Maciej Jasko photo

STS kod promocyjny

Kod promocyjny STS gwarantuje nowym klientom tego legalnego bukmachera dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych na polskim rynku. Jaki jest aktualny STS kod promocyjny? Gdzie i jak należy go wpisać? Na jakie premie na start mogą liczyć typerzy oraz ile wynosi maksymalna pula darmowych środków bonusowych w STS? Komplet odpowiedzi znajduje się poniżej.

Jaki jest STS kod promocyjny?

Jeśli zastanawiacie się jaki jest aktualny kod promocyjny od bukmachera STS, to bez zbędnego przedłużania spieszymy z odpowiedzią. Aktualny kod bonusowy tego operatora to hasło STSBZ i tylko rejestracja z takim kodem zapewni Wam dostęp do atrakcyjnego pakietu bonusów na start. Jakich konkretnie? Szczegóły poniżej.

STS kod promocyjny – bonusy

Wyłącznie gracze, którzy założą nowe konto z naszym kodem promocyjnym otrzymają pełny dostęp do kompletu bonusów powitalnych STS. A jest się o co bić! Do Waszej dyspozycji będzie bowiem powitalny zakład bez ryzyka (dostępny tylko z kodem STSBZ), trzy bonusy od depozytów oraz premia za wykonanie zadań.

Łączna pula darmowych środków powitalnych od bukmachera STS wynosi aż 1660 PLN, a taki zastrzyk finansowy już na starcie przygody z tym operatorem powinien skutkować bezpieczną i komfortową grą przez długie tygodnie.

Kod promocyjny STS – bonusy

Kod promocyjny STS STSBZ
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od 1. depozytu 100% do 300 PLN
Bonus od 2. depozytu 50% do 500 PLN
Bonus od 3. depozytu 50% do 700 PLN
Bonus za zadania 60 PLN
Bonus „zaproś kumpli” do 340 PLN

sts kod promocyjny

Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym STS

Pierwszy kupon po rejestracji konta w STS będzie zakładem bez ryzyka, w przypadku graczy, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym STSBZ. Gdyby okazało się, że bukmacherski nos tym razem Was zawiedzie, to odzyskacie do 100 PLN przegranej kwoty.

Mało tego! Jeśli zagracie kupon za środki depozytowe, to bonus nie wymaga ponownego użycia na kuponach, lecz trafia automatycznie na saldo główne. Stamtąd chwilę później gracz może przelać otrzymany zwrot stawki na rachunek bankowy, a zatem cashback STS to bonus bez obrotu – jeżeli nadal nie wiesz czym jest ten bonus to radzimy przeczytać nasz artykuł o najlepszych bonusach bukmacherskich bez obrotu w 2024

Pamiętaj!!!

 • Maksymalny zwrot od STS wynosi 100 PLN (przy stawce 114 PLN lub wyższej).
 • STS zwraca środki tylko za pierwszy kupon spełniający warunki promocji.
 • Cashback bonus STS nie wymaga obrotu (o ile stawka zakładu pochodziła z salda depozytowego).

zaklad bez ryzyka sts

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać powitalny zakład bez ryzyka? Wszystko sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków.

 1. Załóż konto z kodem promocyjnym STSBZ.
 2. Potwierdź chęć skorzystania z bonusu powitalnego podczas rejestracji.
 3. Wpłać depozyt 50 PLN lub więcej.
 4. Obstaw pierwszy kupon.
 5. Trafiłeś? Gratulacje, wygrana należy do Ciebie! Zabrakło Ci szczęścia? Chwilę później otrzymasz przegrane środki.

Bukmacher STS powitalny zakład bez ryzyka 100 PLN

Powitalny zakład bez ryzyka dotyczy WYŁĄCZNIE pierwszego kuponu obstawionego po rejestracji konta gracza w STS. Oczywiście życzymy Wam wszystkim szczęścia i najlepiej, aby ta promocja w ogóle nie musiała się aktywować, natomiast dobrze mieć świadomość, że w przypadku niepowodzenia kasa wróci na konto, prawda?

