej doświadczeni gracze bardzo często pytają w komentarzach, na którym etapie przygody z bukmacherem należy wykorzystać kod bonusowy. Nie brakuje opinii, że można to zrobić w dowolnym momencie, natomiast niestety jest to nieprawda.

Kod promocyjny GOplusbet może zostać wykorzystany WYŁĄCZNIE w trakcie zakładania nowego profilu gracza. Hasło GOLOBET należy zatem wpisać w odpowiednie pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY, a pominięcie tego kroku jest nieodwracalne (kodu nie można uzupełnić później).

kod promocyjny goplus bet

Jeśli zatem chcecie mieć gwarancję, że kod załaduje się poprawnie i będziecie mieli dostęp do kompletu bonusów GOplusbet, to kliknijcie jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie. Kod załaduje się wówczas automatycznie, a Wy zgarniecie maksymalną pulę darmowych środków na start.

Bonusy powitalne GO+bet z kodem promocyjnym

Maksymalna pula darmowych środków na start dostępnych z kodem bonusowym GOLOBET to 930 PLN i żal byłoby stracić chociażby złotówkę w tej kwoty, prawda? Jeśli zatem polujecie na komplet bonusów GOplusbet, to wystarczy, że będziecie krok po kroku postępowali według poniższej instrukcji.

 1. Odwiedź stronę bukmachera i załóż nowe konto gracza.
 2. Pamiętaj o wykorzystaniu kodu GOLOBET w trakcie rejestracji.
 3. Dokonaj weryfikacji danych osobowych i potwierdź zgody marketingowe, a otrzymasz freebet bez depozytu 20 PLN.
 4. Wpłać 1. depozyt 300 PLN, a bukmacher podwoi wpłaconą kwotę (otrzymasz bonus 300 PLN).
 5. Wpłać 2. depozyt 500 PLN i obstaw zakład, a w przypadku niepowodzenia 100% środków wróci na konto (maksymalny cashback to 500 PLN).
 6. Wpłać 3. depozyt 200 PLN i obstaw zakład, a otrzymasz gwarantowany freebet 100 PLN.

Rejestracja z kodem promocyjnym GO+bet

Założenie profilu gracza w GOplusbet jest bardzo proste i zajmuje około 3-4 minut. Bukmacher umożliwia co prawda błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego bez dowodu osobistego – o którym już pisaliśmy wcześniej w artykule o bukmacherach bez dowodu, jednak naszym zdaniem mija się to z celem. Bez weryfikacji danych osobowych gracz nie otrzyma żadnego z bonusów powitalnych dostępnych z kodem GOLOBET, dlatego poniżej opisujemy krok po kroku pełną rejestrację konta stałego.

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij button ZAREJESTRUJ.
 2. Zostaniesz przeniesiony do formularza, gdzie bukmacher poprosi Cię o podanie kilku podstawowych danych osobowych.
 3. Wpisz adres email, login, hasło, numer telefonu, a następnie zweryfikuj kod SMS.
 4. Wpisz kod GOLOBET w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.
 5. Podaj imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz źródło środków na zakłady.
 6. Uzupełnij limity, potwierdź pełnoletność oraz zgody marketingowe i dokończ rejestrację konta tymczasowego.
 7. W profilu gracza uzupełnij dane dotyczące adresu zamieszkania i numeru konta bankowego.
 8. Wyślij skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego.
 9. Chwilę później powinieneś otrzymać wiadomość email o pozytywnej weryfikacji konta i dostępie do kompletu bonusów na start.

GOplusbet promocje 2024

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że tylko nowi gracze w GOplusbet mogą liczyć na bonus i darmowe środki w budżecie. Bukmacher dba również o stałych klientów, a szczególnymi względami – co zupełnie zrozumiałe – cieszą się aktywni typerzy, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie w tej firmie.