STS kod promocyjny zakład bez ryzyka

Kod promocyjny STSBZ
Minimalny depozyt 50 PLN
Cashback bonus 100 PLN
Rodzaj zakładów SOLO lub AKO
Kurs minimalny 1.85
Obrót bonusem Brak wymagań

Warunki zakładu bez ryzyka STS nie należą do przesadnie skomplikowanych, co nie oznacza, że nie trzeba czytać regulaminu promocji. Rzecz jasna my zrobiliśmy to za Was, a kluczowe zapisy poznacie poniżej.

 • Powitalny zakład bez ryzyka STS dostępny jest z kodem promocyjnym STSBZ.
 • Depozyty niższe od 50 PLN nie uprawniają do wzięcia udziału w promocji.
 • Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, przedmeczowe i na żywo.
 • Promocja uwzględnia zakłady na wydarzenia sportowe, sporty wirtualne, E-sport oraz gry karciane.
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się kupony z Cashout, zakład STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit Dnia, Mecz Dnia oraz Podwyższony Kurs.
 • Kurs minimalny premierowego zakładu w STS nie może być niższy od 1.85.
 • Bukmacher nie stawia żadnych warunków odnośnie stawki kuponu, natomiast maksymalny zwrot wynosi 100 PLN (jeśli klient zagra premierowy kupon za 1000 PLN i przegra, to odzyska tylko 100 PLN).
 • STS potrąca 12% podatek obrotowy od stawki zakładu, a zatem polując na maksymalny cashback bonus należy zagrać pierwszy kupon za 114 PLN lub więcej.
 • Jeśli stawka pierwszego zakładu pochodziła z salda głównego, to również ewentualny zwrot trafia na saldo depozytowe. Jest to więc cashback bonus bez obrotu, a gracz ma pełną dowolność (może typować kolejne zakłady lub przelać środki na konto w banku).
 • Jeśli stawka pochodziła z salda bonusowego (premie od depozytów), to również w tym samym miejscu zostanie zaksięgowany cashback. Taki bonus wymaga obrotu 2x po kursie min. 1.91.
 • Warto pamiętać, że do obrotu liczą się kupony SOLO oraz AKO, natomiast bukmacher STS podlicza stawki wyłącznie zwycięskich kuponów.

sts zakład bez ryzyka

Trzy bonusy od depozytów aż do 1500 PLN

Bonus od pierwszej wpłaty nie jest niczym nadzwyczajnym na polskim rynku i w swojej ofercie powitalnej uwzględnia go większość bukmacherów w Polsce. STS jednak, jak na jednego z liderów polskiego rankingu legalnych bukmacherów przystało, postanowił pójść o krok dalej.

Pamiętaj!!!

 • Maksymalna łączna pula darmowych środków możliwych do zgarnięcia w tej promocji to 1500 PLN.
 • Na wpłacenie trzech pierwszych depozytów masz maksymalnie 30 dni od rejestracji konta.
 • Każdy kolejny bonus aktywuje się dopiero wtedy, gdy obrócisz lub przegrasz poprzedni bonus.

Efekt tego jest taki, że nowi klienci bukmachera STS mogą liczyć na darmową premię nie tylko po pierwszym, nie tylko po drugim, ale również po trzecim depozycie! Warto przy okazji pamiętać, że kolejne bonusy aktywują się dopiero wówczas, gdy gracz dokona obrotu darmowymi środkami pochodzącymi z poprzedniej premii (szczegóły poniżej).

Kod promocyjny STS – premie od wpłat
Rodzaj promocji Przelicznik Kwota bonusu
Bonus od 1. depozytu 100% 300 PLN
Bonus od 2. depozytu 50% 500 PLN
Bonus od 3. depozytu 50% 700 PLN

Łączna pula darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji wynosi aż 1500 PLN. Warunki tej oferty są już nieco bardziej zawiłe (nie twierdzimy, że skomplikowane, lecz jest ich po prostu nieco więcej, niż w przypadku zakładu bez ryzyka), dlatego radzimy uważnie przeczytać poniższe zasady.

Bonus 100% od 1. depozytu 300 PLN

 1. Zarejestruj konto gracza pamiętając o kodzie promocyjnym STSBZ (nie jest to warunek konieczny w przypadku tej promocji, ale bez kodu nie otrzymasz powitalnego zakładu bez ryzyka).
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji konta wpłać dowolny depozyt (wpłacając mniej niż 50 PLN nie otrzymasz zwrotu stawki za przegraną na pierwszym kuponie).
 3. Bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą przez Ciebie kwotę, a maksymalny bonus wynosi 300 PLN (przy wpłacie 300 PLN lub wyższej.
 4. Aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY w profilu gracza (prawy górny róg).

Bonus 50% od 2. depozytu 500 PLN

 1. Dokonaj obrotu bonusem od 1. depozytu (szczegółowe warunki poniżej).
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji konta dokonaj 2. depozytu (dowolna kwota).
 3. Otrzymasz bonus 50% od wpłaconej kwoty aż do 500 PLN (przy depozycie 1000 PLN lub więcej).
 4. Aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY.

Bonus 50% od 3. depozytu 700 PLN

 1. Dokonaj obrotu bonusem od 2. depozytu (szczegóły poniżej).
 2. W ciągu 30 dni dokonaj 3. depozytu na konto gracza (dowolna kwota).
 3. Otrzymasz bonus 50% aż do 700 PLN (przy depozycie 1400 PLN lub więcej).
 4. Aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY.

Jak obrócić bonusy od depozytu w STS?

Obiecaliśmy Wam przed momentem, że wyjaśnimy zasady obrotu bonusów od trzech pierwszych depozytów w STS. Jest to o tyle istotne, że bez dokonania obrotu poprzednim bonusem gracz nie będzie mógł zgarnąć kolejnej premii, a spory zastrzyk darmowych środków przejdzie mu obok nosa. Dlatego radzimy się skupić i poznać zasady obrotu bonusami STS.

 • Każdy bonus od depozytu wymaga obrotu 2x.
 • Do obrotu zaliczają się kupony SOLO oraz AKO.
 • Kurs minimalny każdego kuponu nie może być niższy od 1.91.
 • STS zalicza do obrotu wyłącznie stawki zwycięskich zakładów.
 • Do obrotu kwalifikują się zakłady przedmeczowe oraz typy na żywo.
 • Do obrotu kwalifikują się typy z sekcji Sport, E-sport, Sporty Wirtualne oraz Gry Karciane.
 • Skorzystanie z funkcji Cashout wyklucza kupon z obrotu bonusem.
 • Na kuponie zaliczanym do obrotu nie mogą znaleźć się kupony z oferty Hit Dnia.

Bonus za zadania 60 PLN

Ostatnim i na papierze najmniej atrakcyjnym (przynajmniej kwotowo) bonusem powitalnym STS jest tajemniczo brzmiąca premia za zadania. W rzeczywistości jest to bardzo przyjemna promocja, tym bardziej, że bukmacher nie wymaga w jej kontekście użycia kodu bonusowego STSBZ, a i warunki promocji nie są zbyt wygórowane.

Pamiętaj!!!

 • Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonasz komplet sześciu zadań.
 • Jeśli wpłacisz trzy depozyty od razu, wówczas zadania możesz wykonywać w dowolnej kolejności.
 • Na wykonanie zadań i odbiór bonusów masz 30 dni od rejestracji konta gracza w STS.

Oferta polega na spełnieniu dwóch zadań po każdym z trzech pierwszych depozytów. Bukmacher stawia przed graczem konkretne misje po każdej wpłacie (nie można zamienić ich kolejności), natomiast ta uwaga nie dotyczy typerów, którzy dokonają trzech depozytów jeden po drugim (np. trzy wpłaty w ciągu 5 minut). Tacy gracze mają wolną rękę i mogą wykonywać misje w dowolnej kolejności, wedle własnego upodobania. A zadania są następujące.