W sekcji BONUSY na stronie GOplusbet panuje spora rotacja i praktycznie każdego dnia pojawiają się nowe oferty, a poniżej prezentujemy skrócone zasady kilku promocji dostępnych w trakcie naszych testów. Większość z nich dostępna jest na stałe, natomiast sporo promocji pojawia się na okoliczność jakiegoś popularnego wydarzenia sportowego, meczu lub turnieju. Pamiętajcie również, że korzystanie z bonusów dla stałych graczy nie wymaga rejestracji z kodem GOLOBET, a każdy klient bukmachera GOplusbet ma szansę na identyczne bonusy.

Perfekcyjny Pan Bramkarz GO+bet

Na fanów polskiej piłki czeka specjalna promocja obejmująca mecze w PKO BP Ekstraklasie oraz Fortuna 1. Lidze.

 • Zapisz się do promocji
 • Za co najmniej 50 PLN obstaw kupon AKO (co najmniej 3 typy, min. kurs łączny 2.00, co najmniej 1 zdarzenie z polskiej ligi)
 • Za czyste konto bramkarza otrzymasz freebet 10 PLN

gobet perfekcyjny pan bramkarz

Zastań Koszykarskim MVP GObet

Niespodzianka czeka również na ekspertów od typowania amerykańskiej koszykarskiej ligi NBA.

 • Dołącz do promocji
 • Obstawiaj kupony AKO na NBA (co najmniej 2 typy, kurs min. kuponu 2.00)
 • W ciągu tygodnia obstaw takie zakłady za 100 PLN lub więcej
 • Im więcej zakładów obstawisz, tym wyższy bonus otrzymasz, a maksymalna premia to 200 PLN

goplusbet koszykarskie mvp

Cashbackmania GOplusBET

Każdego dnia GOplusbet zwraca swoim klientom 30 PLN za przegrany kupon objęty promocją.

 • Zapisz się do promocji
 • W trakcie trwania promocji wpłać depozyt min. 100 PLN i obstaw zakład
 • Jeśli kupon będzie przegrany, to odzyskasz 30 PLN
 • Każdego dnia można zgarnąć jeden freebet bonus

goplusbet cashbackmania

Wirtualne Sporty Bez Podatku

Eksperci od typowania sportów wirtualnych mogą to w GOplusbet robić bez 12% podatku obrotowego. 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

 • Zaloguj się na konto gracza w GOplusbet
 • Wybierz dowolne zdarzenia z oferty sportów wirtualnych
 • Obstawiaj bez 12% podatku obrotowego
 • Wygrana na kuponie nie może przekroczyć 2279,99 PLN

goplusbet wirtualne sporty bez podatku

Urodzinowy Freebet GO+bet

Raz do roku na aktywnych klientów bukmachera GOplusbet czeka specjalny prezent urodzinowy, darmowy freebet bonus o wartości 25 PLN.

 • W ciągu 30 dni od daty urodzin wpłać przynajmniej jeden depozyt na kwotę 30 PLN lub więcej
 • W tym samym okresie zagraj dowolny kupon za co najmniej taką samą kwotę
 • W ciągu 7 dni od daty urodzin otrzymasz freebet bonus 25 PLN
 • Freebet można wykorzystać na dowolnym zakładzie z sekcji Sport, Esport, Live
 • Kurs min. kuponu nie może być niższy od 2.00

urodzinowy freebet goplusbet

Przyjdź z Kolegami

Ta promocja to niemalże klasyczny przykład bonusu za przyjaciela. Niemalże, gdyż w odróżnieniu od legalnych konkurentów GOplusbet nie stawia górnego limitu bonusów i każdy gracz może otrzymać nieograniczoną liczbę premii.

przyjdz z kolegami goplusbet

 • W historii swojego konta dokonaj depozytu na co najmniej 50 PLN i
  dokonaj obrotu na co najmniej taką samą kwotę
 • Po spełnieniu tego warunku będziesz miał możliwość rozsyłać dedykowane linki do swoich znajomych
 • Jeśli Twój przyjaciel założy konto z takiego linku, a następnie wpłaci depozyt i dokona obrotu na co najmniej 50 PLN, wówczas oboje otrzymacie bonus 50 PLN
 • GOplusbet w żaden sposób nie określa górnego limitu bonusów, im więcej znajomych, tym więcej darmowych środków w budżecie na grę