Zadania po 1. depozycie:

 • Zakład w aplikacji mobilnej STS
 • Zakład przedmeczowy

Zadania po 2. depozycie:

 • Zakład na żywo
 • Zakład na gry karciane

Zadania po 3. depozycie:

 • Zakład na sporty wirtualne
 • Zakład na E-sport

Stawka każdego z ww. kuponów musi wynieść co najmniej 15 PLN, a kurs minimalny każdego zakładu nie może być niższy od 1.91. Bonus 60 PLN otrzymają gracze, którzy spełnią komplet powyższych zadań, a wynik kuponu nie ma w tym kontekście żadnego znaczenia (do promocji kwalifikują się zakłady zwycięskie oraz przegrane).

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Opisany powyżej pakiet bonusów na start będzie w komplecie do dyspozycji graczy, którzy w prawidłowy sposób wykorzystają nasz kod promocyjny o treści STSBZ. Jak i kiedy należy to zrobić? Jest to możliwe tylko w jednym momencie, a pominięcie tego kroku jest nieodwracalne i skutkuje utratą szansy na kompletny pakiet bonusów (a konkretnie oznacza brak powitalnego zakładu bez ryzyka). Kod bonusowy STS można wykorzystać jedynie w trakcie rejestracji konta gracza stronie bukmachera, a hasło STSBZ należy wpisać w odpowiednie pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.

rejestracja w STS

Pominięcie tego kroku na etapie rejestracji konta jest nieodwracalne, a kodu promocyjnego nie można wpisać w późniejszym okresie. Przypominamy także o konieczności potwierdzenia chęci skorzystania z powitalnego pakietu promocyjnego, gdyż brak akceptacji podczas wypełniania formularza również skutkował będzie brakiem bonusów na start.

Jak odebrać maksymalny bonus powitalny STS?

Łowcy bonusów z pewnością polowali będą na maksymalną pulę darmowych środków powitalnych, która w przypadku bukmachera STS wynosi 1660 PLN. My ze swej strony życzymy Wam, aby Waszym łupem padła kwota o 100 PLN niższa, gdyż będzie to oznaczało, że trafiliście pierwszy kupon i zakład bez ryzyka nie wymagał aktywacji. Gdybyście jednak zastanawiali się, jakie depozyty wpłacać, aby otrzymać maksymalny bonus na start STS, to instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej.

 1. Załóż konto z kodem promocyjnym STSBZ.
 2. Wpłać 1. depozyt 300 PLN lub więcej (otrzymasz bonus 300 PLN).
 3. Zagraj pierwszy kupon za minimum 114 PLN (jeśli przegrasz otrzymasz cashback bonus 100 PLN.
 4. Wpłać 2. depozyt 1000 PLN lub więcej (otrzymasz bonus 500 PLN).
 5. Wpłać 3. depozyt 1400 PLN lub więcej (otrzymasz bonus 700 PLN).
 6. Wykonaj komplet sześciu misji (otrzymasz bonus 60 PLN).
 7. Gratulacje! Na Twoim saldzie pojawiła się maksymalna pula darmowych środków bonusowych o wartości 1660 PLN.

Bonusy STS

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że jedynie nowi klienci bukmachera STS mogą liczyć na atrakcyjne bonusy. Jak na jednego z liderów polskiego rynku przystało firma myśli również o stałych klientach, a szczególnymi względami cieszą się aktywni typerzy regularnie obstawiający swoje zakłady w STS.

Oczywiście nie sposób wymienić i opisać wszystkich promocji okolicznościowych STS w jednym miejscu. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny – gdyż większość z nich pojawia się przy okazji jakiegoś konkretnego wydarzenia, meczu lub turnieju.

Promocja Zaproś Kumpli – bonus 340 PLN

Jedną z flagowych promocji dedykowanych stałym klientom bukmachera STS jest bonus Zaproś Kumpli, dzięki któremu można zgarnąć darmowe środki w zamian za rejestrację nowych graczy ze specjalnego linku polecającego.

 1. Zaloguj się na konto gracza u bukmachera STS.
 2. Wejdź w swój profil i kliknij button ZAPROŚ KUMPLI, a następnie ZACZYNAMY.
 3. Wpłać dowolny depozyt i obstaw kupon za min. 25 PLN.
 4. Skopiuj link do zaproszenia i prześlij go swoim znajomym.
 5. Za każdego znajomego, który założy konto z linku polecającego, wpłaci depozyt min. 50 PLN i obstawi kupony SOLO lub AKO po kursie min. 1.85 za 500 PLN lub więcej, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie bonus 50 PLN.
 6. Taki bonus otrzymasz za każdego z sześciu znajomych, którzy założą konto w STS, a za trzeciego i szóstego znajomego otrzymasz dodatkowy bonus 20 PLN.
 7. Łączna pula darmowych środków do zgarnięcia w tej promocji to 340 PLN.

sts zapros kumpli

STS Promocje kursowe – Hit Dnia i Superoferta

Ten rodzaj promocji dostępny jest non stop i obowiązuje każdego dnia na najpopularniejsze mecze i zdarzenia w ofercie zakładów. BOOSTY kursowe oznaczone są jako Hit Dnia oraz Superoferta i odnajdziecie je rozwijając listę dyscyplin po lewej stronie w zakładce ZAKŁADY SPECJALNE.

Promocja na mecze reprezentacji Polski

Legalny bukmacher STS to od wielu lat oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski. Nie może zatem dziwić fakt, że firma organizuje specjalne promocje podczas meczów kadry, więc jeśli uważacie samych siebie za łowców bonusów, to koniecznie zalogujcie na się na stronie STS w dniu meczu reprezentacji Polski.

Promocje na mecze w europejskich pucharach

Z dużą dozą prawdopodobieństwa to samo stanie się w tygodniu, gdy swoje mecze rozgrywa Liga Mistrzów, Liga Europy lub Liga Konferencji Europy. Również wtedy klienci STS mogą liczyć na darmowe bonusy, a aktywni typerzy z pewnością nie opuszczą sekcji PROMOCJE z pustymi rękami. Mało tego! Pula darmowych środków zazwyczaj prezentuje się jeszcze okazalej, gdy swoje mecze w europejskich pucharach rozgrywają akurat polskie zespoły.

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Ustaliliśmy przed momentem, że wykorzystanie kodu promocyjnego STS możliwe jest wyłącznie podczas rejestracji, czyli w trakcie zakładania konta gracza. Jak prezentuje się cały proces? Jakich danych osobowych wymaga bukmacher? Ile trwa rejestracja w STS i po jakim czasie można typować kupony? Szczegółowa instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej.

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.sts.pl).
 2. Kliknij pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO widoczny w prawym górnym rogu strony.
 3. Podaj swoje imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia, adres zamieszkania, adres email oraz numer telefonu.
 4. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i zaznajomiłeś się z regulaminem STS.
 5. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY wpisz hasło STSBZ.
 6. Zweryfikuj numer telefonu poprzez kod SMS.
 7. Poinformuj skąd posiadasz środki na grę (renta, etat, spadek, oszczędności, itd.).
 8. Potwierdź chęć skorzystania z bonusu powitalnego.
 9. Potwierdź, że podałeś prawdziwe dane osobowe i dokończ rejestrację.

Gotowe! Twoje konto tymczasowe jest aktywne (nam rejestracja zajęła nieco ponad 6 minut, ale tylko dlatego, że dokonaliśmy jej w aplikacji mobilnej STS). Możesz wpłacić depozyt, otrzymasz komplet bonusów powitalnych i możesz rozpocząć typowanie. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli dopisze Ci szczęście, to nie zdołasz przelać wygranych środków na konto bankowe. Dlaczego?

Ponieważ wypłaty dostępne są jedynie na koncie stałym, a w tym celu należy pomyślnie przejść przez proces weryfikacji danych osobowych. Aby to zrobić należy przesłać skan obu stron dowodu osobistego oraz zweryfikować adres email. Gracz ma na to 30 dni od momentu rejestracji konta tymczasowego, a chwilę później utworzone zostanie konto stałe, a klient będzie miał dostęp do wszystkich funkcji bukmachera STS, również do wypłaty wygranych środków.