Top Kursy

Każdego dnia analitycy bukmachera GOplusbet podwyższają kursy na wybrane zdarzenia z oferty na najbliższe wydarzenia.

top kursy goplusbet

 • Zaloguj się na swoje konto gracza w GOplusbet
 • Odwiedź sekcję TOP KURSY na liście dyscyplin widocznych po lewej stronie
 • Ciesz się wyższymi przelicznikami na najpopularniejsze zdarzenia w ofercie zakładów

Gra Warta Świeczki

To rodzaj programu lojalnościowego mającego na celu promowanie najbardziej aktywnych typerów.

gra warta swieczki goplusbet

 • Zaloguj się na swoje konto gracza w GOplusbet
 • Od poniedziałku do niedzieli wpłacaj depozyty i obstawiaj zakłady
 • Im większa aktywność, tym wyższy bonus w najbliższy poniedziałek
 • Każdego tygodnia bukmacher premiuje 100 najbardziej aktywnych typerów
Promocje okolicznościowe GOplusbet – opinia naszych ekspertów 2024
Nasza ocena nie może być inna – bonusy dla stałych klientów GOplusbet oceniamy bardzo wysoko, a ich liczba, regularność, rozmaitość oraz dostępność zasługuje na najwyższe noty. Każdego dnia do dyspozycji aktywnych typerów w GOplusbet będą atrakcyjne premie i bonusy, dzięki którym żaden z takich graczy nie powinien narzekać na brak darmowych środków w budżecie.

GOplusbet kod promocyjny – podsumowanie

W naszej opinii nie podlega zbyt wielkiej dyskusji kwestia tego, czy warto korzystać z kodu promocyjnego GOLOBET, czy też może szkoda zachodu i jest to marnowanie czasu. Pomimo niezbyt długiego stażu na polskim rynku bukmacher GOplusbet oddaje w ręce typerów jeden z najbardziej atrakcyjnych, a na pewno najbardziej różnorodnych pakietów powitalnych, w którym każdy bez trudu odnajdzie coś dla siebie.

Rejestrując profil gracza z kodem GOLOBET podwoicie kwotę depozytu, otrzymacie zwrot 100% stawki przegranej na kuponie, a także zgarniecie dwa darmowe zakłady, w tym jeden freebet bez wpłacenia choćby złotówki depozytu. To doskonała okazja, aby bezpiecznie przetestować ofertę zakładów i produkty GOplusbet, z kolei stali klienci mogą liczyć na codzienne zastrzyki darmowych środków dzięki licznym promocjom

GOplusbet kod promocyjny 2024 – FAQ

Aktualny GOplusbet kod bonusowy to hasło GOLOBET i taki właśnie kod należy wpisać podczas rejestracji konta w odpowiednie pole formularza.

Tak, firma posiada komplet niezbędnych zezwoleń, a aktualna licencja Ministerstwa Finansów ma numer PA11.6831.11.2021 i jest ważna do 2027 roku.

Tak, natomiast dość nietypowo nie jest on dostępny tuż po rejestracji konta, lecz dopiero po wpłacie 2. depozytu.

Do Twojej dyspozycji będzie nie tyle bonus na start, co cały powitalny pakiet promocyjny. Łączna pula darmowych środków na grę tuż po rejestracji konta w GOplusbet to aż 920 PLN, a regulamin poszczególnych bonusów dostępny jest powyżej.

Bonus od depozytu oraz bonus cashback wymagają obrotu (szczegóły powyżej). Wygrane uzyskane w ramach darmowych freebetów z kolei lądują od razu na głównym saldzie depozytowym i można je natychmiast przelać do banku lub grać dalej.

Nie, promocje na start dla nowych klientów bukmachera GOplusbet dostępne są wyłącznie po weryfikacji danych osobowych i przekształceniu profilu gracza na konto stałe.

Tak, jest to premia za pozytywną weryfikację danych osobowych, bukmacher nie wymaga w kontekście tego bonusu chociażby złotówki depozytu, a chwilę później w budżecie gracza pojawia się w 100% darmowy zakład 20 PLN.

Autor

Maciej Jasko

32 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net