STS Kod promocyjny opinie 2024

Opinie o STS są różnorodne, ale głównie dominują te pozytywne, z czym się zgadzamy. Dlaczego z pełnym przekonaniem rekomendujemy tego bukmachera? Na uwagę zasługuje szczególnie atrakcyjny bonus z rozsądnymi warunkami obrotu. Cała oferta promocyjna jest zaprojektowana profesjonalnie, co świadczy o doświadczeniu twórców.

Kolejnym magnesem przyciągającym graczy do STS jest obszerna oferta zakładów, która zadowoli różnorodne preferencje. Dodatkowo, bukmacher oferuje użyteczną aplikację mobilną i opcję cashback – jeżeli jeszcze nie wiesz czym jest cashback to sugerujemy zapoznać się z naszym artykułem o cashbackach w zakładach bukmacherskich online. Warto też wspomnieć, że dostępny jest już kod bonusowy STS na 2024 rok, co zapowiada kolejne korzyści. Podsumowując, STS to bukmacher, który spełni oczekiwania. Nasza ocena to solidna piątka z plusem, nie tylko ze względu na sponsoring reprezentacji Polski przez STS.

2024 kod promocyjny STS – podsumowanie

STS, będący największym legalnym bukmacherem w Polsce, oferuje atrakcyjne korzyści dla nowych graczy. Używając kodu promocyjnego STSBZ, nowy użytkownik otrzyma bonus startowy, który obejmuje bonus od depozytu do 1500 zł oraz zakład bez ryzyka do 100 zł. Dodatkowo, istnieje możliwość zdobycia bonusu 60 zł poprzez wykonywanie zadań. Rejestracja w STS umożliwia również dostęp do STS TV, co daje możliwość oglądania czołowych lig piłkarskich, koszykowych czy tenisowych, bez dodatkowych kosztów – o którym pisaliśmy w artykule o transmisjach live z Igą Świątek.

Aby skorzystać z bonusu startowego, wystarczy założyć konto i zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji. Konto początkowo będzie tymczasowe i wymaga weryfikacji, która obejmuje dane bankowe, PESEL oraz kod weryfikacyjny SMS. Ważne jest, aby pamiętać o kodzie rejestracyjnym STSBZ, który uprawnia do otrzymania zakładu bez ryzyka do 100 zł w STS.

Najczęściej zadawane pytanie – FAQ

Aktualny STS kod promocyjny to hasło STSBZ. Kod należy wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego podczas zakładania nowego konta gracza.

Tak, bukmacher zwraca 100 PLN za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji konta, natomiast cashback bonus dostępny jest tylko po rejestracji z kodem promocyjnym STSBZ.

Oczywiście, że tak! Serwis posiada komplet wymaganych zezwoleń, a licencja Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.20.2017.KLE i jest ważna do lutego 2024 roku.

Każdy typer, który założy nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego STS otrzyma bonusy po każdym z trzech pierwszych depozytów, powitalny zakład bez ryzyka oraz premię za zadania. Łączna pula darmowych środków na start od STS to aż 1660 PLN.

Tak, błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego bez dowodu osobistego gwarantuje dostęp do kompletu bonusów powitalnych STS.

Podczas rejestracji w STS, wprowadź kod promocyjny w odpowiednim polu oznaczonym jako “kod promocyjny”. Pamiętaj, że nie jest ważne, czy używasz dużych czy małych liter. Ważne jest, abyś upewnił się, że wpisujesz poprawny kod STSBZ.

Autor

Maciej Jasko

27 Artykułów

Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam obstawiać niszowe ligi piłkarskie, gdzie moim rekordem wygranej było 19 tyś. PLN na kuponie AKO. Ponadto codziennie analizuje i przeglądam oferty bonusowe od operatorów zakładów online, gdzie staram się znaleźć najlepsze promocje o których dziele się na łamach naszego portalu Bukmacherskiezakłady.net